%48,2
CHP birinci
54.039 geçerli oy · katılım %88,5
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Keşan ilçesinde Milletvekili oylamasında CHP %48,2 ile birinci; 54.039 geçerli oy, katılım %88,5.
Kayıtlı seçmen 62.536 · Oy kullanan 55.365 (katılım %88,5) · Geçerli 54.039 · Geçersiz 1.326
Keşan Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| CHP | 26.067 | %48,2 |
| AKP | 15.832 | %29,3 |
| İYİ | 6.824 | %12,6 |
| MHP | 2.803 | %5,2 |
| HDP | 1.419 | %2,6 |
| SAADET | 407 | %0,8 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 265 | %0,5 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 162 | %0,3 |
| VATAN | 140 | %0,3 |
| HÜDA PAR | 97 | %0,2 |
| Cüneyt Özdemir (bağımsız) | 23 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Keşan mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akhoca Köyü | 2 | 405 | %90,6 | CHP | %45,6 |
| Akçeşme Köyü | 1 | 114 | %93,9 | CHP | %41,4 |
| Altıntaş Köyü | 1 | 376 | %89,4 | CHP | %47,9 |
| Aşağı Zaferiye Mah. | 23 | 7.779 | %89,1 | CHP | %53,3 |
| Bahçeköy | 2 | 409 | %94,4 | CHP | %50,0 |
| Barağı Köyü | 1 | 116 | %100,0 | AKP | %43,2 |
| Beyköy | 1 | 120 | %93,3 | CHP | %52,8 |
| Beğendik-Aydoğan Mah. | 2 | 584 | %93,3 | AKP | %45,0 |
| Beğendik-Beykent Mah. | 2 | 572 | %81,6 | CHP | %44,8 |
| Beğendik-Kemalpaşa Mah. | 2 | 506 | %93,1 | CHP | %45,3 |
| Beğendik-Yeni Mah. | 2 | 480 | %94,2 | CHP | %49,3 |
| Boztepe Köyü | 1 | 311 | %95,5 | CHP | %51,8 |
| Büyük Cami Mah. | 14 | 4.682 | %88,6 | CHP | %56,8 |
| Büyükdoğanca Köyü | 1 | 145 | %90,3 | CHP | %58,1 |
| Cumhuriyet Mah. | 11 | 3.665 | %89,1 | CHP | %39,8 |
| Danişment Köyü | 1 | 136 | %95,6 | CHP | %47,5 |
| Dişbudak Köyü | 1 | 100 | %95,0 | CHP | %55,0 |
| Erikli Köyü | 2 | 446 | %87,9 | CHP | %54,6 |
| Gökçetepe Köyü | 2 | 405 | %91,6 | CHP | %66,0 |
| Gündüzler Köyü | 1 | 96 | %99,0 | AKP | %43,3 |
| Kadıköy | 1 | 381 | %94,5 | CHP | %46,8 |
| Karacaali Köyü | 1 | 243 | %91,8 | CHP | %65,4 |
| Karahisar Köyü | 1 | 211 | %95,7 | CHP | %67,0 |
| Karasatı Köyü | 1 | 122 | %99,2 | CHP | %67,5 |
| Karlı Köyü | 1 | 348 | %87,6 | CHP | %68,5 |
| Kılıçköy | 1 | 389 | %92,3 | CHP | %64,6 |
| Kızkapan Köyü | 1 | 190 | %92,1 | CHP | %54,5 |
| Koruklu Köyü | 1 | 97 | %93,8 | CHP | %62,1 |
| Kozköy | 1 | 383 | %92,4 | AKP | %44,7 |
| Küçükdoğanca Köyü | 1 | 291 | %85,6 | CHP | %61,5 |
| Lalacık Köyü | 1 | 145 | %96,6 | CHP | %64,4 |
| Mahmutköy | 2 | 401 | %88,8 | CHP | %50,9 |
| Maltepe Köyü | 1 | 272 | %91,2 | CHP | %54,9 |
| Mecidiye Köyü | 2 | 735 | %93,7 | CHP | %54,5 |
| Mercan Köyü | 1 | 99 | %98,0 | CHP | %50,5 |
| Mustafa Kemal Paşa Mah. | 13 | 4.234 | %86,0 | AKP | %47,3 |
| Orhaniye Köyü | 1 | 303 | %90,1 | CHP | %48,3 |
| Paşayiğit Mah. | 3 | 1.070 | %86,8 | AKP | %45,0 |
| Pırnar Köyü | 1 | 357 | %94,7 | CHP | %85,9 |
| Sazlıdere Köyü | 1 | 213 | %94,8 | CHP | %70,4 |
| Seydiköy | 1 | 176 | %90,3 | CHP | %54,3 |
| Suluca Köyü | 1 | 330 | %91,2 | AKP | %43,4 |
| Siğilli Köyü | 2 | 620 | %92,1 | CHP | %42,5 |
| Türkmen Köyü | 2 | 733 | %92,5 | AKP | %59,3 |
| Yaylaköy | 2 | 581 | %92,8 | CHP | %61,7 |
| Yeni Mah. | 12 | 4.158 | %86,5 | CHP | %53,3 |
| Yeniceçiftlik Köyü | 1 | 169 | %88,8 | CHP | %38,8 |
| Yenimuhacir-Atatürk Mah. | 1 | 302 | %94,7 | CHP | %39,2 |
| Yenimuhacir-Cumhuriyet Mah. | 2 | 413 | %82,6 | CHP | %46,5 |
| Yenimuhacir-İnönü Mah. | 2 | 511 | %84,7 | CHP | %51,4 |
| Yenimuhacir-İstiklal Mah. | 2 | 540 | %92,6 | CHP | %56,2 |
| Yerlisu Köyü | 1 | 105 | %99,1 | CHP | %42,0 |
| Yeşilköy | 1 | 69 | %98,6 | CHP | %54,6 |
| Yukarı Zaferiye Mah. | 19 | 6.284 | %88,2 | CHP | %53,0 |
| Yörük Mah. | 12 | 4.200 | %84,7 | AKP | %64,6 |
| Çamlıca Köyü | 2 | 706 | %90,9 | CHP | %55,7 |
| Çelebi Köyü | 1 | 76 | %94,7 | CHP | %56,9 |
| Çeltik Köyü | 1 | 214 | %90,2 | CHP | %47,8 |
| Çobançeşmesi Köyü | 1 | 310 | %88,7 | CHP | %45,2 |
| İspat Cami Mah. | 25 | 8.921 | %86,0 | CHP | %52,0 |
| İstasyon Mah. | 1 | 141 | %92,2 | CHP | %53,5 |
| İzzetiye Mah. | 2 | 654 | %95,6 | CHP | %62,7 |
| Şabanmera Köyü | 1 | 217 | %94,0 | CHP | %51,8 |
| Şükrüköy | 1 | 175 | %94,9 | CHP | %57,7 |