%37,4
YENİDEN REFAH birinci
20.019 geçerli oy · katılım %85,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Oğuzeli ilçesinde Belediye başkanı oylamasında YENİDEN REFAH %37,4 ile birinci; 20.019 geçerli oy, katılım %85,8.
Kayıtlı seçmen 24.784 · Oy kullanan 21.257 (katılım %85,8) · Geçerli 20.019 · Geçersiz 1.238
Oğuzeli Belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| YRP | 7.496 | %37,4 |
| MHP | 6.456 | %32,3 |
| CHP | 4.062 | %20,3 |
| İYİ | 736 | %3,7 |
| DEVA | 231 | %1,2 |
| SAADET | 231 | %1,2 |
| ZAFER | 165 | %0,8 |
| AP | 116 | %0,6 |
| DEM | 93 | %0,5 |
| HÜDA PAR | 79 | %0,4 |
| BTP | 76 | %0,4 |
| BBP | 69 | %0,3 |
| DSP | 46 | %0,2 |
| ANAP | 42 | %0,2 |
| DP | 37 | %0,2 |
| MİLLET | 27 | %0,1 |
| VATAN | 21 | %0,1 |
| MİLLİ YOL | 20 | %0,1 |
| ABP | 16 | %0,1 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Oğuzeli mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Acer Mah. | 1 | 170 | %84,7 | YRP | %70,4 |
| Akçamezra Mah. | 1 | 146 | %94,5 | YRP | %37,2 |
| Altınyurt Mah. | 2 | 581 | %90,4 | YRP | %43,2 |
| Ambarcık Mah. | 1 | 62 | %93,6 | CHP | %35,2 |
| Arslanlı Mah. | 1 | 168 | %76,8 | MHP | %75,2 |
| Asmacık Mah. | 1 | 156 | %68,0 | CHP | %38,1 |
| Aydınkaya Mah. | 1 | 55 | %72,7 | YRP | %52,5 |
| Aşağı Güneyse Mah. | 1 | 20 | %115,0 | CHP | %87,0 |
| Aşağı Yeniyapan Mah. | 1 | 197 | %90,9 | MHP | %47,1 |
| Belören Mah. | 1 | 125 | %79,2 | CHP | %36,1 |
| Beşdeli Mah. | 1 | 21 | %85,7 | MHP | %94,1 |
| Bulduk Mah. | 2 | 638 | %84,5 | YRP | %43,7 |
| Büyükkaracaviran Mah. | 1 | 325 | %85,2 | MHP | %41,3 |
| Cumhuriyet Mah. | 3 | 965 | %89,0 | YRP | %42,2 |
| Demirkonak Mah. | 1 | 87 | %89,7 | MHP | %77,3 |
| Dero Küçükkaracaviran Mah. | 1 | 70 | %78,6 | YRP | %50,0 |
| Devehüyüğü Mah. | 1 | 67 | %97,0 | CHP | %56,1 |
| Dokuzyol Mah. | 1 | 344 | %89,2 | CHP | %42,1 |
| Doğanpınar Mah. | 1 | 302 | %90,7 | MHP | %48,9 |
| Duruköy Mah. | 1 | 51 | %94,1 | CHP | %54,6 |
| Dutluca Mah. | 1 | 173 | %85,6 | MHP | %30,0 |
| Dibecik Mah. | 1 | 156 | %98,7 | CHP | %40,0 |
| Dikmetaş Mah. | 1 | 40 | %85,0 | CHP | %90,9 |
| Direkli Mah. | 1 | 166 | %92,8 | YRP | %49,7 |
| Ekinveren Mah. | 1 | 161 | %93,8 | CHP | %58,7 |
| Ermiş Mah. | 1 | 82 | %43,9 | CHP | %47,2 |
| Fatih Mah. | 10 | 3.398 | %74,6 | YRP | %46,1 |
| Gebe Mah. | 1 | 121 | %99,2 | MHP | %38,1 |
| Gedik Mah. | 1 | 123 | %99,2 | YRP | %53,0 |
| Güllük Mah. | 2 | 524 | %92,6 | YRP | %47,3 |
| Gündoğan Mah. | 1 | 288 | %97,9 | MHP | %46,4 |
| Gürsu Mah. | 3 | 916 | %95,2 | YRP | %45,5 |
| Güveçli Mah. | 1 | 82 | %96,3 | CHP | %75,3 |
| Güzelce Mah. | 1 | 54 | %81,5 | YRP | %77,3 |
| Hacar Mah. | 1 | 149 | %74,5 | YRP | %73,4 |
| Hatunlu Mah. | 1 | 90 | %90,0 | MHP | %47,4 |
| Hötoğlu Mah. | 1 | 151 | %89,4 | MHP | %38,2 |
| Hürriyet Mah. | 3 | 724 | %86,6 | MHP | %41,2 |
| Kabacaağaç Mah. | 1 | 43 | %86,1 | MHP | %47,2 |
| Karaburun Mah. | 1 | 64 | %96,9 | MHP | %51,6 |
| Karadibek Mah. | 1 | 59 | %84,8 | CHP | %54,0 |
| Karaman Mah. | 1 | 182 | %97,3 | MHP | %38,5 |
| Karataş Mah. | 1 | 108 | %85,2 | CHP | %46,0 |
| Kavunluk Mah. | 1 | 87 | %90,8 | YRP | %32,1 |
| Kayacık Mah. | 1 | 108 | %86,1 | YRP | %47,3 |
| Kayalıpınar Mah. | 1 | 310 | %87,7 | YRP | %37,3 |
| Kaşyolu Mah. | 1 | 150 | %82,0 | MHP | %54,3 |
| Kersentaş Mah. | 1 | 166 | %94,0 | CHP | %58,5 |
| Keçikuyusu Mah. | 1 | 124 | %87,9 | YRP | %56,4 |
| Keçili Mah. | 1 | 78 | %92,3 | CHP | %73,6 |
| Kılavuz Mah. | 1 | 136 | %70,6 | MHP | %46,5 |
| Kovanlı Mah. | 1 | 81 | %81,5 | CHP | %75,0 |
| Koçaklar Mah. | 1 | 57 | %87,7 | CHP | %95,9 |
| Kurtuluş Mah. | 2 | 566 | %87,8 | YRP | %45,3 |
| Kuruçay Mah. | 1 | 48 | %95,8 | CHP | %51,1 |
| Körkün Mah. | 2 | 522 | %89,9 | YRP | %54,3 |
| Mimar Sinan Mah. | 3 | 758 | %72,0 | CHP | %46,6 |
| Oğuzlar Mah. | 3 | 840 | %83,2 | YRP | %46,1 |
| Sazgın Mah. | 1 | 210 | %90,0 | YRP | %49,7 |
| Sergili Mah. | 1 | 139 | %82,7 | MHP | %37,6 |
| Sevindi Mah. | 1 | 87 | %93,1 | YRP | %49,3 |
| Subaşı Mah. | 4 | 1.259 | %80,0 | YRP | %43,0 |
| Sütlüce Mah. | 1 | 20 | %95,0 | MHP | %84,2 |
| Taşlı Mah. | 1 | 54 | %90,7 | MHP | %40,0 |
| Taşyazı Mah. | 1 | 176 | %89,2 | YRP | %49,7 |
| Taşçanak Mah. | 1 | 33 | %93,9 | CHP | %58,6 |
| Tınazdere Mah. | 1 | 231 | %95,2 | MHP | %36,7 |
| Tüzel Mah. | 1 | 202 | %86,1 | MHP | %61,6 |
| Ulaşlı Mah. | 1 | 122 | %73,0 | MHP | %48,8 |
| Uğurova Mah. | 1 | 230 | %77,0 | YRP | %53,1 |
| Yakacık Mah. | 2 | 419 | %96,2 | MHP | %37,7 |
| Yalnızbağ Mah. | 1 | 206 | %95,2 | YRP | %47,3 |
| Yazılı Mah. | 2 | 474 | %98,3 | MHP | %41,8 |
| Yeni Cumhuriyet Mah. | 1 | 82 | %79,3 | YRP | %89,2 |
| Yeniköy Mah. | 1 | 20 | %80,0 | YRP | %53,3 |
| Yeşildere Mah. | 2 | 439 | %95,0 | YRP | %42,8 |
| Yeşiltepe Mah. | 1 | 41 | %90,2 | MHP | %47,1 |
| Yukarıgüneyse Mah. | 1 | 131 | %93,9 | YRP | %55,8 |
| Çatalsu Mah. | 1 | 308 | %90,9 | MHP | %33,1 |
| Çatalçam Mah. | 1 | 88 | %93,2 | CHP | %89,0 |
| Çavuşbaşı Mah. | 1 | 112 | %94,6 | MHP | %47,6 |
| Çaybaşı Mah. | 2 | 419 | %87,8 | YRP | %37,7 |
| Çaybeyi Mah. | 1 | 233 | %90,1 | YRP | %36,8 |
| Üçdamlar Mah. | 1 | 79 | %72,2 | YRP | %43,6 |
| Üçkubbe Mah. | 1 | 120 | %90,0 | MHP | %63,9 |
| İkizkuyu Mah. | 1 | 56 | %78,6 | YRP | %52,3 |
| İnceyol Mah. | 1 | 96 | %90,6 | CHP | %33,8 |
| İnkılap Mah. | 1 | 63 | %92,1 | MHP | %66,1 |
| İnönü Mah. | 2 | 631 | %92,1 | YRP | %54,1 |
| Şahinbey Mah. | 5 | 1.495 | %83,8 | MHP | %39,9 |
| Şıh Küçükkaracaviran Mah. | 1 | 74 | %97,3 | MHP | %56,7 |