Susurluk · Belediye meclisi üyeliği
%44,6
CHP birinci
24.853 geçerli oy · katılım %84,9
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Susurluk ilçesinde Belediye meclisi üyeliği oylamasında CHP %44,6 ile birinci; 24.853 geçerli oy, katılım %84,9.
Susurluk
Kayıtlı seçmen 31.014 · Oy kullanan 26.330 (katılım %84,9) · Geçerli 24.853 · Geçersiz 1.477
Seçilenler
- Ali Bozoğlu · CHP · listede 1. sıra
- Yaşar Sağlam · CHP · listede 1. sıra
- Cüneyt Akkuş · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Serpil Gezer · CHP · listede 2. sıra
- Kemal Ayyıldız · CHP · listede 2. sıra
- Mustafa Avcı · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 2. sıra
- Alev Çobankuyu · CHP · listede 3. sıra
- Mehmet Ali Yakut · CHP · listede 4. sıra
- Sabit Can · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 3. sıra
- Muzaffer Er · CHP · listede 5. sıra
- Mehmet Erdim · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 4. sıra
- Serkan Baldemir · CHP · listede 6. sıra
- Kenan Kaya · İYİ · listede 1. sıra
- Murat Kula · CHP · listede 7. sıra
- Mehmet Çankaya · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 5. sıra
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Alibey Mah. | 1 | 117 | %95,7 | MHP | %34,7 |
| Asmalıdere Mah. | 1 | 65 | %84,6 | CHP | %44,4 |
| Aziziye Mah. | 1 | 67 | %76,1 | CHP | %65,3 |
| Babaköy Mah. | 1 | 299 | %89,0 | MHP | %50,9 |
| Balıklıdere Mah. | 1 | 297 | %86,5 | CHP | %45,7 |
| Beyköy Mah. | 1 | 216 | %76,9 | CHP | %42,4 |
| Bozen Mah. | 1 | 304 | %97,0 | MHP | %55,7 |
| Burhaniye Mah. | 7 | 2.129 | %81,9 | CHP | %43,0 |
| Buzağılık Mah. | 1 | 213 | %93,9 | CHP | %46,1 |
| Danaveli Mah. | 2 | 391 | %93,9 | CHP | %88,4 |
| Demirkapı Mah. | 2 | 391 | %88,2 | CHP | %60,8 |
| Dereköy Mah. | 2 | 601 | %91,0 | CHP | %49,5 |
| Duman Mah. | 1 | 54 | %94,4 | MHP | %35,0 |
| Ekinlik Mah. | 1 | 64 | %98,4 | CHP | %42,4 |
| Eminpınarı Mah. | 1 | 91 | %92,3 | MHP | %42,9 |
| Göbel Mah. | 5 | 1.462 | %87,8 | CHP | %52,2 |
| Gökçeağaç Mah. | 1 | 186 | %99,5 | MHP | %77,4 |
| Gökçedere Mah. | 1 | 125 | %94,4 | MHP | %67,5 |
| Günaydın Mah. | 1 | 203 | %93,6 | MHP | %50,6 |
| Gürece Mah. | 1 | 280 | %90,0 | MHP | %49,8 |
| Han Mah. | 8 | 2.688 | %82,7 | CHP | %46,0 |
| Ilıcaboğazı Mah. | 1 | 134 | %94,8 | MHP | %32,7 |
| Kalfaköy Mah. | 1 | 86 | %100,0 | MHP | %53,3 |
| Karaköy Mah. | 2 | 433 | %96,8 | MHP | %61,4 |
| Karapürçek Mah. | 4 | 1.177 | %87,6 | MHP | %46,2 |
| Karşıyaka Mah. | 7 | 2.176 | %85,2 | MHP | %45,2 |
| Kayalıdere Mah. | 1 | 45 | %104,4 | MHP | %53,5 |
| Kayıkçı Mah. | 1 | 215 | %97,2 | CHP | %45,8 |
| Kepekler Mah. | 1 | 115 | %91,3 | MHP | %47,1 |
| Kışla Mah. | 5 | 1.740 | %84,2 | CHP | %39,7 |
| Kocapınar Mah. | 1 | 110 | %97,3 | CHP | %43,4 |
| Kulat Mah. | 1 | 70 | %92,9 | CHP | %41,3 |
| Kurucaoluk Mah. | 1 | 168 | %94,6 | CHP | %44,8 |
| Kiraz Mah. | 1 | 91 | %95,6 | MHP | %64,6 |
| Muradiye Mah. | 2 | 472 | %85,2 | MHP | %47,9 |
| Odalıdam Mah. | 1 | 47 | %93,6 | MHP | %43,9 |
| Okçugöl Mah. | 1 | 130 | %77,7 | CHP | %39,4 |
| Orta Mah. | 4 | 1.202 | %83,2 | CHP | %45,2 |
| Paşaköy Mah. | 1 | 107 | %94,4 | CHP | %47,9 |
| Reşadiye Mah. | 2 | 369 | %90,5 | CHP | %62,6 |
| Sultançayır Mah. | 1 | 135 | %94,1 | CHP | %46,3 |
| Sultaniye Mah. | 6 | 1.821 | %78,1 | CHP | %40,1 |
| Söve Mah. | 2 | 394 | %88,6 | CHP | %60,4 |
| Söğütçayır Mah. | 2 | 427 | %91,1 | CHP | %41,9 |
| Sülecek Mah. | 1 | 64 | %89,1 | MHP | %30,9 |
| Yahyaköy Mah. | 1 | 183 | %89,1 | CHP | %39,1 |
| Yaylaçayır Mah. | 1 | 269 | %91,5 | CHP | %73,5 |
| Yağcı Mah. | 1 | 147 | %90,5 | CHP | %55,5 |
| Yeni Mah. | 21 | 7.097 | %79,5 | CHP | %49,3 |
| Yıldız Mah. | 2 | 400 | %91,3 | CHP | %50,6 |
| Ömerköy Mah. | 1 | 231 | %90,5 | CHP | %66,3 |
| Ümiteli Mah. | 2 | 366 | %92,1 | CHP | %75,5 |
| İclaliye Mah. | 1 | 61 | %103,3 | İYİ | %44,6 |
| Şeker Mah. | 1 | 289 | %78,6 | CHP | %52,1 |