%36,3
YENİDEN REFAH birinci
11.740 geçerli oy · katılım %90,1
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Feke ilçesinde Belediye başkanı oylamasında YENİDEN REFAH %36,3 ile birinci; 11.740 geçerli oy, katılım %90,1.
Kayıtlı seçmen 14.049 · Oy kullanan 12.664 (katılım %90,1) · Geçerli 11.740 · Geçersiz 924
Feke Belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| YRP | 4.257 | %36,3 |
| MHP | 3.468 | %29,5 |
| CHP | 3.210 | %27,3 |
| İYİ | 307 | %2,6 |
| SAADET | 266 | %2,3 |
| BBP | 62 | %0,5 |
| ZAFER | 39 | %0,3 |
| DEVA | 30 | %0,3 |
| HKP | 29 | %0,3 |
| HÜDA PAR | 19 | %0,2 |
| MİLLET | 19 | %0,2 |
| BTP | 18 | %0,2 |
| VATAN | 12 | %0,1 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Feke mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akkaya Mah. | 1 | 304 | %92,8 | CHP | %33,9 |
| Akoluk Mah. | 1 | 252 | %80,2 | CHP | %36,0 |
| Bahçecik Mah. | 1 | 255 | %90,6 | YRP | %48,3 |
| Bağdatlı Mah. | 1 | 169 | %99,4 | CHP | %41,5 |
| Belenköy Mah. | 1 | 296 | %90,5 | YRP | %33,3 |
| Değirmenciuşağı Mah. | 1 | 128 | %96,9 | YRP | %61,0 |
| Gaffaruşağı Mah. | 1 | 159 | %92,5 | YRP | %46,3 |
| Gedikli Mah. | 2 | 470 | %81,1 | YRP | %38,0 |
| Göbelli Mah. | 1 | 190 | %95,8 | CHP | %49,4 |
| Gökçeli Mah. | 1 | 69 | %100,0 | MHP | %37,9 |
| Gürümze Mah. | 2 | 521 | %91,4 | YRP | %39,5 |
| Güzpınarı Mah. | 2 | 435 | %96,6 | YRP | %35,3 |
| Hıdıruşağı Mah. | 1 | 188 | %95,2 | YRP | %52,1 |
| Kaleyüzü Mah. | 1 | 287 | %88,5 | CHP | %38,5 |
| Karacaoğlan Mah. | 2 | 667 | %84,6 | YRP | %38,3 |
| Karacauşağı Mah. | 1 | 125 | %98,4 | YRP | %35,3 |
| Kayadibi Mah. | 1 | 112 | %90,2 | MHP | %53,8 |
| Kazancı Mah. | 1 | 221 | %92,3 | YRP | %35,7 |
| Kaşaltı Mah. | 1 | 97 | %94,9 | MHP | %36,8 |
| Keklikçi Mah. | 2 | 436 | %91,3 | CHP | %36,4 |
| Kırıkuşağı Mah. | 1 | 348 | %95,4 | MHP | %38,8 |
| Kısacıklı Mah. | 1 | 205 | %92,7 | YRP | %39,3 |
| Kızılyer Mah. | 1 | 341 | %98,8 | CHP | %49,2 |
| Konakkuran Mah. | 3 | 326 | %79,8 | MHP | %37,1 |
| Kovukçınar Mah. | 1 | 228 | %93,9 | YRP | %34,5 |
| Koçyazı Mah. | 1 | 126 | %93,7 | YRP | %44,3 |
| Mansurlu Mah. | 2 | 368 | %84,5 | YRP | %42,8 |
| Musalar Mah. | 1 | 266 | %91,7 | CHP | %33,2 |
| Olucak Mah. | 1 | 167 | %92,8 | YRP | %36,4 |
| Ormancık Mah. | 2 | 403 | %90,8 | YRP | %66,9 |
| Ortaköy Mah. | 1 | 125 | %92,0 | MHP | %60,2 |
| Oruçlu Mah. | 2 | 504 | %88,7 | YRP | %39,7 |
| Paşalı Mah. | 3 | 796 | %89,8 | MHP | %34,3 |
| Sülemişli Mah. | 1 | 286 | %89,9 | CHP | %43,9 |
| Süphandere Mah. | 2 | 366 | %91,5 | YRP | %34,2 |
| Tenkerli Mah. | 1 | 188 | %81,9 | MHP | %47,9 |
| Tokmanaklı Mah. | 1 | 287 | %93,0 | YRP | %42,8 |
| Tortulu Mah. | 1 | 181 | %91,7 | YRP | %45,9 |
| Uğurlubağ Mah. | 1 | 103 | %88,4 | MHP | %48,2 |
| Yaylapınar Mah. | 1 | 233 | %97,9 | MHP | %33,2 |
| Yerebakan Mah. | 1 | 211 | %88,2 | MHP | %40,7 |
| Yeşil Düşmüş Mah. | 1 | 214 | %88,3 | MHP | %34,9 |
| Yeşilvadi Mah. | 1 | 100 | %95,0 | YRP | %35,2 |
| Çandırlar Mah. | 1 | 312 | %92,6 | YRP | %48,3 |
| Çondu Mah. | 1 | 145 | %84,8 | YRP | %45,5 |
| İncirci Mah. | 2 | 400 | %87,5 | MHP | %34,7 |
| İslam Mah. | 4 | 1.052 | %87,8 | YRP | %40,1 |
| Şahmuratlı Mah. | 2 | 387 | %88,1 | MHP | %49,1 |