%41,0
CHP birinci
82.108 geçerli oy · katılım %83,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Ödemiş ilçesinde Belediye başkanı oylamasında CHP %41,0 ile birinci; 82.108 geçerli oy, katılım %83,3.
Kayıtlı seçmen 104.811 · Oy kullanan 87.325 (katılım %83,3) · Geçerli 82.108 · Geçersiz 5.217
Ödemiş Belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| CHP | 33.655 | %41,0 |
| AKP | 27.470 | %33,5 |
| DP | 15.838 | %19,3 |
| İYİ | 1.126 | %1,4 |
| ZAFER | 567 | %0,7 |
| DSP | 542 | %0,7 |
| DEM | 439 | %0,5 |
| YRP | 328 | %0,4 |
| DEVA | 203 | %0,3 |
| BTP | 197 | %0,2 |
| SAADET | 195 | %0,2 |
| HÜDA PAR | 136 | %0,2 |
| MEMLEKET | 131 | %0,2 |
| TİP | 107 | %0,1 |
| MİLLET | 93 | %0,1 |
| VATAN | 53 | %0,1 |
| TKP | 45 | %0,1 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Ödemiş mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akıncılar Mah. | 4 | 1.251 | %77,5 | CHP | %51,4 |
| Alaşarlı Mah. | 1 | 348 | %70,7 | CHP | %33,9 |
| Anafartalar Mah. | 21 | 6.667 | %78,0 | CHP | %48,7 |
| Artıcak Mah. | 1 | 101 | %100,0 | AKP | %52,8 |
| Atatürk Mah. | 20 | 6.845 | %78,4 | CHP | %53,6 |
| Bademli Mah. | 6 | 1.966 | %86,4 | CHP | %46,9 |
| Balabanlı Mah. | 3 | 713 | %88,8 | DP | %41,6 |
| Bayırlı Mah. | 1 | 219 | %95,9 | AKP | %60,5 |
| Bebekler Mah. | 1 | 129 | %100,8 | AKP | %51,7 |
| Bengisu Mah. | 12 | 4.074 | %82,2 | AKP | %36,3 |
| Beyazıtlar Mah. | 1 | 178 | %92,1 | AKP | %43,5 |
| Bıçakçı Mah. | 4 | 1.373 | %91,0 | CHP | %39,3 |
| Bozcayaka Mah. | 2 | 416 | %89,9 | CHP | %44,5 |
| Bozdağ Mah. | 2 | 507 | %87,8 | CHP | %57,3 |
| Bucak Mah. | 1 | 287 | %84,7 | AKP | %49,0 |
| Bülbüller Mah. | 1 | 112 | %99,1 | AKP | %41,7 |
| Büyükavulcuk Mah. | 1 | 221 | %95,9 | CHP | %43,2 |
| Birgi Mah. | 5 | 1.502 | %83,6 | CHP | %45,4 |
| Cevizalan Mah. | 1 | 191 | %97,4 | AKP | %46,2 |
| Cumhuriyet Mah. | 11 | 3.636 | %77,4 | CHP | %45,2 |
| Demircili Mah. | 2 | 678 | %90,6 | CHP | %42,8 |
| Demirdere Mah. | 2 | 385 | %97,1 | AKP | %53,1 |
| Dereuzunyer Mah. | 1 | 101 | %92,1 | AKP | %44,3 |
| Dolaylar Mah. | 1 | 225 | %94,2 | AKP | %46,0 |
| Emmioğlu Mah. | 5 | 1.476 | %79,7 | AKP | %40,2 |
| Emirli Mah. | 3 | 829 | %93,5 | AKP | %39,2 |
| Ertuğrul Mah. | 2 | 472 | %88,8 | AKP | %48,1 |
| Gereli Mah. | 3 | 782 | %93,1 | CHP | %41,3 |
| Gerçekli Mah. | 2 | 467 | %96,6 | CHP | %43,1 |
| Gölcük Mah. | 5 | 1.551 | %81,3 | CHP | %49,5 |
| Güney Mah. | 1 | 333 | %91,6 | AKP | %63,8 |
| Günlüce Mah. | 3 | 995 | %87,2 | AKP | %55,0 |
| Hacıhasan Mah. | 1 | 186 | %97,3 | AKP | %57,4 |
| Hamam Mah. | 2 | 468 | %93,8 | AKP | %63,4 |
| Horzum Mah. | 2 | 492 | %97,0 | AKP | %52,1 |
| Hürriyet Mah. | 16 | 5.001 | %79,4 | CHP | %40,4 |
| Işık Mah. | 1 | 81 | %93,8 | DP | %39,1 |
| Karadoğan Mah. | 2 | 464 | %90,5 | CHP | %35,5 |
| Karakova Mah. | 1 | 92 | %77,2 | AKP | %47,0 |
| Kayaköy Mah. | 4 | 982 | %87,1 | AKP | %37,0 |
| Kaymakçı Mah. | 11 | 3.353 | %85,9 | CHP | %41,8 |
| Kazanlı Mah. | 2 | 394 | %94,7 | AKP | %40,3 |
| Kemenler Mah. | 1 | 296 | %97,0 | AKP | %41,5 |
| Kemer Mah. | 1 | 199 | %99,5 | AKP | %71,5 |
| Kerpiçlik Mah. | 1 | 186 | %91,9 | AKP | %53,2 |
| Kızılca Mah. | 1 | 132 | %97,7 | AKP | %58,4 |
| Kızılcaavlu Mah. | 2 | 421 | %81,0 | AKP | %41,3 |
| Kışla Mah. | 1 | 109 | %97,3 | DP | %53,9 |
| Konaklı Mah. | 4 | 1.294 | %88,7 | CHP | %72,3 |
| Kurucuova Mah. | 2 | 694 | %92,9 | CHP | %37,7 |
| Kutlubeyler Mah. | 1 | 130 | %86,2 | CHP | %63,2 |
| Kuvvetli Mah. | 4 | 1.408 | %84,6 | AKP | %44,2 |
| Köfündere Mah. | 1 | 218 | %86,7 | CHP | %41,7 |
| Köseler Mah. | 2 | 427 | %95,6 | DP | %36,9 |
| Küre Mah. | 1 | 358 | %94,1 | AKP | %48,3 |
| Küçükavulcuk Mah. | 2 | 406 | %93,6 | AKP | %40,5 |
| Küçükören Mah. | 1 | 314 | %93,6 | AKP | %40,9 |
| Mescitli Mah. | 2 | 544 | %92,3 | CHP | %48,3 |
| Meşrutiyet Mah. | 3 | 763 | %81,5 | CHP | %40,0 |
| Mursallı Mah. | 1 | 235 | %89,4 | AKP | %65,8 |
| Mimar Sinan Mah. | 6 | 1.856 | %83,6 | AKP | %39,3 |
| Ocaklı Mah. | 1 | 340 | %89,1 | CHP | %55,4 |
| Orhangazi Mah. | 1 | 225 | %98,2 | DP | %49,7 |
| Ortaköy Mah. | 1 | 107 | %88,8 | CHP | %56,7 |
| Ovacık Mah. | 1 | 187 | %96,8 | AKP | %55,8 |
| Ovakent Mah. | 7 | 1.858 | %85,0 | CHP | %67,9 |
| Oğuzlar Mah. | 1 | 111 | %85,6 | CHP | %39,3 |
| Pirinççi Mah. | 2 | 392 | %98,2 | CHP | %40,6 |
| Sekiköy Mah. | 1 | 340 | %92,7 | AKP | %38,0 |
| Seyrekli Mah. | 2 | 495 | %90,9 | AKP | %36,5 |
| Suçıktı Mah. | 1 | 97 | %101,0 | AKP | %70,0 |
| Süleyman Demirel Mah. | 23 | 7.492 | %82,9 | CHP | %46,5 |
| Süleymanlar Mah. | 1 | 55 | %100,0 | AKP | %58,8 |
| Tekke Mah. | 1 | 348 | %91,1 | AKP | %72,5 |
| Tosunlar Mah. | 1 | 188 | %93,1 | AKP | %65,0 |
| Türkmen Mah. | 11 | 3.691 | %80,9 | AKP | %41,1 |
| Türkönü Mah. | 1 | 268 | %92,2 | AKP | %38,8 |
| Umurbey Mah. | 7 | 2.218 | %78,0 | CHP | %39,6 |
| Uzundere Mah. | 1 | 172 | %91,3 | DP | %44,3 |
| Veliler Mah. | 1 | 133 | %100,8 | AKP | %41,4 |
| Yeniceköy Mah. | 2 | 650 | %86,9 | AKP | %49,7 |
| Yeniköy Mah. | 3 | 735 | %91,6 | CHP | %42,4 |
| Yeşilköy Mah. | 1 | 146 | %100,7 | AKP | %48,5 |
| Yılanlı Mah. | 1 | 109 | %98,2 | AKP | %84,6 |
| Yolüstü Mah. | 3 | 1.007 | %85,4 | CHP | %41,7 |
| Yusufdere Mah. | 2 | 313 | %95,5 | AKP | %41,1 |
| Zafer Mah. | 25 | 8.468 | %78,5 | CHP | %45,2 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 308 | %91,2 | CHP | %66,5 |
| Çamyayla Mah. | 1 | 329 | %94,8 | CHP | %38,9 |
| Çayır Mah. | 2 | 465 | %92,9 | AKP | %67,4 |
| Çaylı Mah. | 4 | 1.189 | %81,3 | CHP | %41,0 |
| Çağlayan Mah. | 1 | 99 | %96,0 | AKP | %35,2 |
| Çobanlar Mah. | 1 | 219 | %95,4 | AKP | %56,3 |
| Üzümlü Mah. | 1 | 209 | %93,8 | CHP | %38,3 |
| Üç Eylül Mah. | 10 | 3.470 | %77,9 | CHP | %38,1 |
| Üçkonak Mah. | 2 | 435 | %92,9 | CHP | %53,7 |
| İlkkurşun Mah. | 1 | 159 | %87,4 | CHP | %43,2 |
| İnönü Mah. | 22 | 7.112 | %79,3 | CHP | %44,8 |
| Şirinköy Mah. | 1 | 139 | %93,5 | AKP | %50,8 |