%31,1
YENİDEN REFAH birinci
11.652 geçerli oy · katılım %90,2
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Feke ilçesinde Belediye meclisi üyeliği oylamasında YENİDEN REFAH %31,1 ile birinci; 11.652 geçerli oy, katılım %90,2.
Kayıtlı seçmen 14.049 · Oy kullanan 12.668 (katılım %90,2) · Geçerli 11.652 · Geçersiz 1.016
Feke Belediye meclisi üyeliği sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| YRP | 3.619 | %31,1 |
| MHP | 3.438 | %29,5 |
| CHP | 3.426 | %29,4 |
| İYİ | 437 | %3,8 |
| SAADET | 350 | %3,0 |
| BBP | 119 | %1,0 |
| ZAFER | 90 | %0,8 |
| HÜDA PAR | 39 | %0,3 |
| BTP | 38 | %0,3 |
| TKP | 37 | %0,3 |
| VATAN | 21 | %0,2 |
| DEVA | 14 | %0,1 |
| EMEP | 12 | %0,1 |
| TİP | 12 | %0,1 |
Seçilenler
- Mehmet Yasa · YRP · listede 1. sıra
- Mustafa Aksoy · YRP · listede 1. sıra
- Mehmet Darkuz · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Vahit Tok · CHP · listede 1. sıra
- Ahmet Arık · YRP · listede 2. sıra
- Mehmet Koştur · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 2. sıra
- Halil Karakoç · CHP · listede 2. sıra
- Ayşe Kocadurmuş · YRP · listede 3. sıra
- Mehmet Işık · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 3. sıra
- Halil Yiğit · CHP · listede 3. sıra
- Osman Ayas · YRP · listede 4. sıra
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Feke mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akkaya Mah. | 1 | 304 | %92,8 | MHP | %39,3 |
| Akoluk Mah. | 1 | 252 | %80,2 | CHP | %40,1 |
| Bahçecik Mah. | 1 | 255 | %90,6 | YRP | %42,3 |
| Bağdatlı Mah. | 1 | 169 | %99,4 | CHP | %38,4 |
| Belenköy Mah. | 1 | 296 | %90,5 | CHP | %37,6 |
| Değirmenciuşağı Mah. | 1 | 128 | %96,9 | YRP | %40,2 |
| Gaffaruşağı Mah. | 1 | 159 | %92,5 | CHP | %43,7 |
| Gedikli Mah. | 2 | 470 | %81,1 | CHP | %34,8 |
| Göbelli Mah. | 1 | 190 | %95,8 | CHP | %50,0 |
| Gökçeli Mah. | 1 | 69 | %100,0 | CHP | %29,9 |
| Gürümze Mah. | 2 | 521 | %91,4 | YRP | %38,5 |
| Güzpınarı Mah. | 2 | 435 | %96,8 | YRP | %34,0 |
| Hıdıruşağı Mah. | 1 | 188 | %95,2 | YRP | %44,1 |
| Kaleyüzü Mah. | 1 | 287 | %88,5 | CHP | %43,9 |
| Karacaoğlan Mah. | 2 | 667 | %84,6 | YRP | %33,5 |
| Karacauşağı Mah. | 1 | 125 | %96,0 | CHP | %30,6 |
| Kayadibi Mah. | 1 | 112 | %90,2 | MHP | %45,1 |
| Kazancı Mah. | 1 | 221 | %92,3 | CHP | %35,7 |
| Kaşaltı Mah. | 1 | 97 | %94,9 | YRP | %38,2 |
| Keklikçi Mah. | 2 | 436 | %91,7 | CHP | %32,1 |
| Kırıkuşağı Mah. | 1 | 348 | %95,4 | MHP | %38,9 |
| Kısacıklı Mah. | 1 | 205 | %92,7 | YRP | %33,5 |
| Kızılyer Mah. | 1 | 341 | %98,8 | CHP | %44,7 |
| Konakkuran Mah. | 3 | 326 | %81,3 | MHP | %38,3 |
| Kovukçınar Mah. | 1 | 228 | %93,9 | CHP | %32,3 |
| Koçyazı Mah. | 1 | 126 | %93,7 | YRP | %41,8 |
| Mansurlu Mah. | 2 | 368 | %84,5 | YRP | %45,0 |
| Musalar Mah. | 1 | 266 | %92,1 | CHP | %35,6 |
| Olucak Mah. | 1 | 167 | %92,8 | CHP | %32,4 |
| Ormancık Mah. | 2 | 403 | %90,8 | CHP | %45,7 |
| Ortaköy Mah. | 1 | 125 | %92,0 | MHP | %55,7 |
| Oruçlu Mah. | 2 | 504 | %88,5 | YRP | %38,8 |
| Paşalı Mah. | 3 | 796 | %89,8 | MHP | %34,3 |
| Sülemişli Mah. | 1 | 286 | %90,6 | CHP | %49,2 |
| Süphandere Mah. | 2 | 366 | %91,5 | YRP | %32,5 |
| Tenkerli Mah. | 1 | 188 | %81,9 | MHP | %47,9 |
| Tokmanaklı Mah. | 1 | 287 | %93,0 | YRP | %30,4 |
| Tortulu Mah. | 1 | 181 | %91,7 | YRP | %43,5 |
| Uğurlubağ Mah. | 1 | 103 | %88,4 | MHP | %47,1 |
| Yaylapınar Mah. | 1 | 233 | %97,9 | MHP | %37,3 |
| Yerebakan Mah. | 1 | 211 | %88,2 | MHP | %35,6 |
| Yeşil Düşmüş Mah. | 1 | 214 | %88,3 | MHP | %34,7 |
| Yeşilvadi Mah. | 1 | 100 | %95,0 | YRP | %35,2 |
| Çandırlar Mah. | 1 | 312 | %92,6 | YRP | %40,8 |
| Çondu Mah. | 1 | 145 | %83,5 | YRP | %43,8 |
| İncirci Mah. | 2 | 400 | %87,5 | CHP | %32,7 |
| İslam Mah. | 4 | 1.052 | %87,7 | YRP | %32,4 |
| Şahmuratlı Mah. | 2 | 387 | %88,1 | MHP | %61,4 |