%48,0
AK PARTİ birinci
24.859 geçerli oy · katılım %76,0
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Of ilçesinde Belediye başkanı oylamasında AK PARTİ %48,0 ile birinci; 24.859 geçerli oy, katılım %76,0.
Kayıtlı seçmen 34.692 · Oy kullanan 26.367 (katılım %76,0) · Geçerli 24.859 · Geçersiz 1.508
Seçilenler
- Salim Salih Sarıalioğlu · AKP (Cumhur İttifakı)
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Of mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Ağaçbaşı Mah. | 1 | 338 | %86,7 | AKP | %51,9 |
| Ağaçseven Mah. | 1 | 302 | %50,7 | AKP | %61,5 |
| Aşağıkışlacık Mah. | 1 | 223 | %83,4 | AKP | %41,2 |
| Ballıca Mah. | 4 | 892 | %85,1 | AKP | %51,2 |
| Barış Mah. | 1 | 131 | %84,0 | AKP | %74,3 |
| Bayırca Mah. | 1 | 183 | %76,5 | AKP | %74,4 |
| Başköy Mah. | 1 | 64 | %76,6 | AKP | %71,1 |
| Bölümlü Mah. | 7 | 1.693 | %73,7 | AKP | %42,2 |
| Birlik Mah. | 1 | 195 | %80,5 | AKP | %62,8 |
| Cumapazarı Mah. | 4 | 936 | %79,0 | SAADET | %67,3 |
| Cumhuriyet Mah. | 4 | 1.307 | %71,1 | AKP | %36,9 |
| Darılı Mah. | 2 | 433 | %73,9 | AKP | %64,3 |
| Dağalan Mah. | 1 | 131 | %87,0 | YRP | %50,5 |
| Dereköy Mah. | 1 | 83 | %73,5 | AKP | %48,3 |
| Doğançay Mah. | 1 | 208 | %79,3 | AKP | %51,9 |
| Dumlusu Mah. | 3 | 746 | %89,4 | AKP | %57,8 |
| Erenköy Mah. | 2 | 397 | %79,9 | AKP | %53,7 |
| Esenköy Mah. | 1 | 192 | %80,2 | YRP | %44,9 |
| Eskipazar Mah. | 2 | 638 | %74,6 | AKP | %57,0 |
| Fındıkoba Mah. | 2 | 570 | %79,3 | AKP | %42,9 |
| Gökçeoba Mah. | 2 | 471 | %74,7 | AKP | %63,6 |
| Gümüşören Mah. | 1 | 210 | %75,2 | AKP | %51,8 |
| Güresen Mah. | 2 | 410 | %62,9 | AKP | %66,8 |
| Gürpınar Mah. | 5 | 1.044 | %68,3 | AKP | %43,4 |
| Kaban Mah. | 1 | 160 | %79,4 | YRP | %46,0 |
| Karabudak Mah. | 1 | 211 | %89,6 | AKP | %65,7 |
| Kavakpınar Mah. | 1 | 318 | %86,8 | AKP | %41,7 |
| Kazançlı Mah. | 1 | 257 | %85,6 | AKP | %53,9 |
| Keler Mah. | 1 | 253 | %61,7 | AKP | %48,7 |
| Kıyıboyu Mah. | 1 | 330 | %80,3 | AKP | %37,5 |
| Kıyıcık Mah. | 4 | 1.031 | %79,0 | AKP | %46,6 |
| Korkut Mah. | 1 | 212 | %75,0 | AKP | %56,1 |
| Korucuk Mah. | 1 | 167 | %77,3 | AKP | %61,0 |
| Kumludere Mah. | 2 | 459 | %80,0 | AKP | %52,8 |
| Kiraz Mah. | 1 | 220 | %86,8 | AKP | %57,1 |
| Kireçli Mah. | 2 | 390 | %81,5 | AKP | %62,9 |
| Ovacık Mah. | 1 | 200 | %80,5 | AKP | %63,8 |
| Pınaraltı Mah. | 1 | 298 | %59,7 | AKP | %78,2 |
| Sarayköy Mah. | 1 | 118 | %74,6 | AKP | %61,7 |
| Saraçlı Mah. | 1 | 341 | %83,9 | AKP | %55,5 |
| Sarıbey Mah. | 1 | 136 | %84,6 | AKP | %65,1 |
| Sarıkaya Mah. | 1 | 169 | %79,3 | AKP | %69,3 |
| Sefaköy Mah. | 1 | 75 | %69,3 | AKP | %58,8 |
| Serince Mah. | 1 | 105 | %78,1 | AKP | %71,3 |
| Sıraağaç Mah. | 2 | 511 | %72,4 | AKP | %54,9 |
| Soğukpınar Mah. | 1 | 131 | %77,1 | SAADET | %41,2 |
| Sugeldi Mah. | 1 | 301 | %77,7 | AKP | %71,2 |
| Sulaklı Mah. | 13 | 4.187 | %68,3 | AKP | %42,9 |
| Söğütlü Mah. | 1 | 137 | %86,1 | AKP | %78,5 |
| Sivrice Mah. | 1 | 183 | %59,0 | AKP | %52,5 |
| Tavşanlı Mah. | 2 | 616 | %92,4 | AKP | %56,4 |
| Tekoba Mah. | 1 | 208 | %86,1 | AKP | %49,4 |
| Uluağaç Mah. | 2 | 397 | %83,4 | AKP | %48,9 |
| Uğurlu Mah. | 4 | 974 | %71,3 | AKP | %44,4 |
| Yanıktaş Mah. | 1 | 135 | %80,7 | AKP | %72,4 |
| Yazlık Mah. | 3 | 767 | %88,3 | AKP | %48,7 |
| Yemişalan Mah. | 2 | 480 | %80,4 | AKP | %67,2 |
| Yeni Mah. | 3 | 644 | %84,3 | AKP | %50,5 |
| Yukarı Kışlacık Mah. | 2 | 550 | %77,8 | AKP | %51,1 |
| Çaltılı Mah. | 1 | 225 | %93,3 | AKP | %56,8 |
| Çamlı Mah. | 2 | 439 | %78,6 | AKP | %38,9 |
| Çamlıtepe Mah. | 2 | 432 | %82,2 | YRP | %40,4 |
| Çataldere Mah. | 1 | 357 | %81,2 | AKP | %59,0 |
| Çatalsöğüt Mah. | 1 | 178 | %86,5 | SAADET | %61,7 |
| Çukurova Mah. | 1 | 119 | %93,3 | AKP | %63,1 |
| Örtülü Mah. | 1 | 195 | %72,8 | AKP | %54,8 |
| İkidere Mah. | 1 | 331 | %77,6 | AKP | %54,1 |
| İrfanlı Mah. | 15 | 4.948 | %71,1 | AKP | %37,7 |