Ödemiş · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiÖdemiş ilçesi
%45,8
Muharrem İnce birinci
88.973 geçerli oy · katılım %88,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Ödemiş ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Muharrem İnce %45,8 ile birinci; 88.973 geçerli oy, katılım %88,8.
Ödemiş
Kayıtlı seçmen 103.509 · Oy kullanan 91.905 (katılım %88,8) · Geçerli 88.973 · Geçersiz 2.932
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Muharrem İnce | 40.746 | %45,8 |
| Recep Tayyip Erdoğan | 38.854 | %43,7 |
| Meral Akşener | 7.506 | %8,4 |
| Selahattin Demirtaş | 1.125 | %1,3 |
| Temel Karamollaoğlu | 447 | %0,5 |
| Doğu Perinçek | 295 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akıncılar Mah. | 4 | 1.363 | %87,6 | Muharrem İnce | %58,7 |
| Alaşarlı Mah. | 1 | 365 | %86,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,7 |
| Anafartalar Mah. | 19 | 6.689 | %89,4 | Muharrem İnce | %53,3 |
| Artıcak Mah. | 1 | 88 | %94,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,3 |
| Atatürk Mah. | 20 | 6.928 | %89,2 | Muharrem İnce | %59,6 |
| Bademli Mah. | 6 | 2.067 | %89,0 | Muharrem İnce | %49,8 |
| Balabanlı Mah. | 2 | 720 | %86,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %40,8 |
| Bayırlı Mah. | 2 | 223 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,7 |
| Bebekler Mah. | 1 | 125 | %97,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,3 |
| Bengisu Mah. | 10 | 3.660 | %87,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,6 |
| Beyazıtlar Mah. | 1 | 198 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,6 |
| Bıçakçı Mah. | 4 | 1.401 | %91,7 | Muharrem İnce | %53,8 |
| Bozcayaka Mah. | 2 | 433 | %87,8 | Muharrem İnce | %50,1 |
| Bozdağ Mah. | 2 | 558 | %88,9 | Muharrem İnce | %62,5 |
| Bucak Mah. | 1 | 292 | %88,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,4 |
| Bülbüller Mah. | 1 | 93 | %93,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,4 |
| Büyükavulcuk Mah. | 1 | 229 | %93,9 | Muharrem İnce | %47,1 |
| Birgi Mah. | 5 | 1.643 | %88,7 | Muharrem İnce | %49,3 |
| Cevizalan Mah. | 1 | 158 | %88,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,3 |
| Cumhuriyet Mah. | 10 | 3.294 | %87,4 | Muharrem İnce | %50,0 |
| Demircili Mah. | 2 | 740 | %92,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,0 |
| Demirdere Mah. | 1 | 380 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,2 |
| Dereuzunyer Mah. | 1 | 105 | %85,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,8 |
| Dolaylar Mah. | 1 | 223 | %87,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,9 |
| Emmioğlu Mah. | 5 | 1.665 | %85,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,2 |
| Emirli Mah. | 3 | 845 | %76,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,4 |
| Ertuğrul Mah. | 2 | 525 | %86,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,3 |
| Gereli Mah. | 3 | 824 | %87,0 | Muharrem İnce | %53,8 |
| Gerçekli Mah. | 2 | 458 | %92,8 | Muharrem İnce | %58,7 |
| Gölcük Mah. | 4 | 1.205 | %93,0 | Muharrem İnce | %59,8 |
| Güney Mah. | 1 | 352 | %88,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,2 |
| Günlüce Mah. | 3 | 1.105 | %88,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,9 |
| Hacıhasan Mah. | 1 | 190 | %96,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,9 |
| Hamam Mah. | 2 | 480 | %88,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,2 |
| Horzum Mah. | 2 | 538 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,4 |
| Hürriyet Mah. | 13 | 4.395 | %88,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,2 |
| Işık Mah. | 1 | 69 | %89,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,9 |
| Karadoğan Mah. | 2 | 486 | %89,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,2 |
| Karakova Mah. | 1 | 123 | %86,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %46,7 |
| Kayaköy Mah. | 3 | 1.064 | %91,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %48,5 |
| Kaymakçı Mah. | 11 | 3.687 | %88,8 | Muharrem İnce | %51,4 |
| Kazanlı Mah. | 2 | 402 | %90,8 | Muharrem İnce | %51,9 |
| Kemenler Mah. | 1 | 295 | %86,8 | Muharrem İnce | %49,6 |
| Kemer Mah. | 1 | 181 | %95,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,6 |
| Kerpiçlik Mah. | 1 | 214 | %93,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,2 |
| Kızılca Mah. | 1 | 143 | %99,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,4 |
| Kızılcaavlu Mah. | 2 | 440 | %89,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,5 |
| Kışla Mah. | 1 | 110 | %91,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,3 |
| Konaklı Mah. | 4 | 1.420 | %90,7 | Muharrem İnce | %78,7 |
| Kurucuova Mah. | 2 | 722 | %87,4 | Muharrem İnce | %57,1 |
| Kutlubeyler Mah. | 1 | 145 | %91,7 | Muharrem İnce | %71,4 |
| Kuvvetli Mah. | 4 | 1.306 | %88,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,8 |
| Köfündere Mah. | 1 | 250 | %89,2 | Muharrem İnce | %51,4 |
| Köseler Mah. | 2 | 395 | %93,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,9 |
| Küre Mah. | 1 | 375 | %91,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,5 |
| Küçükavulcuk Mah. | 2 | 412 | %89,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,7 |
| Küçükören Mah. | 1 | 328 | %86,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,4 |
| Mescitli Mah. | 2 | 608 | %89,3 | Muharrem İnce | %56,0 |
| Meşrutiyet Mah. | 3 | 856 | %89,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,5 |
| Mursallı Mah. | 1 | 236 | %87,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,0 |
| Mimar Sinan Mah. | 4 | 1.364 | %87,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,9 |
| Ocaklı Mah. | 1 | 379 | %87,9 | Muharrem İnce | %54,3 |
| Orhangazi Mah. | 1 | 225 | %97,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %55,6 |
| Ortaköy Mah. | 1 | 114 | %90,4 | Muharrem İnce | %49,0 |
| Ovacık Mah. | 1 | 126 | %95,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,3 |
| Ovakent Mah. | 7 | 2.177 | %88,2 | Muharrem İnce | %67,7 |
| Oğuzlar Mah. | 1 | 78 | %88,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,8 |
| Pirinççi Mah. | 1 | 371 | %93,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,2 |
| Sekiköy Mah. | 1 | 340 | %90,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,7 |
| Seyrekli Mah. | 2 | 512 | %90,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,5 |
| Suçıktı Mah. | 1 | 116 | %98,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,2 |
| Süleyman Demirel Mah. | 17 | 6.317 | %88,6 | Muharrem İnce | %51,4 |
| Süleymanlar Mah. | 1 | 50 | %102,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,5 |
| Tekke Mah. | 1 | 325 | %92,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,2 |
| Tosunlar Mah. | 1 | 198 | %93,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,1 |
| Türkmen Mah. | 10 | 3.793 | %87,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,9 |
| Türkönü Mah. | 1 | 273 | %91,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,5 |
| Umurbey Mah. | 7 | 2.450 | %85,3 | Muharrem İnce | %46,1 |
| Uzundere Mah. | 1 | 171 | %84,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,8 |
| Veliler Mah. | 1 | 106 | %84,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,3 |
| Yeniceköy Mah. | 2 | 694 | %90,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,2 |
| Yeniköy Mah. | 3 | 802 | %92,0 | Muharrem İnce | %55,4 |
| Yeşilköy Mah. | 1 | 156 | %92,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,9 |
| Yılanlı Mah. | 1 | 124 | %100,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %92,5 |
| Yolüstü Mah. | 3 | 1.046 | %90,2 | Muharrem İnce | %45,9 |
| Yusufdere Mah. | 2 | 325 | %86,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,1 |
| Zafer Mah. | 22 | 7.666 | %88,9 | Muharrem İnce | %48,8 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 310 | %89,4 | Muharrem İnce | %54,0 |
| Çamyayla Mah. | 1 | 349 | %84,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %46,9 |
| Çayır Mah. | 2 | 453 | %95,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,6 |
| Çaylı Mah. | 4 | 1.323 | %88,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %46,1 |
| Çağlayan Mah. | 1 | 95 | %89,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,3 |
| Çobanlar Mah. | 1 | 139 | %95,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,7 |
| Üzümlü Mah. | 1 | 211 | %93,4 | Muharrem İnce | %51,1 |
| Üç Eylül Mah. | 10 | 3.610 | %85,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,8 |
| Üçkonak Mah. | 2 | 453 | %89,2 | Muharrem İnce | %57,8 |
| İlkkurşun Mah. | 1 | 191 | %87,4 | Muharrem İnce | %58,1 |
| İnönü Mah. | 20 | 7.103 | %88,8 | Muharrem İnce | %50,2 |
| Şirinköy Mah. | 1 | 150 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,9 |