%46,6
CHP birinci
13.410 geçerli oy · katılım %85,5
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Hekimhan ilçesinde Belediye başkanı oylamasında CHP %46,6 ile birinci; 13.410 geçerli oy, katılım %85,5.
Kayıtlı seçmen 16.370 · Oy kullanan 13.999 (katılım %85,5) · Geçerli 13.410 · Geçersiz 589
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Hekimhan mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akmağara Mah. | 1 | 163 | %89,0 | CHP | %82,0 |
| Aksütlü Mah. | 1 | 134 | %100,0 | MHP | %43,2 |
| Aşağısazlıca Mah. | 1 | 163 | %94,5 | CHP | %89,9 |
| Bahçedamı Mah. | 1 | 66 | %84,9 | CHP | %78,6 |
| Bahçelievler Mah. | 3 | 804 | %78,7 | CHP | %39,5 |
| Ballıkaya Mah. | 1 | 247 | %80,2 | CHP | %72,1 |
| Basak Mah. | 2 | 380 | %89,7 | CHP | %96,1 |
| Bağyolu Mah. | 2 | 375 | %88,5 | MHP | %42,5 |
| Başkavak Mah. | 1 | 91 | %87,9 | CHP | %84,6 |
| Başkınık Mah. | 1 | 193 | %86,0 | CHP | %95,6 |
| Beykent Mah. | 1 | 119 | %86,6 | CHP | %87,3 |
| Boğazgören Mah. | 1 | 124 | %80,7 | CHP | %74,0 |
| Budaklı Mah. | 1 | 111 | %87,4 | CHP | %75,0 |
| Davulgu Mah. | 1 | 61 | %93,4 | CHP | %91,3 |
| Delihasanyurdu Mah. | 1 | 271 | %56,5 | MHP | %75,0 |
| Dereköy Mah. | 1 | 55 | %94,6 | CHP | %98,1 |
| Deveci Mah. | 1 | 55 | %101,8 | MHP | %67,3 |
| Dumlu Mah. | 1 | 194 | %87,1 | MHP | %73,2 |
| Dursunlu Mah. | 2 | 429 | %91,6 | CHP | %49,2 |
| Dikenli Mah. | 1 | 201 | %84,1 | MHP | %71,9 |
| Dikili Mah. | 1 | 62 | %80,7 | YRP | %43,8 |
| Fatih Mah. | 1 | 237 | %90,7 | MHP | %38,7 |
| Güvenç Mah. | 1 | 114 | %97,4 | CHP | %91,6 |
| Güzelyayla Mah. | 1 | 153 | %93,5 | MHP | %47,9 |
| Güzelyurt Mah. | 8 | 1.271 | %80,2 | MHP | %50,1 |
| Güçlü Mah. | 1 | 265 | %92,5 | MHP | %61,3 |
| Girmana Mah. | 5 | 944 | %89,1 | CHP | %41,7 |
| Hacılar Mah. | 1 | 91 | %89,0 | CHP | %75,6 |
| Hasançelebi Mah. | 2 | 522 | %83,5 | CHP | %85,5 |
| Haydaroğlu Mah. | 1 | 137 | %81,0 | MHP | %54,1 |
| Işıklı Mah. | 1 | 52 | %100,0 | MHP | %63,5 |
| Karadere Mah. | 1 | 229 | %86,9 | CHP | %72,2 |
| Karaköçek Mah. | 1 | 102 | %78,4 | CHP | %76,0 |
| Karapınar Mah. | 1 | 86 | %88,4 | MHP | %42,7 |
| Karslılar Mah. | 1 | 64 | %76,6 | MHP | %85,7 |
| Karşıyaka Mah. | 2 | 527 | %88,6 | CHP | %50,5 |
| Kavacık Mah. | 1 | 36 | %94,4 | MHP | %57,6 |
| Kocaözü Mah. | 4 | 849 | %88,7 | CHP | %36,9 |
| Kozdere Mah. | 1 | 117 | %94,0 | CHP | %96,3 |
| Kurşunlu Mah. | 4 | 903 | %76,5 | MHP | %62,0 |
| Köprülü Mehmet Paşa Mah. | 1 | 332 | %84,3 | MHP | %43,9 |
| Köylüköyü Mah. | 1 | 212 | %91,0 | CHP | %80,8 |
| Mollaibrahim Mah. | 1 | 215 | %95,4 | MHP | %58,9 |
| Mimar Sinan Mah. | 2 | 400 | %81,8 | MHP | %34,8 |
| Salıcık Mah. | 1 | 147 | %89,8 | CHP | %76,7 |
| Saraylı Mah. | 1 | 72 | %95,8 | CHP | %88,4 |
| Sarıkız Mah. | 1 | 348 | %87,6 | CHP | %66,8 |
| Sazlıca Mah. | 1 | 142 | %93,0 | CHP | %90,5 |
| Söğüt Mah. | 1 | 151 | %86,8 | MHP | %53,5 |
| Taşbaşı Mah. | 1 | 325 | %79,4 | MHP | %47,6 |
| Taşoluk Mah. | 1 | 89 | %86,5 | YRP | %54,1 |
| Turgut Özal Mah. | 2 | 528 | %85,4 | MHP | %42,7 |
| Uğurlu Mah. | 1 | 43 | %83,7 | CHP | %69,4 |
| Yayladam Mah. | 1 | 277 | %77,6 | CHP | %56,2 |
| Yağca Mah. | 1 | 123 | %82,1 | MHP | %43,8 |
| Yeni Mah. | 2 | 441 | %82,8 | CHP | %36,3 |
| Yeşilkale Mah. | 1 | 150 | %94,7 | CHP | %74,5 |
| Yeşilköy Mah. | 1 | 87 | %69,0 | MHP | %35,0 |
| Yeşilpınar Mah. | 1 | 278 | %92,8 | YRP | %50,8 |
| Yukarıselimli Mah. | 1 | 215 | %93,0 | MHP | %62,3 |
| Çanakpınar Mah. | 1 | 106 | %84,0 | CHP | %72,3 |
| Çulhalı Mah. | 1 | 115 | %97,4 | CHP | %89,8 |
| Çimenlik Mah. | 1 | 127 | %85,0 | CHP | %34,6 |
| İğdir Mah. | 1 | 250 | %85,6 | CHP | %91,4 |
| Şehit Mehmet Fethi Akyüz Mah. | 1 | 200 | %94,0 | MHP | %39,4 |