Kırkağaç · Büyükşehir belediye başkanı
%49,8
CHP birinci
23.178 geçerli oy · katılım %85,2
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Kırkağaç ilçesinde Büyükşehir belediye başkanı oylamasında CHP %49,8 ile birinci; 23.178 geçerli oy, katılım %85,2.
Kırkağaç
Kayıtlı seçmen 29.612 · Oy kullanan 25.231 (katılım %85,2) · Geçerli 23.178 · Geçersiz 2.053
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Alacalar Mah. | 2 | 409 | %91,2 | CHP | %53,8 |
| Alifakı Mah. | 2 | 527 | %89,4 | MHP | %63,1 |
| Bademli Mah. | 1 | 130 | %100,8 | MHP | %57,6 |
| Bakır Mah. | 7 | 2.164 | %87,8 | CHP | %54,5 |
| Boduroğlu Mah. | 2 | 387 | %83,2 | CHP | %58,4 |
| Bostancı Mah. | 2 | 610 | %94,1 | MHP | %53,4 |
| Cinosman Mah. | 2 | 479 | %83,9 | CHP | %61,5 |
| Demirtaş Mah. | 2 | 388 | %97,2 | MHP | %56,1 |
| Dualar Mah. | 2 | 428 | %95,8 | DP | %41,6 |
| Fırdanlar Mah. | 1 | 109 | %100,9 | MHP | %50,0 |
| Gebeler Mah. | 1 | 335 | %90,8 | CHP | %39,8 |
| Gelenbe Mah. | 4 | 1.247 | %87,5 | CHP | %51,4 |
| Gökçukur Mah. | 1 | 122 | %92,6 | MHP | %65,2 |
| Güvendik Mah. | 1 | 330 | %96,1 | CHP | %46,7 |
| Hacet Mah. | 1 | 198 | %95,0 | DP | %41,2 |
| Hacıhimmet Mah. | 1 | 283 | %92,2 | CHP | %57,6 |
| Halkahavlu Mah. | 1 | 137 | %95,6 | CHP | %42,9 |
| Hamidiye Mah. | 1 | 268 | %97,0 | MHP | %53,9 |
| Hamitli Mah. | 1 | 261 | %92,7 | MHP | %47,1 |
| Hıdırağa Mah. | 3 | 808 | %85,9 | CHP | %71,1 |
| Işıklar Mah. | 1 | 256 | %89,8 | MHP | %40,3 |
| Kadriye Mah. | 3 | 927 | %82,9 | CHP | %53,2 |
| Karaali Mah. | 3 | 750 | %89,3 | CHP | %62,2 |
| Karakurt Mah. | 5 | 1.472 | %85,8 | MHP | %43,5 |
| Kayadibi Mah. | 1 | 315 | %88,3 | CHP | %60,6 |
| Kınık Mah. | 1 | 161 | %88,8 | MHP | %39,1 |
| Kocamehmetağa Mah. | 1 | 169 | %94,1 | CHP | %48,3 |
| Kocaiskan Mah. | 2 | 410 | %93,7 | MHP | %50,3 |
| Kuyucak Mah. | 1 | 95 | %100,0 | MHP | %46,4 |
| Küçükyaya Mah. | 1 | 68 | %89,7 | CHP | %54,4 |
| Memiş Mah. | 5 | 1.519 | %82,4 | CHP | %55,0 |
| Musahoca Mah. | 1 | 357 | %84,6 | CHP | %63,5 |
| Musalar Mah. | 2 | 426 | %82,6 | CHP | %55,8 |
| Sakarlı Mah. | 1 | 134 | %85,8 | MHP | %52,0 |
| Sarıağa Mah. | 5 | 1.626 | %62,2 | CHP | %56,0 |
| Söğütalan Mah. | 1 | 190 | %98,4 | CHP | %45,2 |
| Siledik Mah. | 1 | 80 | %101,3 | CHP | %43,0 |
| Tevfikiye Mah. | 8 | 2.476 | %81,9 | CHP | %55,8 |
| Yağmurlu Mah. | 2 | 482 | %88,4 | CHP | %47,8 |
| Yeni Mah. | 1 | 344 | %82,3 | CHP | %56,7 |
| Zorağa Mah. | 2 | 526 | %89,0 | CHP | %56,0 |
| Çaltıcak Mah. | 1 | 221 | %96,8 | CHP | %45,3 |
| Çobanlar Mah. | 1 | 219 | %95,0 | MHP | %61,9 |
| Çiftlik Mah. | 1 | 138 | %101,5 | MHP | %43,2 |
| Öveçli Mah. | 1 | 194 | %92,8 | CHP | %52,1 |
| İlyaslar Mah. | 3 | 937 | %87,2 | CHP | %61,1 |
| Şair Eşref Mah. | 16 | 5.500 | %80,8 | CHP | %60,2 |