Keşan · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiKeşan ilçesi
%56,3
Muharrem İnce birinci
54.002 geçerli oy · katılım %88,5
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Keşan ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Muharrem İnce %56,3 ile birinci; 54.002 geçerli oy, katılım %88,5.
Keşan
Kayıtlı seçmen 62.536 · Oy kullanan 55.369 (katılım %88,5) · Geçerli 54.002 · Geçersiz 1.367
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Muharrem İnce | 30.390 | %56,3 |
| Recep Tayyip Erdoğan | 17.794 | %33,0 |
| Meral Akşener | 4.826 | %8,9 |
| Selahattin Demirtaş | 663 | %1,2 |
| Temel Karamollaoğlu | 198 | %0,4 |
| Doğu Perinçek | 131 | %0,2 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akhoca Köyü | 2 | 405 | %90,6 | Muharrem İnce | %53,4 |
| Akçeşme Köyü | 1 | 114 | %93,9 | Muharrem İnce | %55,8 |
| Altıntaş Köyü | 1 | 376 | %89,4 | Muharrem İnce | %54,1 |
| Aşağı Zaferiye Mah. | 23 | 7.779 | %89,1 | Muharrem İnce | %63,0 |
| Bahçeköy | 2 | 409 | %94,4 | Muharrem İnce | %59,7 |
| Barağı Köyü | 1 | 116 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,4 |
| Beyköy | 1 | 120 | %93,3 | Muharrem İnce | %67,0 |
| Beğendik-Aydoğan Mah. | 2 | 584 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %48,8 |
| Beğendik-Beykent Mah. | 2 | 572 | %81,6 | Muharrem İnce | %52,3 |
| Beğendik-Kemalpaşa Mah. | 2 | 506 | %93,1 | Muharrem İnce | %48,4 |
| Beğendik-Yeni Mah. | 2 | 480 | %94,2 | Muharrem İnce | %53,3 |
| Boztepe Köyü | 1 | 311 | %95,5 | Muharrem İnce | %54,3 |
| Büyük Cami Mah. | 14 | 4.682 | %88,6 | Muharrem İnce | %69,0 |
| Büyükdoğanca Köyü | 1 | 145 | %90,3 | Muharrem İnce | %64,6 |
| Cumhuriyet Mah. | 11 | 3.665 | %89,1 | Muharrem İnce | %46,2 |
| Danişment Köyü | 1 | 136 | %95,6 | Muharrem İnce | %57,3 |
| Dişbudak Köyü | 1 | 100 | %95,0 | Muharrem İnce | %47,3 |
| Erikli Köyü | 2 | 446 | %87,9 | Muharrem İnce | %64,9 |
| Gökçetepe Köyü | 2 | 405 | %91,6 | Muharrem İnce | %75,4 |
| Gündüzler Köyü | 1 | 96 | %99,0 | Muharrem İnce | %45,5 |
| Kadıköy | 1 | 381 | %94,5 | Muharrem İnce | %47,2 |
| Karacaali Köyü | 1 | 243 | %91,8 | Muharrem İnce | %69,2 |
| Karahisar Köyü | 1 | 211 | %95,7 | Muharrem İnce | %67,4 |
| Karasatı Köyü | 1 | 122 | %99,2 | Muharrem İnce | %68,1 |
| Karlı Köyü | 1 | 348 | %87,6 | Muharrem İnce | %73,1 |
| Kılıçköy | 1 | 389 | %92,3 | Muharrem İnce | %70,1 |
| Kızkapan Köyü | 1 | 190 | %92,1 | Muharrem İnce | %57,1 |
| Koruklu Köyü | 1 | 97 | %93,8 | Muharrem İnce | %66,7 |
| Kozköy | 1 | 383 | %92,4 | Muharrem İnce | %46,5 |
| Küçükdoğanca Köyü | 1 | 291 | %85,6 | Muharrem İnce | %68,6 |
| Lalacık Köyü | 1 | 145 | %96,6 | Muharrem İnce | %67,2 |
| Mahmutköy | 2 | 401 | %88,8 | Muharrem İnce | %54,7 |
| Maltepe Köyü | 1 | 272 | %91,2 | Muharrem İnce | %64,9 |
| Mecidiye Köyü | 2 | 735 | %93,7 | Muharrem İnce | %65,0 |
| Mercan Köyü | 1 | 99 | %98,0 | Muharrem İnce | %51,0 |
| Mustafa Kemal Paşa Mah. | 13 | 4.234 | %85,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,2 |
| Orhaniye Köyü | 1 | 303 | %90,1 | Muharrem İnce | %53,4 |
| Paşayiğit Mah. | 3 | 1.070 | %86,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %46,1 |
| Pırnar Köyü | 1 | 357 | %94,7 | Muharrem İnce | %91,2 |
| Sazlıdere Köyü | 1 | 213 | %94,8 | Muharrem İnce | %79,1 |
| Seydiköy | 1 | 176 | %90,3 | Muharrem İnce | %58,9 |
| Suluca Köyü | 1 | 330 | %91,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,5 |
| Siğilli Köyü | 2 | 620 | %92,1 | Muharrem İnce | %46,6 |
| Türkmen Köyü | 2 | 733 | %92,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,0 |
| Yaylaköy | 2 | 581 | %92,8 | Muharrem İnce | %72,2 |
| Yeni Mah. | 12 | 4.158 | %86,5 | Muharrem İnce | %65,3 |
| Yeniceçiftlik Köyü | 1 | 169 | %88,8 | Muharrem İnce | %45,6 |
| Yenimuhacir-Atatürk Mah. | 1 | 302 | %94,7 | Muharrem İnce | %45,3 |
| Yenimuhacir-Cumhuriyet Mah. | 2 | 413 | %82,6 | Muharrem İnce | %57,1 |
| Yenimuhacir-İnönü Mah. | 2 | 511 | %84,7 | Muharrem İnce | %55,9 |
| Yenimuhacir-İstiklal Mah. | 2 | 540 | %92,6 | Muharrem İnce | %64,3 |
| Yerlisu Köyü | 1 | 105 | %99,1 | Muharrem İnce | %42,0 |
| Yeşilköy | 1 | 69 | %98,6 | Muharrem İnce | %60,6 |
| Yukarı Zaferiye Mah. | 19 | 6.284 | %88,2 | Muharrem İnce | %64,1 |
| Yörük Mah. | 12 | 4.200 | %84,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,9 |
| Çamlıca Köyü | 2 | 706 | %90,9 | Muharrem İnce | %59,5 |
| Çelebi Köyü | 1 | 76 | %94,7 | Muharrem İnce | %80,3 |
| Çeltik Köyü | 1 | 214 | %90,2 | Muharrem İnce | %58,6 |
| Çobançeşmesi Köyü | 1 | 310 | %88,7 | Muharrem İnce | %44,9 |
| İspat Cami Mah. | 25 | 8.921 | %86,0 | Muharrem İnce | %62,6 |
| İstasyon Mah. | 1 | 141 | %92,2 | Muharrem İnce | %60,3 |
| İzzetiye Mah. | 2 | 654 | %95,6 | Muharrem İnce | %67,3 |
| Şabanmera Köyü | 1 | 217 | %94,0 | Muharrem İnce | %56,8 |
| Şükrüköy | 1 | 175 | %94,9 | Muharrem İnce | %68,1 |