%48,8
CHP birinci
16.148 geçerli oy · katılım %93,1
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Koçarlı ilçesinde Belediye başkanı oylamasında CHP %48,8 ile birinci; 16.148 geçerli oy, katılım %93,1.
Kayıtlı seçmen 18.311 · Oy kullanan 17.038 (katılım %93,1) · Geçerli 16.148 · Geçersiz 890
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Koçarlı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Adnan Menderes Mah. | 3 | 1.055 | %90,8 | CHP | %49,9 |
| Akmescit Mah. | 1 | 244 | %89,8 | AKP | %66,5 |
| Atatürk Mah. | 1 | 263 | %96,6 | CHP | %59,9 |
| Bağarcık Mah. | 1 | 124 | %95,2 | AKP | %69,4 |
| Bağcılar Mah. | 2 | 437 | %96,8 | AKP | %55,4 |
| Bıyıklı Mah. | 3 | 1.025 | %91,0 | CHP | %55,9 |
| Boydere Mah. | 1 | 170 | %95,9 | CHP | %63,9 |
| Boğaziçi Mah. | 1 | 180 | %94,4 | AKP | %46,8 |
| Büyükdere Mah. | 2 | 397 | %93,5 | CHP | %61,0 |
| Birci Mah. | 1 | 152 | %95,4 | AKP | %49,2 |
| Cincin Mah. | 2 | 602 | %87,0 | CHP | %56,9 |
| Dedeköy Mah. | 2 | 452 | %89,6 | AKP | %50,8 |
| Dereköy Mah. | 1 | 108 | %96,3 | AKP | %60,0 |
| Esentepe Mah. | 2 | 634 | %96,1 | AKP | %55,3 |
| Evsekler Mah. | 1 | 100 | %99,0 | AKP | %64,3 |
| Gaffarlar Mah. | 1 | 237 | %97,5 | AKP | %52,3 |
| Gözkaya Mah. | 1 | 219 | %94,5 | CHP | %47,7 |
| Güdüşlü Mah. | 2 | 484 | %93,8 | CHP | %63,9 |
| Gündoğan Mah. | 3 | 770 | %87,8 | AKP | %55,5 |
| Hacıhamzalar Mah. | 1 | 131 | %99,2 | AKP | %73,6 |
| Halilbeyli Mah. | 1 | 254 | %96,1 | CHP | %52,8 |
| Haydarlı Mah. | 2 | 512 | %94,7 | CHP | %61,3 |
| Karaağaç Mah. | 1 | 100 | %101,0 | AKP | %58,8 |
| Karacaören Mah. | 1 | 159 | %91,2 | AKP | %60,6 |
| Karadut Mah. | 1 | 55 | %83,6 | CHP | %75,0 |
| Kasaplar Mah. | 2 | 374 | %94,9 | CHP | %49,7 |
| Kızılcabölük Mah. | 2 | 484 | %96,5 | AKP | %63,8 |
| Kızılkaya Mah. | 1 | 281 | %97,5 | CHP | %61,7 |
| Kullar Mah. | 1 | 159 | %93,7 | AKP | %68,4 |
| Kuşlarbelen Mah. | 1 | 66 | %100,0 | CHP | %55,2 |
| Mersinbelen Mah. | 2 | 483 | %94,2 | AKP | %51,4 |
| Orhaniye Mah. | 1 | 130 | %95,4 | CHP | %45,1 |
| Orta Mah. | 4 | 1.065 | %90,2 | CHP | %49,7 |
| Sapalan Mah. | 1 | 87 | %86,2 | AKP | %91,9 |
| Satılar Mah. | 1 | 343 | %98,8 | AKP | %58,4 |
| Sobuca Mah. | 1 | 324 | %94,1 | CHP | %52,5 |
| Taşköy Mah. | 1 | 39 | %102,6 | CHP | %80,0 |
| Tekeli Mah. | 1 | 243 | %95,5 | AKP | %63,0 |
| Tığıllar Mah. | 1 | 47 | %104,3 | AKP | %72,9 |
| Timinciler Mah. | 1 | 120 | %98,3 | CHP | %52,3 |
| Yağcıdere Mah. | 1 | 118 | %97,5 | AKP | %55,6 |
| Yağhanlı Mah. | 1 | 134 | %90,3 | CHP | %50,0 |
| Yeni Mah. | 5 | 1.462 | %88,3 | AKP | %54,1 |
| Yeniköy Mah. | 3 | 928 | %92,2 | CHP | %55,6 |
| Zeytinköy Mah. | 1 | 98 | %88,8 | AKP | %60,0 |
| Çakırbeyli Mah. | 2 | 520 | %93,3 | CHP | %65,1 |
| Çakmar Mah. | 1 | 246 | %89,4 | CHP | %54,6 |
| Çallı Mah. | 2 | 407 | %100,3 | AKP | %55,7 |
| Çeşmeköy Mah. | 1 | 231 | %91,3 | CHP | %57,3 |
| Çulhalar Mah. | 1 | 304 | %96,7 | CHP | %56,9 |
| Şahinciler Mah. | 1 | 247 | %96,0 | CHP | %68,4 |
| Şenköy Mah. | 2 | 507 | %96,7 | AKP | %55,2 |