%49,4
CHP birinci
65.404 geçerli oy · katılım %85,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mustafakemalpaşa ilçesinde Belediye başkanı oylamasında CHP %49,4 ile birinci; 65.404 geçerli oy, katılım %85,3.
Kayıtlı seçmen 82.193 · Oy kullanan 70.131 (katılım %85,3) · Geçerli 65.404 · Geçersiz 4.727
Mustafakemalpaşa Belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| CHP | 32.336 | %49,4 |
| MHP | 21.776 | %33,3 |
| İYİ | 5.034 | %7,7 |
| YRP | 2.267 | %3,5 |
| MEMLEKET | 602 | %0,9 |
| ZAFER | 565 | %0,9 |
| SAADET | 538 | %0,8 |
| BBP | 518 | %0,8 |
| DP | 294 | %0,5 |
| DEVA | 292 | %0,5 |
| MİLLET | 262 | %0,4 |
| DEM | 221 | %0,3 |
| HKP | 194 | %0,3 |
| BTP | 192 | %0,3 |
| HÜDA PAR | 143 | %0,2 |
| DSP | 99 | %0,2 |
| VATAN | 71 | %0,1 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Mustafakemalpaşa mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Adaköy Mah. | 1 | 319 | %88,4 | CHP | %39,8 |
| Adalet Mah. | 1 | 262 | %80,2 | CHP | %54,7 |
| Akarca Mah. | 1 | 110 | %100,0 | MHP | %58,2 |
| Akçapınar Mah. | 1 | 138 | %97,8 | CHP | %41,9 |
| Alacaat Mah. | 1 | 66 | %93,9 | MHP | %81,0 |
| Alpağut Mah. | 2 | 537 | %91,4 | MHP | %55,0 |
| Aliseydi Mah. | 1 | 183 | %95,1 | CHP | %59,5 |
| Aralık Mah. | 1 | 247 | %90,3 | CHP | %40,6 |
| Atariye Mah. | 9 | 2.902 | %81,3 | CHP | %61,3 |
| Atatürk Mah. | 11 | 3.828 | %81,9 | CHP | %54,5 |
| Ayaz Mah. | 1 | 335 | %94,3 | CHP | %66,3 |
| Ağaçlı Mah. | 1 | 75 | %105,3 | MHP | %52,7 |
| Aşağıbalı Mah. | 1 | 36 | %102,8 | MHP | %58,6 |
| Bahariye Mah. | 1 | 169 | %98,8 | MHP | %41,5 |
| Barış Mah. | 13 | 4.394 | %81,9 | CHP | %58,7 |
| Behram Mah. | 1 | 195 | %91,8 | CHP | %47,0 |
| Bostandere Mah. | 1 | 217 | %94,5 | MHP | %67,7 |
| Boğaz Mah. | 1 | 79 | %88,6 | CHP | %49,3 |
| Bük Mah. | 1 | 187 | %84,5 | CHP | %35,1 |
| Camandar Mah. | 1 | 123 | %96,8 | MHP | %59,5 |
| Cumhuriyet Mah. | 8 | 2.664 | %80,8 | CHP | %61,1 |
| Dallıca Mah. | 1 | 153 | %100,7 | MHP | %46,3 |
| Demirdere Mah. | 1 | 226 | %87,2 | CHP | %42,5 |
| Demireli Mah. | 1 | 333 | %88,9 | CHP | %59,1 |
| Dere Mah. | 3 | 789 | %76,2 | MHP | %61,6 |
| Derecik Mah. | 1 | 220 | %95,0 | CHP | %51,8 |
| Derekadı Mah. | 1 | 112 | %97,3 | CHP | %80,2 |
| Devecikonağı Mah. | 1 | 189 | %85,2 | MHP | %49,7 |
| Dorak Mah. | 1 | 129 | %91,5 | MHP | %53,2 |
| Doğanalan Mah. | 1 | 168 | %98,2 | CHP | %60,7 |
| Doğancı Mah. | 1 | 209 | %91,9 | MHP | %40,7 |
| Durumtay Mah. | 1 | 266 | %95,9 | CHP | %62,2 |
| Döllük Mah. | 1 | 76 | %102,6 | MHP | %50,0 |
| Eskibalçık Mah. | 1 | 132 | %99,2 | MHP | %47,0 |
| Eskikızılelma Mah. | 2 | 377 | %95,5 | CHP | %39,9 |
| Fevzidede Mah. | 3 | 947 | %86,5 | CHP | %50,4 |
| Fındıcak Mah. | 1 | 42 | %102,4 | MHP | %42,1 |
| Garipçetekke Mah. | 1 | 26 | %115,4 | CHP | %59,3 |
| Güller Mah. | 1 | 122 | %96,7 | CHP | %35,1 |
| Güllüce Mah. | 3 | 713 | %92,9 | CHP | %67,6 |
| Gündoğdu Mah. | 1 | 169 | %91,7 | MHP | %34,0 |
| Güvem Mah. | 1 | 198 | %87,9 | MHP | %47,4 |
| Güveçdere Mah. | 1 | 67 | %103,0 | CHP | %48,4 |
| Hacıahmet Mah. | 1 | 177 | %97,2 | MHP | %86,3 |
| Hacıali Mah. | 1 | 130 | %92,3 | MHP | %40,2 |
| Hamzabey Mah. | 11 | 3.727 | %81,7 | CHP | %64,9 |
| Hamidiye Mah. | 18 | 6.041 | %81,3 | CHP | %50,8 |
| Hamidiyeköyü Mah. | 1 | 105 | %99,1 | CHP | %43,6 |
| Hisaraltı Mah. | 1 | 125 | %94,4 | MHP | %66,4 |
| Işıklar Mah. | 1 | 36 | %94,4 | CHP | %38,7 |
| Kabulbaba Mah. | 1 | 181 | %89,5 | CHP | %96,8 |
| Kadirçeşme Mah. | 1 | 78 | %101,3 | MHP | %41,4 |
| Kapaklıoluk Mah. | 1 | 102 | %94,1 | CHP | %48,3 |
| Karacalar Mah. | 1 | 64 | %104,7 | MHP | %49,2 |
| Karaköy Mah. | 1 | 223 | %95,5 | MHP | %64,0 |
| Karaorman Mah. | 1 | 331 | %88,5 | CHP | %49,6 |
| Karaoğlan Mah. | 2 | 652 | %92,9 | CHP | %53,0 |
| Karapınar Mah. | 1 | 176 | %91,5 | MHP | %60,9 |
| Kayabaşı Mah. | 1 | 236 | %94,9 | CHP | %44,9 |
| Kazanpınar Mah. | 1 | 57 | %84,2 | MHP | %84,8 |
| Keltaş Mah. | 1 | 77 | %101,3 | MHP | %37,7 |
| Kestelek Mah. | 1 | 257 | %90,7 | CHP | %61,0 |
| Kocakoru Mah. | 1 | 96 | %97,9 | MHP | %51,2 |
| Kosova Mah. | 1 | 275 | %97,1 | MHP | %43,5 |
| Koşuboğazı Mah. | 3 | 813 | %91,3 | CHP | %42,3 |
| Kumkadı Mah. | 2 | 593 | %88,5 | CHP | %47,9 |
| Kurşunlu Mah. | 1 | 236 | %97,5 | MHP | %82,6 |
| Kömürcükadı Mah. | 1 | 161 | %98,8 | CHP | %43,6 |
| Körekem Mah. | 2 | 490 | %100,0 | MHP | %56,5 |
| Kösehoroz Mah. | 1 | 216 | %87,5 | MHP | %39,1 |
| Killik Mah. | 1 | 241 | %92,5 | MHP | %79,0 |
| Lalaşahin Mah. | 8 | 2.761 | %80,7 | CHP | %42,1 |
| Lütfiye Mah. | 1 | 119 | %96,6 | MHP | %38,8 |
| Melik Mah. | 1 | 185 | %94,6 | CHP | %42,1 |
| Muradiyesarnıç Mah. | 1 | 217 | %100,9 | CHP | %56,5 |
| Ocaklı Mah. | 2 | 407 | %94,4 | CHP | %68,9 |
| Onaç Mah. | 1 | 138 | %92,0 | MHP | %54,8 |
| Orhaniye Mah. | 1 | 112 | %90,2 | CHP | %39,0 |
| Ormankadı Mah. | 3 | 834 | %92,8 | MHP | %45,3 |
| Orta Mah. | 6 | 1.806 | %81,1 | CHP | %41,7 |
| Osmaniye Mah. | 1 | 61 | %98,4 | CHP | %41,8 |
| Ovaazatlı Mah. | 3 | 1.019 | %89,9 | CHP | %67,1 |
| Paşalar Mah. | 2 | 467 | %96,4 | CHP | %66,4 |
| Sarımustafalar Mah. | 1 | 63 | %101,6 | MHP | %36,4 |
| Selimiye Mah. | 8 | 2.805 | %82,2 | CHP | %59,2 |
| Soğucak Mah. | 1 | 96 | %89,6 | MHP | %35,8 |
| Soğukpınar Mah. | 1 | 156 | %91,0 | MHP | %55,2 |
| Söğütalan Mah. | 1 | 219 | %95,0 | İYİ | %46,8 |
| Sünlük Mah. | 2 | 403 | %92,1 | MHP | %45,9 |
| Sincansarnıç Mah. | 2 | 370 | %95,1 | MHP | %62,4 |
| Tatkavaklı Mah. | 14 | 4.196 | %83,4 | CHP | %61,4 |
| Taşköprü Mah. | 1 | 78 | %96,2 | CHP | %32,9 |
| Taşpınar Mah. | 4 | 1.173 | %95,7 | CHP | %90,3 |
| Tepecik Mah. | 3 | 997 | %88,6 | CHP | %49,5 |
| Tırnova Mah. | 1 | 36 | %111,1 | MHP | %35,3 |
| Uğurlupınar Mah. | 1 | 189 | %97,4 | MHP | %47,4 |
| Vıraca Mah. | 4 | 1.256 | %82,9 | CHP | %56,4 |
| Yalıntaş Mah. | 15 | 4.981 | %84,8 | MHP | %50,5 |
| Yamanlı Mah. | 2 | 382 | %90,8 | CHP | %39,8 |
| Yavelli Mah. | 1 | 157 | %79,6 | CHP | %59,8 |
| Yaylaçayır Mah. | 1 | 56 | %94,6 | MHP | %62,2 |
| Yenibalçık Mah. | 1 | 110 | %92,7 | CHP | %41,6 |
| Yenice Mah. | 1 | 329 | %87,8 | MHP | %41,3 |
| Yenidere Mah. | 6 | 1.948 | %76,1 | MHP | %68,2 |
| Yenikızılelma Mah. | 1 | 100 | %93,0 | MHP | %79,8 |
| Yeşilova Mah. | 4 | 1.105 | %87,2 | CHP | %68,8 |
| Yoncaağaç Mah. | 1 | 112 | %90,2 | MHP | %45,7 |
| Yukarıbalı Mah. | 1 | 114 | %100,0 | MHP | %40,8 |
| Yumurcaklı Mah. | 1 | 215 | %90,7 | CHP | %61,5 |
| Yunus Emre Mah. | 10 | 3.264 | %82,3 | CHP | %53,7 |
| Yüzbaşı Sabribey Mah. | 1 | 311 | %82,3 | CHP | %54,3 |
| Züferbey Mah. | 6 | 1.807 | %82,5 | CHP | %46,3 |
| Çakallar Mah. | 1 | 89 | %96,6 | MHP | %50,0 |
| Çaltılıbük Mah. | 1 | 245 | %91,4 | MHP | %47,7 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 147 | %93,2 | MHP | %46,9 |
| Çardakbelen Mah. | 1 | 170 | %95,3 | CHP | %39,6 |
| Çavuş Mah. | 1 | 104 | %96,2 | CHP | %40,0 |
| Çeltikçi Mah. | 3 | 917 | %91,7 | CHP | %64,1 |
| Çırpan Mah. | 8 | 2.555 | %80,1 | CHP | %52,8 |
| Çömlekçi Mah. | 1 | 66 | %87,9 | MHP | %68,0 |
| Çördük Mah. | 1 | 263 | %93,5 | CHP | %51,2 |
| Çiviliçam Mah. | 1 | 117 | %98,3 | MHP | %59,4 |
| Ömeraltı Mah. | 1 | 83 | %85,5 | CHP | %60,3 |
| Üçbeyli Mah. | 1 | 186 | %94,1 | CHP | %43,9 |
| İlyasçılar Mah. | 1 | 130 | %100,0 | CHP | %37,7 |
| İncealipınar Mah. | 1 | 202 | %96,0 | MHP | %66,9 |
| Şapçı Mah. | 1 | 181 | %92,3 | MHP | %51,6 |
| Şehriman Mah. | 1 | 154 | %96,1 | MHP | %55,8 |
| Şerefiye Mah. | 1 | 254 | %76,8 | CHP | %44,5 |
| Şevketiye Mah. | 3 | 967 | %80,9 | CHP | %58,2 |
| Şeyhmüftü Mah. | 5 | 1.584 | %82,6 | CHP | %61,6 |