Yatağan · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiYatağan ilçesi
%47,4
Muharrem İnce birinci
31.286 geçerli oy · katılım %91,7
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Yatağan ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Muharrem İnce %47,4 ile birinci; 31.286 geçerli oy, katılım %91,7.
Yatağan
Kayıtlı seçmen 35.335 · Oy kullanan 32.399 (katılım %91,7) · Geçerli 31.286 · Geçersiz 1.113
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Muharrem İnce | 14.840 | %47,4 |
| Recep Tayyip Erdoğan | 10.706 | %34,2 |
| Meral Akşener | 5.210 | %16,7 |
| Selahattin Demirtaş | 313 | %1,0 |
| Temel Karamollaoğlu | 128 | %0,4 |
| Doğu Perinçek | 89 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akgedik Mah. | 3 | 780 | %92,8 | Muharrem İnce | %41,8 |
| Akyol Mah. | 5 | 1.425 | %91,2 | Muharrem İnce | %53,1 |
| Alaşar Mah. | 1 | 327 | %96,9 | Muharrem İnce | %53,9 |
| Atatürk Mah. | 7 | 2.545 | %90,2 | Muharrem İnce | %50,7 |
| Bahçeyaka Mah. | 2 | 523 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,7 |
| Bağyaka Mah. | 1 | 277 | %93,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,6 |
| Bencik Mah. | 4 | 1.360 | %92,1 | Muharrem İnce | %42,1 |
| Bozarmut Mah. | 5 | 1.769 | %90,7 | Muharrem İnce | %41,2 |
| Bozüyük Mah. | 3 | 837 | %94,6 | Muharrem İnce | %44,7 |
| Cazkırlar Mah. | 1 | 305 | %88,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,0 |
| Cumhuriyet Mah. | 8 | 2.738 | %90,4 | Muharrem İnce | %56,6 |
| Dere Mah. | 8 | 2.178 | %91,6 | Muharrem İnce | %53,4 |
| Deştin Mah. | 2 | 462 | %96,3 | Muharrem İnce | %50,6 |
| Doğanköy Mah. | 1 | 163 | %94,5 | Muharrem İnce | %42,8 |
| Elmacık Mah. | 2 | 520 | %93,3 | Muharrem İnce | %40,8 |
| Esenköy Mah. | 1 | 210 | %91,4 | Muharrem İnce | %44,5 |
| Eskihisar Mah. | 2 | 433 | %93,8 | Muharrem İnce | %58,3 |
| Gökgedik Mah. | 1 | 295 | %89,2 | Muharrem İnce | %36,3 |
| Gökpınar Mah. | 2 | 573 | %95,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,5 |
| Hacıbayramlar Mah. | 2 | 464 | %93,3 | Muharrem İnce | %44,9 |
| Hacıveliler Mah. | 1 | 255 | %80,0 | Muharrem İnce | %47,4 |
| Hisarardı Mah. | 1 | 300 | %91,0 | Muharrem İnce | %59,8 |
| Kadıköy Mah. | 2 | 478 | %96,0 | Muharrem İnce | %48,4 |
| Kafacakaplancık Mah. | 2 | 682 | %92,4 | Muharrem İnce | %40,9 |
| Kapubağ Mah. | 1 | 252 | %95,6 | Muharrem İnce | %39,2 |
| Katrancı Mah. | 2 | 600 | %91,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,9 |
| Kavak Mah. | 2 | 509 | %91,9 | Muharrem İnce | %41,0 |
| Kırıkköy Mah. | 1 | 160 | %93,1 | Muharrem İnce | %38,7 |
| Konak Mah. | 3 | 913 | %87,2 | Muharrem İnce | %55,6 |
| Kozağaç Mah. | 1 | 340 | %91,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,0 |
| Köklük Mah. | 1 | 371 | %95,2 | Muharrem İnce | %47,2 |
| Madenler Mah. | 4 | 1.296 | %92,4 | Muharrem İnce | %51,5 |
| Mesken Mah. | 2 | 400 | %91,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,0 |
| Nebiköy Mah. | 1 | 182 | %97,3 | Muharrem İnce | %49,7 |
| Turgut Mah. | 4 | 1.456 | %90,6 | Muharrem İnce | %61,9 |
| Turgutlar Mah. | 1 | 270 | %84,4 | Muharrem İnce | %44,8 |
| Yava Mah. | 1 | 164 | %90,2 | Muharrem İnce | %42,7 |
| Yayla Mah. | 1 | 200 | %97,0 | Muharrem İnce | %48,1 |
| Yeni Mah. | 14 | 4.425 | %91,2 | Muharrem İnce | %46,5 |
| Yenikarakuyu Mah. | 1 | 181 | %94,5 | Muharrem İnce | %42,1 |
| Yeniköy Mah. | 1 | 269 | %93,7 | Muharrem İnce | %44,5 |
| Yeşilbağcılar Mah. | 3 | 768 | %93,1 | Muharrem İnce | %55,1 |
| Yeşilköy Mah. | 1 | 137 | %94,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,7 |
| Yukarıyayla Mah. | 1 | 263 | %95,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,7 |
| Zeytinköy Mah. | 2 | 395 | %95,2 | Muharrem İnce | %55,2 |
| Çakırlar Mah. | 2 | 435 | %93,3 | Muharrem İnce | %35,0 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 291 | %81,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,4 |
| Çukuröz Mah. | 1 | 193 | %86,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,1 |
| Şahinler Mah. | 2 | 509 | %94,5 | Muharrem İnce | %63,6 |
| Şeref Mah. | 2 | 457 | %92,6 | Muharrem İnce | %54,1 |