%43,4
CHP birinci
81.461 geçerli oy · katılım %83,2
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Ödemiş ilçesinde Belediye meclisi üyeliği oylamasında CHP %43,4 ile birinci; 81.461 geçerli oy, katılım %83,2.
Kayıtlı seçmen 104.811 · Oy kullanan 87.235 (katılım %83,2) · Geçerli 81.461 · Geçersiz 5.774
Ödemiş Belediye meclisi üyeliği sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| CHP | 35.323 | %43,4 |
| AKP | 28.584 | %35,1 |
| DP | 11.861 | %14,6 |
| İYİ | 1.702 | %2,1 |
| ZAFER | 1.022 | %1,3 |
| DSP | 613 | %0,8 |
| DEM | 524 | %0,6 |
| YRP | 413 | %0,5 |
| BTP | 261 | %0,3 |
| SAADET | 228 | %0,3 |
| TİP | 206 | %0,3 |
| DEVA | 197 | %0,2 |
| MEMLEKET | 184 | %0,2 |
| HÜDA PAR | 115 | %0,1 |
| SOL | 64 | %0,1 |
| VATAN | 60 | %0,1 |
| TKP | 59 | %0,1 |
| TKH | 45 | %0,1 |
Seçilenler
- Günay Önder · CHP · listede 1. sıra
- Muhittin Cumhur Şener · CHP · listede 1. sıra
- Mehmet Emin Davran · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Mustafa Çaylıoğlu · CHP · listede 2. sıra
- Cesur Erdoğan · CHP · listede 3. sıra
- Ufuk Aykol · CHP · listede 2. sıra
- Halil Deveci · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 2. sıra
- Metin Kıral · CHP · listede 3. sıra
- Derviş Odabaşılar · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 3. sıra
- Zihni Duran · CHP · listede 4. sıra
- Gülin Varış Özlü · CHP · listede 5. sıra
- Okan Katkıcı · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 4. sıra
- Süleyman Gökhan Kara · CHP · listede 6. sıra
- Merve Peynirci · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 5. sıra
- Volkan Özcan · CHP · listede 7. sıra
- Hasan Çetin · DP · listede 1. sıra
- Zeynep Kırcı · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 6. sıra
- Neylan Balkan · CHP · listede 8. sıra
- Evrim Örsel · CHP · listede 9. sıra
- Hazım Bostan · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 7. sıra
- Sadeddin Mahmutçaoğlu · CHP · listede 10. sıra
- Özgür Öner · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 8. sıra
- Mehmet Okumuş · CHP · listede 11. sıra
- İbrahim Armutlu · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 9. sıra
- Selçuk Göksel · CHP · listede 12. sıra
- Faruk Taşkoyan · CHP · listede 13. sıra
- İsmail Dadal · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 10. sıra
- Nevbahar Cengiz · CHP · listede 14. sıra
- İbrahim Büyükbalcı · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 11. sıra
- Oya Korkmaz · DP · listede 2. sıra
- Çağlar Boyacı · CHP · listede 15. sıra
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Ödemiş mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akıncılar Mah. | 4 | 1.251 | %77,5 | CHP | %54,4 |
| Alaşarlı Mah. | 1 | 348 | %70,7 | CHP | %40,4 |
| Anafartalar Mah. | 21 | 6.667 | %77,8 | CHP | %51,6 |
| Artıcak Mah. | 1 | 101 | %100,0 | AKP | %52,7 |
| Atatürk Mah. | 20 | 6.845 | %78,5 | CHP | %55,6 |
| Bademli Mah. | 6 | 1.966 | %86,4 | CHP | %48,5 |
| Balabanlı Mah. | 3 | 713 | %88,6 | DP | %35,7 |
| Bayırlı Mah. | 1 | 219 | %95,9 | AKP | %62,8 |
| Bebekler Mah. | 1 | 129 | %100,8 | AKP | %51,3 |
| Bengisu Mah. | 12 | 4.074 | %82,1 | AKP | %38,2 |
| Beyazıtlar Mah. | 1 | 178 | %92,1 | CHP | %41,6 |
| Bıçakçı Mah. | 4 | 1.373 | %90,8 | CHP | %38,1 |
| Bozcayaka Mah. | 2 | 416 | %89,9 | CHP | %46,7 |
| Bozdağ Mah. | 2 | 507 | %87,8 | CHP | %59,5 |
| Bucak Mah. | 1 | 287 | %81,9 | AKP | %54,6 |
| Bülbüller Mah. | 1 | 112 | %99,1 | AKP | %45,5 |
| Büyükavulcuk Mah. | 1 | 221 | %95,9 | CHP | %50,3 |
| Birgi Mah. | 5 | 1.502 | %83,6 | CHP | %48,3 |
| Cevizalan Mah. | 1 | 191 | %97,4 | AKP | %50,6 |
| Cumhuriyet Mah. | 11 | 3.636 | %77,4 | CHP | %48,6 |
| Demircili Mah. | 2 | 678 | %85,0 | CHP | %45,9 |
| Demirdere Mah. | 2 | 385 | %96,9 | AKP | %57,0 |
| Dereuzunyer Mah. | 1 | 101 | %92,1 | AKP | %48,2 |
| Dolaylar Mah. | 1 | 225 | %94,2 | AKP | %44,9 |
| Emmioğlu Mah. | 5 | 1.476 | %79,7 | AKP | %42,3 |
| Emirli Mah. | 3 | 829 | %93,5 | AKP | %41,5 |
| Ertuğrul Mah. | 2 | 472 | %88,8 | AKP | %48,7 |
| Gereli Mah. | 3 | 782 | %93,1 | CHP | %45,6 |
| Gerçekli Mah. | 2 | 467 | %96,6 | CHP | %46,8 |
| Gölcük Mah. | 5 | 1.551 | %81,3 | CHP | %51,9 |
| Güney Mah. | 1 | 333 | %91,6 | AKP | %69,8 |
| Günlüce Mah. | 3 | 995 | %87,2 | AKP | %58,6 |
| Hacıhasan Mah. | 1 | 186 | %97,3 | AKP | %55,1 |
| Hamam Mah. | 2 | 468 | %93,8 | AKP | %67,1 |
| Horzum Mah. | 2 | 492 | %97,0 | AKP | %54,1 |
| Hürriyet Mah. | 16 | 5.001 | %79,4 | CHP | %42,6 |
| Işık Mah. | 1 | 81 | %93,8 | AKP | %39,1 |
| Karadoğan Mah. | 2 | 464 | %90,5 | CHP | %35,9 |
| Karakova Mah. | 1 | 92 | %77,2 | AKP | %48,6 |
| Kayaköy Mah. | 4 | 982 | %87,0 | AKP | %39,4 |
| Kaymakçı Mah. | 11 | 3.353 | %85,8 | CHP | %44,4 |
| Kazanlı Mah. | 2 | 394 | %94,7 | AKP | %40,1 |
| Kemenler Mah. | 1 | 296 | %97,0 | AKP | %39,5 |
| Kemer Mah. | 1 | 199 | %99,5 | AKP | %72,8 |
| Kerpiçlik Mah. | 1 | 186 | %92,5 | AKP | %54,6 |
| Kızılca Mah. | 1 | 132 | %97,7 | AKP | %58,3 |
| Kızılcaavlu Mah. | 2 | 421 | %81,0 | AKP | %42,7 |
| Kışla Mah. | 1 | 109 | %97,3 | DP | %43,0 |
| Konaklı Mah. | 4 | 1.294 | %88,7 | CHP | %74,6 |
| Kurucuova Mah. | 2 | 694 | %92,9 | CHP | %41,0 |
| Kutlubeyler Mah. | 1 | 130 | %86,2 | CHP | %62,5 |
| Kuvvetli Mah. | 4 | 1.408 | %84,6 | AKP | %46,7 |
| Köfündere Mah. | 1 | 218 | %86,7 | CHP | %42,6 |
| Köseler Mah. | 2 | 427 | %95,8 | AKP | %39,2 |
| Küre Mah. | 1 | 358 | %94,1 | AKP | %54,3 |
| Küçükavulcuk Mah. | 2 | 406 | %93,6 | CHP | %41,1 |
| Küçükören Mah. | 1 | 314 | %93,6 | AKP | %44,9 |
| Mescitli Mah. | 2 | 544 | %92,3 | CHP | %48,8 |
| Meşrutiyet Mah. | 3 | 763 | %81,7 | CHP | %43,1 |
| Mursallı Mah. | 1 | 235 | %89,4 | AKP | %66,5 |
| Mimar Sinan Mah. | 6 | 1.856 | %83,5 | AKP | %42,0 |
| Ocaklı Mah. | 1 | 340 | %89,1 | CHP | %56,6 |
| Orhangazi Mah. | 1 | 225 | %98,2 | DP | %40,6 |
| Ortaköy Mah. | 1 | 107 | %88,8 | CHP | %56,0 |
| Ovacık Mah. | 1 | 187 | %96,8 | AKP | %60,0 |
| Ovakent Mah. | 7 | 1.858 | %85,0 | CHP | %69,4 |
| Oğuzlar Mah. | 1 | 111 | %85,6 | CHP | %38,5 |
| Pirinççi Mah. | 2 | 392 | %98,2 | CHP | %41,1 |
| Sekiköy Mah. | 1 | 340 | %92,7 | AKP | %40,4 |
| Seyrekli Mah. | 2 | 495 | %90,9 | AKP | %38,3 |
| Suçıktı Mah. | 1 | 97 | %101,0 | AKP | %75,0 |
| Süleyman Demirel Mah. | 23 | 7.492 | %82,6 | CHP | %49,3 |
| Süleymanlar Mah. | 1 | 55 | %100,0 | AKP | %52,0 |
| Tekke Mah. | 1 | 348 | %91,1 | AKP | %74,4 |
| Tosunlar Mah. | 1 | 188 | %93,1 | AKP | %67,7 |
| Türkmen Mah. | 11 | 3.691 | %80,9 | AKP | %43,5 |
| Türkönü Mah. | 1 | 268 | %92,2 | AKP | %43,0 |
| Umurbey Mah. | 7 | 2.218 | %78,0 | CHP | %42,3 |
| Uzundere Mah. | 1 | 172 | %91,3 | CHP | %38,9 |
| Veliler Mah. | 1 | 133 | %100,8 | AKP | %38,7 |
| Yeniceköy Mah. | 2 | 650 | %87,1 | AKP | %49,2 |
| Yeniköy Mah. | 3 | 735 | %91,8 | CHP | %45,9 |
| Yeşilköy Mah. | 1 | 146 | %100,0 | AKP | %51,5 |
| Yılanlı Mah. | 1 | 109 | %99,1 | AKP | %86,5 |
| Yolüstü Mah. | 3 | 1.007 | %85,4 | CHP | %44,0 |
| Yusufdere Mah. | 2 | 313 | %95,5 | AKP | %47,9 |
| Zafer Mah. | 25 | 8.468 | %78,4 | CHP | %48,1 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 308 | %91,2 | CHP | %65,6 |
| Çamyayla Mah. | 1 | 329 | %94,8 | CHP | %42,1 |
| Çayır Mah. | 2 | 465 | %92,9 | AKP | %68,1 |
| Çaylı Mah. | 4 | 1.189 | %81,3 | CHP | %42,3 |
| Çağlayan Mah. | 1 | 99 | %96,0 | AKP | %33,7 |
| Çobanlar Mah. | 1 | 219 | %95,4 | AKP | %63,3 |
| Üzümlü Mah. | 1 | 209 | %93,8 | CHP | %41,5 |
| Üç Eylül Mah. | 10 | 3.470 | %77,9 | CHP | %37,7 |
| Üçkonak Mah. | 2 | 435 | %92,4 | CHP | %56,4 |
| İlkkurşun Mah. | 1 | 159 | %87,4 | CHP | %48,3 |
| İnönü Mah. | 22 | 7.112 | %79,3 | CHP | %47,1 |
| Şirinköy Mah. | 1 | 139 | %93,5 | AKP | %56,3 |