%47,1
AK PARTİ birinci
6.411 geçerli oy · katılım %86,6
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Gölpazarı ilçesinde İl genel meclisi üyeliği oylamasında AK PARTİ %47,1 ile birinci; 6411 geçerli oy, katılım %86,6.
Kayıtlı seçmen 7.804 · Oy kullanan 6.755 (katılım %86,6) · Geçerli 6.411 · Geçersiz 344
Gölpazarı İl genel meclisi üyeliği sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 3.017 | %47,1 |
| CHP | 2.309 | %36,0 |
| MHP | 618 | %9,6 |
| İYİ | 255 | %4,0 |
| YRP | 94 | %1,5 |
| BTP | 23 | %0,4 |
| DP | 20 | %0,3 |
| SAADET | 20 | %0,3 |
| HÜDA PAR | 16 | %0,3 |
| TİP | 11 | %0,2 |
| VATAN | 11 | %0,2 |
| SOL | 7 | %0,1 |
| DEVA | 6 | %0,1 |
| MİLLET | 4 | %0,1 |
Seçilenler
- Oktay Karcı · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Bilal Enez · CHP · listede 1. sıra
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Gölpazarı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Aktaş Köyü | 1 | 141 | %94,3 | CHP | %65,7 |
| Akçakavak Köyü | 1 | 65 | %90,8 | AKP | %61,5 |
| Alıç Köyü | 1 | 62 | %100,0 | AKP | %73,8 |
| Arıcaklar Köyü | 1 | 91 | %92,3 | AKP | %53,0 |
| Armutçuk Köyü | 1 | 45 | %60,0 | AKP | %50,0 |
| Bahçelievler Mah. | 1 | 120 | %100,0 | CHP | %41,6 |
| Baltalı Köyü | 1 | 20 | %115,0 | AKP | %61,1 |
| Bayat Köyü | 1 | 66 | %84,9 | AKP | %73,1 |
| Bedi Köyü | 1 | 135 | %85,9 | CHP | %58,6 |
| Bolatlı Köyü | 1 | 117 | %95,7 | AKP | %56,6 |
| Büyükbelen Köyü | 1 | 120 | %88,3 | AKP | %41,2 |
| Büyüksusuz Köyü | 1 | 69 | %101,5 | AKP | %46,9 |
| Büyüksürmeli Köyü | 1 | 52 | %92,3 | CHP | %51,1 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 60 | %95,0 | CHP | %44,4 |
| Derecikören Köyü | 1 | 23 | %104,4 | AKP | %57,1 |
| Dereli Köyü | 1 | 46 | %102,2 | AKP | %52,4 |
| Dokuz Köyü | 1 | 34 | %100,0 | AKP | %64,3 |
| Doğancılar Köyü | 1 | 52 | %88,5 | AKP | %61,4 |
| Gökçeler Köyü | 1 | 102 | %83,3 | CHP | %40,7 |
| Gökçeöz Köyü | 1 | 99 | %95,0 | AKP | %42,5 |
| Göldağı Köyü | 1 | 19 | %73,7 | AKP | %57,1 |
| Gözaçanlar Köyü | 1 | 38 | %100,0 | AKP | %52,9 |
| Hacıköy | 1 | 22 | %86,4 | AKP | %89,5 |
| Hamidiye Köyü | 1 | 14 | %100,0 | AKP | %78,6 |
| Hüyük Köyü | 1 | 142 | %93,0 | AKP | %35,4 |
| Karaahmetler Köyü | 1 | 49 | %100,0 | AKP | %67,4 |
| Karaağaç Köyü | 1 | 82 | %72,0 | AKP | %49,2 |
| Karacalar Köyü | 1 | 32 | %96,9 | AKP | %43,3 |
| Kasımlar Köyü | 1 | 67 | %82,1 | CHP | %54,7 |
| Kavak Köyü | 1 | 125 | %75,2 | AKP | %85,7 |
| Keskin Köyü | 1 | 70 | %84,3 | AKP | %62,7 |
| Kurşunlu Köyü | 1 | 150 | %90,7 | AKP | %49,6 |
| Kuşçuören Köyü | 1 | 74 | %101,4 | AKP | %60,9 |
| Köprücek Köyü | 1 | 88 | %89,8 | AKP | %59,7 |
| Kümbet Köyü | 1 | 64 | %68,8 | AKP | %65,9 |
| Küçüksusuz Köyü | 1 | 61 | %95,1 | AKP | %45,3 |
| Küçükyenice Köyü | 1 | 102 | %82,4 | CHP | %65,5 |
| Orta Mah. | 4 | 1.387 | %82,6 | CHP | %44,6 |
| Reşadiye Mah. | 2 | 557 | %80,4 | CHP | %43,3 |
| Sarıhacılar Köyü | 1 | 29 | %69,0 | MHP | %52,6 |
| Softalar Köyü | 1 | 45 | %91,1 | AKP | %75,0 |
| Söğütcük Köyü | 1 | 83 | %90,4 | AKP | %50,0 |
| Taşçıahiler Köyü | 1 | 29 | %79,3 | AKP | %60,9 |
| Tongurlar Köyü | 1 | 52 | %98,1 | AKP | %60,0 |
| Türkmen Köyü | 1 | 83 | %94,0 | AKP | %58,7 |
| Çengeller Köyü | 1 | 110 | %90,9 | AKP | %49,0 |
| Çımışkı Köyü | 1 | 47 | %91,5 | AKP | %42,5 |
| Çukurören Köyü | 1 | 40 | %90,0 | AKP | %72,2 |
| Çiftlikköy | 1 | 84 | %98,8 | AKP | %48,8 |
| İncirli Köyü | 1 | 56 | %98,2 | AKP | %62,3 |
| İsmetpaşa Mah. | 3 | 735 | %90,2 | AKP | %45,8 |
| İstiklal Mah. | 5 | 1.719 | %83,2 | AKP | %47,9 |
| Şahinler Köyü | 1 | 30 | %66,7 | MHP | %52,6 |