%42,4
YENİDEN REFAH birinci
13.522 geçerli oy · katılım %92,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Selendi ilçesinde Belediye başkanı oylamasında YENİDEN REFAH %42,4 ile birinci; 13.522 geçerli oy, katılım %92,3.
Kayıtlı seçmen 15.668 · Oy kullanan 14.467 (katılım %92,3) · Geçerli 13.522 · Geçersiz 945
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Selendi mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akçakertil Mah. | 1 | 129 | %102,3 | CHP | %33,6 |
| Altınköy Mah. | 2 | 136 | %102,2 | YRP | %57,7 |
| Avlaşa Mah. | 1 | 252 | %82,9 | MHP | %40,1 |
| Aşağıtefen Mah. | 2 | 153 | %95,4 | MHP | %37,4 |
| Bekirağalar Mah. | 1 | 70 | %100,0 | MHP | %50,8 |
| Beypınar Mah. | 1 | 172 | %94,8 | YRP | %48,8 |
| Dedeler Mah. | 1 | 103 | %98,1 | YRP | %36,3 |
| Dumanlar Mah. | 1 | 146 | %96,6 | MHP | %48,4 |
| Eskicami Mah. | 2 | 408 | %92,4 | YRP | %42,0 |
| Eskin Mah. | 3 | 493 | %92,5 | YRP | %54,2 |
| Fatih Mah. | 2 | 450 | %89,1 | YRP | %42,6 |
| Gölbaşı Mah. | 1 | 152 | %100,7 | YRP | %44,1 |
| Hacıhaliller Mah. | 1 | 87 | %97,7 | YRP | %50,0 |
| Hacılar Mah. | 1 | 342 | %96,5 | YRP | %56,2 |
| Halılar Mah. | 1 | 207 | %97,1 | YRP | %45,1 |
| Havaoğlu Mah. | 1 | 177 | %87,6 | CHP | %38,5 |
| Kabaklar Mah. | 1 | 139 | %94,2 | YRP | %63,0 |
| Karabeyler Mah. | 3 | 469 | %97,0 | YRP | %58,0 |
| Karakozan Mah. | 2 | 243 | %98,8 | YRP | %51,5 |
| Karaselendi Mah. | 1 | 209 | %93,8 | YRP | %48,2 |
| Karataşterziler Mah. | 1 | 225 | %100,0 | MHP | %50,5 |
| Karşıova Mah. | 2 | 510 | %93,1 | YRP | %47,2 |
| Kayranlar Mah. | 1 | 141 | %85,1 | YRP | %49,6 |
| Kazıklı Mah. | 2 | 526 | %94,7 | YRP | %63,4 |
| Kınık Mah. | 1 | 212 | %96,7 | YRP | %43,2 |
| Kurtuluş Mah. | 3 | 931 | %82,6 | MHP | %36,3 |
| Kurşunlu Mah. | 1 | 102 | %87,3 | YRP | %42,1 |
| Kürkçü Mah. | 1 | 219 | %92,2 | MHP | %61,9 |
| Mıdıklı Mah. | 2 | 281 | %84,3 | MHP | %50,9 |
| Mollaahmetler Mah. | 1 | 218 | %100,0 | YRP | %68,7 |
| Omurlar Mah. | 1 | 158 | %99,4 | CHP | %52,6 |
| Pınarlar Mah. | 2 | 394 | %94,4 | YRP | %44,7 |
| Rahmanlar Mah. | 2 | 460 | %93,7 | MHP | %49,5 |
| Selmanhacılar Mah. | 1 | 217 | %89,4 | MHP | %44,1 |
| Tavak Mah. | 2 | 363 | %91,2 | MHP | %52,5 |
| Tepeynihan Mah. | 1 | 251 | %89,6 | YRP | %48,1 |
| Turpçu Mah. | 1 | 85 | %91,8 | MHP | %42,7 |
| Yağcı Mah. | 1 | 96 | %95,8 | CHP | %57,0 |
| Yenicami Mah. | 3 | 737 | %87,0 | YRP | %39,3 |
| Yenice Mah. | 2 | 312 | %94,9 | MHP | %56,1 |
| Yeşil Mah. | 1 | 250 | %92,4 | MHP | %39,1 |
| Yıldız Mah. | 1 | 282 | %98,2 | YRP | %65,1 |
| Yukarıtefen Mah. | 1 | 146 | %94,5 | MHP | %52,9 |
| Zafer Mah. | 1 | 358 | %91,1 | YRP | %45,8 |
| Zıramanlar Mah. | 1 | 88 | %92,1 | MHP | %57,1 |
| Çalıklı Mah. | 1 | 149 | %100,0 | MHP | %65,5 |
| Çamköy Mah. | 2 | 265 | %82,6 | YRP | %51,0 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 221 | %95,5 | YRP | %54,5 |
| Çampınar Mah. | 2 | 236 | %92,4 | MHP | %65,0 |
| Çamyayla Mah. | 2 | 212 | %96,7 | MHP | %63,1 |
| Çanşa Mah. | 1 | 273 | %93,4 | YRP | %45,6 |
| Çıkrıkçı Mah. | 2 | 372 | %95,4 | MHP | %60,9 |
| Çortak Mah. | 2 | 267 | %88,8 | CHP | %54,2 |
| Çinan Mah. | 1 | 279 | %88,2 | YRP | %45,4 |
| İnnice Mah. | 1 | 230 | %95,2 | YRP | %70,9 |
| Şehirlioğlu Mah. | 1 | 191 | %91,6 | YRP | %67,3 |
| Şerefiye Mah. | 3 | 874 | %90,3 | YRP | %44,1 |