Odunpazarı · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiOdunpazarı ilçesi
%44,2
Muharrem İnce birinci
260.625 geçerli oy · katılım %89,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Odunpazarı ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Muharrem İnce %44,2 ile birinci; 260.625 geçerli oy, katılım %89,3.
Odunpazarı
Kayıtlı seçmen 296.766 · Oy kullanan 265.053 (katılım %89,3) · Geçerli 260.625 · Geçersiz 4.428
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Muharrem İnce | 115.093 | %44,2 |
| Recep Tayyip Erdoğan | 114.679 | %44,0 |
| Meral Akşener | 24.074 | %9,2 |
| Selahattin Demirtaş | 4.166 | %1,6 |
| Temel Karamollaoğlu | 2.050 | %0,8 |
| Doğu Perinçek | 563 | %0,2 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| 71 Evler Mah. | 46 | 16.471 | %87,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,9 |
| 75.Yıl (SULTANDERE) Mah. | 23 | 8.370 | %90,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,1 |
| Akarbaşı Mah. | 39 | 14.427 | %90,2 | Muharrem İnce | %60,0 |
| Akcami Mah. | 2 | 413 | %91,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,1 |
| Akkaya Mah. | 1 | 63 | %93,7 | Muharrem İnce | %46,6 |
| Akpınar Mah. | 3 | 1.004 | %84,5 | Muharrem İnce | %48,6 |
| Akçakaya Mah. | 1 | 64 | %100,0 | Muharrem İnce | %85,9 |
| Akçağlan Mah. | 5 | 1.871 | %90,1 | Muharrem İnce | %45,7 |
| Alanönü Mah. | 13 | 4.500 | %88,9 | Muharrem İnce | %45,7 |
| Arifiye Mah. | 12 | 4.539 | %88,2 | Muharrem İnce | %55,2 |
| Avdan Mah. | 1 | 128 | %99,2 | Muharrem İnce | %96,8 |
| Ayvacık Mah. | 1 | 48 | %102,1 | Muharrem İnce | %91,8 |
| Ağapınar Mah. | 2 | 408 | %84,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,5 |
| Aşağı Çağlan Mah. | 1 | 133 | %92,5 | Muharrem İnce | %85,7 |
| Aşağıılıca Mah. | 1 | 100 | %103,0 | Muharrem İnce | %88,1 |
| Büyükdere Mah. | 50 | 18.754 | %87,0 | Muharrem İnce | %63,5 |
| Cunudiye Mah. | 3 | 887 | %89,0 | Muharrem İnce | %44,9 |
| Dede Mah. | 4 | 1.292 | %88,9 | Muharrem İnce | %45,4 |
| Deliklitaş Mah. | 15 | 5.363 | %84,9 | Muharrem İnce | %51,5 |
| Demirli Mah. | 1 | 36 | %113,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %87,5 |
| Doğankaya Mah. | 1 | 51 | %96,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,5 |
| Emek Mah. | 95 | 35.286 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,2 |
| Erenköy Mah. | 25 | 9.246 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,8 |
| Eşenkara Mah. | 1 | 45 | %104,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,0 |
| Gökmeydan Mah. | 54 | 20.327 | %89,8 | Muharrem İnce | %44,0 |
| Göztepe Mah. | 10 | 3.458 | %92,7 | Muharrem İnce | %55,8 |
| Gülpınar Mah. | 1 | 301 | %95,7 | Muharrem İnce | %82,5 |
| Gültepe Mah. | 32 | 11.862 | %92,4 | Muharrem İnce | %60,0 |
| Gümele Mah. | 1 | 93 | %95,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,0 |
| Gündoğdu Mah. | 23 | 8.111 | %90,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %58,2 |
| Harmandalı Mah. | 1 | 79 | %93,7 | Muharrem İnce | %82,4 |
| Huzur Mah. | 15 | 4.995 | %87,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,9 |
| Ihlamurkent Mah. | 15 | 5.607 | %90,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,6 |
| Kalkanlı Mah. | 1 | 92 | %101,1 | Muharrem İnce | %53,8 |
| Kanlıpınar Mah. | 1 | 197 | %91,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,2 |
| Karaalan Mah. | 1 | 45 | %102,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,2 |
| Karacahöyük Mah. | 1 | 51 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,3 |
| Karacaşehir Mah. | 1 | 215 | %94,9 | Muharrem İnce | %45,5 |
| Karahüyük Mah. | 1 | 204 | %90,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,0 |
| Karamustafa Mah. | 1 | 19 | %115,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,7 |
| Karapazar Mah. | 1 | 332 | %91,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,1 |
| Karapınar Mah. | 6 | 2.241 | %86,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,0 |
| Karatepe Mah. | 1 | 82 | %98,8 | Muharrem İnce | %91,4 |
| Karaçay Mah. | 1 | 75 | %97,3 | Muharrem İnce | %53,6 |
| Kargın Mah. | 1 | 91 | %98,9 | Muharrem İnce | %86,7 |
| Kayacık Mah. | 1 | 49 | %100,0 | Muharrem İnce | %53,2 |
| Kayapınar Mah. | 1 | 43 | %104,7 | Muharrem İnce | %88,9 |
| Kıravdan Mah. | 1 | 135 | %89,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,0 |
| Kırmızıtoprak Mah. | 39 | 14.269 | %89,9 | Muharrem İnce | %54,3 |
| Kurtuluş Mah. | 40 | 15.018 | %89,0 | Muharrem İnce | %44,5 |
| Kuyucak Mah. | 1 | 142 | %98,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,8 |
| Kireç Mah. | 2 | 434 | %84,1 | Selahattin Demirtaş | %49,2 |
| Lütfiye Mah. | 1 | 14 | %107,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,0 |
| Musalar Mah. | 1 | 36 | %102,8 | Muharrem İnce | %47,1 |
| Orhangazi Mah. | 17 | 6.280 | %91,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,7 |
| Orta Mah. | 2 | 425 | %85,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,6 |
| Osmangazi Mah. | 22 | 8.064 | %90,9 | Muharrem İnce | %53,5 |
| Paşa Mah. | 1 | 294 | %86,4 | Muharrem İnce | %44,4 |
| Sarısungur Mah. | 1 | 73 | %100,0 | Muharrem İnce | %83,6 |
| Seklice Mah. | 1 | 50 | %102,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,9 |
| Sevinç Mah. | 3 | 844 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,3 |
| Sultandere Mah. | 2 | 490 | %92,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,2 |
| Sümer Mah. | 18 | 6.579 | %91,8 | Muharrem İnce | %58,6 |
| Süpüren Mah. | 1 | 121 | %103,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,9 |
| Türkmentokat Mah. | 1 | 254 | %84,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %40,8 |
| Uluçayır Mah. | 1 | 38 | %100,0 | Muharrem İnce | %50,0 |
| Vadişehir Mah. | 19 | 7.005 | %90,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,1 |
| Vişnelik Mah. | 44 | 16.220 | %90,0 | Muharrem İnce | %62,2 |
| Yahnikapan Mah. | 1 | 243 | %100,4 | Muharrem İnce | %97,9 |
| Yassıhöyük Mah. | 1 | 143 | %98,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,7 |
| Yenidoğan Mah. | 16 | 5.470 | %89,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,9 |
| Yenikent Mah. | 23 | 8.650 | %90,8 | Muharrem İnce | %56,1 |
| Yenisofça Mah. | 1 | 196 | %93,9 | Muharrem İnce | %82,4 |
| Yıldıztepe Mah. | 25 | 8.944 | %90,6 | Muharrem İnce | %57,0 |
| Yukarıılıca Mah. | 1 | 60 | %105,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,3 |
| Yukarıkalabak Mah. | 1 | 91 | %98,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,7 |
| Yukarıçağlan Mah. | 1 | 126 | %84,9 | Muharrem İnce | %94,3 |
| Yürükkaracaören Mah. | 1 | 120 | %91,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,6 |
| Yürükkırka Mah. | 1 | 155 | %98,1 | Muharrem İnce | %81,1 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 33 | %109,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,9 |
| Çankaya Mah. | 23 | 8.481 | %90,6 | Muharrem İnce | %47,8 |
| Çavlum Mah. | 1 | 113 | %95,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %41,4 |
| İmişehir Mah. | 1 | 89 | %93,3 | Muharrem İnce | %48,8 |
| İstiklal Mah. | 13 | 4.625 | %85,2 | Muharrem İnce | %61,8 |
| Şarkiye Mah. | 1 | 374 | %93,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,2 |