%49,3
İYİ PARTİ birinci
23.190 geçerli oy · katılım %92,9
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
İvrindi ilçesinde Belediye başkanı oylamasında İYİ PARTİ %49,3 ile birinci; 23.190 geçerli oy, katılım %92,9.
Kayıtlı seçmen 26.375 · Oy kullanan 24.506 (katılım %92,9) · Geçerli 23.190 · Geçersiz 1.316
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
İvrindi mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| 7Eylül Mah. | 3 | 1.021 | %92,3 | İYİ | %55,9 |
| Akçal Mah. | 1 | 143 | %97,9 | İYİ | %67,9 |
| Ayaklı Mah. | 1 | 283 | %95,4 | AKP | %71,3 |
| Aşağıkaleoba Mah. | 1 | 172 | %95,4 | İYİ | %53,0 |
| Bahçelievler Mah. | 4 | 1.252 | %84,3 | İYİ | %57,6 |
| Bedrettin Mah. | 3 | 890 | %85,2 | İYİ | %61,6 |
| Bozören Mah. | 3 | 999 | %94,0 | AKP | %60,0 |
| Büyükfındık Mah. | 2 | 490 | %96,1 | AKP | %53,9 |
| Büyükılıca Mah. | 1 | 196 | %96,9 | AKP | %76,8 |
| Büyükyenice Mah. | 5 | 1.513 | %92,3 | İYİ | %62,2 |
| Demirciler Mah. | 1 | 153 | %98,0 | İYİ | %50,0 |
| Değirmenbaşı Mah. | 2 | 539 | %95,2 | İYİ | %57,8 |
| Döşeme Mah. | 1 | 113 | %98,2 | AKP | %68,6 |
| Erdel Mah. | 2 | 174 | %98,3 | AKP | %58,2 |
| Eriklikömürcü Mah. | 1 | 65 | %98,5 | AKP | %50,9 |
| Evciler Mah. | 2 | 515 | %90,9 | AKP | %54,6 |
| Gebeçınar Mah. | 1 | 275 | %97,1 | AKP | %56,0 |
| Geçmiş Mah. | 2 | 361 | %94,2 | AKP | %74,5 |
| Gökçeler Mah. | 1 | 246 | %98,4 | AKP | %47,6 |
| Gökçeyazı Mah. | 3 | 975 | %91,6 | İYİ | %56,8 |
| Gömeniç Mah. | 1 | 140 | %95,7 | AKP | %76,8 |
| Gözlüçayır Mah. | 2 | 188 | %98,9 | İYİ | %54,6 |
| Gümeli Mah. | 2 | 536 | %93,5 | AKP | %50,5 |
| Hacıahmetler Mah. | 1 | 163 | %99,4 | İYİ | %71,2 |
| Haydar Mah. | 1 | 201 | %91,0 | AKP | %62,6 |
| Hüseyinbeyobası Mah. | 1 | 193 | %94,3 | AKP | %55,1 |
| Ilıcakpınar Mah. | 1 | 49 | %100,0 | AKP | %61,7 |
| Karaçepiş Mah. | 2 | 548 | %95,8 | AKP | %73,9 |
| Kayapa Mah. | 2 | 685 | %91,1 | AKP | %60,7 |
| Kaşağıl Mah. | 1 | 221 | %90,5 | İYİ | %51,3 |
| Kılcılar Mah. | 1 | 96 | %96,9 | AKP | %51,2 |
| Kına Mah. | 1 | 103 | %97,1 | İYİ | %51,6 |
| Kınık Mah. | 1 | 333 | %94,9 | İYİ | %62,4 |
| Kıpıklar Mah. | 1 | 185 | %92,4 | İYİ | %50,6 |
| Kışladere Mah. | 1 | 194 | %95,4 | İYİ | %45,8 |
| Kocaeli Mah. | 2 | 511 | %97,3 | İYİ | %59,8 |
| Kocaoba Mah. | 2 | 397 | %101,3 | İYİ | %55,0 |
| Korucu Mah. | 2 | 678 | %88,5 | İYİ | %49,1 |
| Kurtuluş Mah. | 5 | 1.557 | %84,4 | İYİ | %62,3 |
| Kuşdere Mah. | 1 | 210 | %98,1 | AKP | %82,0 |
| Küçükfındık Mah. | 1 | 125 | %95,2 | AKP | %59,5 |
| Küçükılıca Mah. | 1 | 170 | %91,8 | AKP | %60,1 |
| Küçükyenice Mah. | 2 | 477 | %96,9 | İYİ | %64,0 |
| Kiraz Ören Mah. | 2 | 420 | %97,9 | İYİ | %50,3 |
| Mallıca Mah. | 1 | 349 | %91,7 | AKP | %73,5 |
| Okçular Mah. | 2 | 420 | %95,7 | AKP | %49,2 |
| Osmanköy Mah. | 1 | 219 | %90,9 | AKP | %65,0 |
| Osmanlar Mah. | 1 | 353 | %95,2 | İYİ | %67,0 |
| Pelitören Mah. | 1 | 136 | %95,6 | AKP | %71,1 |
| Sakarya Mah. | 3 | 896 | %88,5 | İYİ | %65,6 |
| Sarıca Mah. | 1 | 116 | %98,3 | AKP | %49,5 |
| Sarıpınar Mah. | 1 | 158 | %98,7 | AKP | %64,2 |
| Sofular Mah. | 2 | 338 | %97,6 | AKP | %66,7 |
| Soğanbükü Mah. | 2 | 702 | %92,6 | İYİ | %80,2 |
| Susuzyayla Mah. | 1 | 215 | %97,7 | İYİ | %53,8 |
| Taşdibi Mah. | 1 | 105 | %97,1 | AKP | %68,4 |
| Topuzlar Mah. | 2 | 412 | %93,0 | İYİ | %75,2 |
| Yaren Mah. | 1 | 94 | %96,8 | AKP | %67,4 |
| Yağlılar Mah. | 2 | 684 | %94,2 | İYİ | %75,9 |
| Yeşilköy Mah. | 1 | 116 | %88,8 | İYİ | %57,0 |
| Yukarıkaleoba Mah. | 1 | 95 | %97,9 | İYİ | %75,3 |
| Yürekli Mah. | 2 | 426 | %90,9 | AKP | %49,9 |
| Çarkacı Mah. | 1 | 209 | %87,1 | İYİ | %57,3 |
| Çatalan Mah. | 1 | 214 | %98,6 | AKP | %64,9 |
| Çelimler Mah. | 1 | 228 | %100,0 | AKP | %71,2 |
| Çobanlar Mah. | 1 | 286 | %99,3 | İYİ | %56,8 |
| Çukurlar Mah. | 1 | 269 | %98,5 | AKP | %58,0 |
| Çukuroba Mah. | 1 | 170 | %101,8 | AKP | %70,2 |
| Çiçekli Mah. | 1 | 236 | %98,3 | AKP | %52,0 |
| İkizce Mah. | 1 | 174 | %94,8 | AKP | %53,9 |