Mihalıççık · Belediye başkanı
%49,9
DSP birinci
5.901 geçerli oy · katılım %85,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mihalıççık ilçesinde Belediye başkanı oylamasında DSP %49,9 ile birinci; 5901 geçerli oy, katılım %85,8.
Mihalıççık
Kayıtlı seçmen 7.355 · Oy kullanan 6.313 (katılım %85,8) · Geçerli 5.901 · Geçersiz 412
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Adahisar Mah. | 1 | 45 | %88,9 | MHP | %60,5 |
| Ahur Mah. | 1 | 127 | %85,8 | DSP | %52,9 |
| Ahurözü Mah. | 1 | 168 | %65,5 | DSP | %67,6 |
| Akçaören Mah. | 1 | 72 | %97,2 | DSP | %49,2 |
| Aydınlar Mah. | 1 | 35 | %85,7 | DSP | %50,0 |
| Bahtiyar Mah. | 1 | 51 | %96,1 | DSP | %56,3 |
| Belen Mah. | 1 | 95 | %87,4 | DSP | %56,0 |
| Bey Mah. | 1 | 31 | %103,2 | DSP | %65,5 |
| Camikebir Mah. | 3 | 937 | %80,5 | DSP | %51,5 |
| Dağcı Mah. | 1 | 92 | %96,7 | DSP | %67,9 |
| Dümrek Mah. | 1 | 97 | %90,7 | DSP | %50,0 |
| Diközü Mah. | 1 | 56 | %92,9 | MHP | %67,4 |
| Dinek Mah. | 1 | 191 | %69,1 | MHP | %53,0 |
| Gözeler Mah. | 1 | 30 | %90,0 | DSP | %72,0 |
| Güce Mah. | 1 | 88 | %80,7 | MHP | %64,1 |
| Güreş Mah. | 1 | 76 | %86,8 | MHP | %50,8 |
| Gürleyik Mah. | 1 | 189 | %82,5 | DSP | %57,1 |
| Hamidiye Mah. | 1 | 90 | %92,2 | DSP | %60,6 |
| Ilıcalar Mah. | 1 | 72 | %93,1 | DSP | %50,0 |
| Karageyikli Mah. | 1 | 106 | %99,1 | DSP | %48,0 |
| Karaçam Mah. | 1 | 33 | %93,9 | MHP | %51,7 |
| Kavak Mah. | 1 | 225 | %95,1 | DSP | %46,2 |
| Kayı Mah. | 1 | 271 | %84,1 | DSP | %72,1 |
| Kızılbörüklü Mah. | 1 | 117 | %92,3 | MHP | %59,4 |
| Korucu Mah. | 1 | 95 | %89,5 | DSP | %55,7 |
| Koyunağılı Mah. | 1 | 131 | %82,4 | DSP | %72,9 |
| Kozlu Mah. | 1 | 74 | %73,0 | DSP | %46,9 |
| Lütfiye Mah. | 1 | 88 | %100,0 | DSP | %56,5 |
| Mahmuthisar Mah. | 1 | 74 | %90,5 | MHP | %74,6 |
| Medrese Mah. | 3 | 784 | %81,3 | MHP | %47,1 |
| Narlı Mah. | 1 | 174 | %93,7 | MHP | %55,9 |
| Obruk Mah. | 1 | 87 | %92,0 | DSP | %69,4 |
| Otluk Mah. | 1 | 98 | %84,7 | DSP | %76,3 |
| Saray Mah. | 1 | 161 | %88,8 | MHP | %51,5 |
| Sazak Mah. | 1 | 130 | %81,5 | DSP | %66,7 |
| Seki Mah. | 1 | 70 | %72,9 | MHP | %52,1 |
| Sekiören Mah. | 1 | 156 | %82,1 | MHP | %50,8 |
| Sorkun Mah. | 1 | 143 | %93,0 | MHP | %46,7 |
| Süleler Mah. | 1 | 58 | %74,1 | DSP | %51,2 |
| Tatarcık Mah. | 1 | 16 | %75,0 | DSP | %66,7 |
| Uşakbükü Mah. | 1 | 55 | %96,4 | DSP | %63,3 |
| Yalımkaya Mah. | 2 | 216 | %90,3 | DSP | %49,2 |
| Yayla Mah. | 1 | 114 | %94,7 | DSP | %38,5 |
| Yeşilyurt Mah. | 1 | 141 | %88,7 | DSP | %62,0 |
| Yunusemre Mah. | 2 | 520 | %85,8 | MHP | %46,0 |
| Çalkaya Mah. | 1 | 214 | %94,4 | DSP | %41,7 |
| Çalçı Mah. | 1 | 72 | %86,1 | DSP | %67,2 |
| Çardak Mah. | 1 | 103 | %92,2 | DSP | %47,8 |
| Çukurören Mah. | 1 | 60 | %96,7 | DSP | %52,8 |
| Ömer Mah. | 1 | 82 | %95,1 | DSP | %56,9 |
| Üçbaşlı Mah. | 1 | 49 | %69,4 | DSP | %59,4 |
| İkizafer Mah. | 1 | 70 | %78,6 | MHP | %51,0 |
| İğdecik Mah. | 1 | 26 | %103,9 | DSP | %51,9 |