%56,6
AK PARTİ birinci
29.843 geçerli oy · katılım %89,1
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Of ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %56,6 ile birinci; 29.843 geçerli oy, katılım %89,1.
Kayıtlı seçmen 34.151 · Oy kullanan 30.434 (katılım %89,1) · Geçerli 29.843 · Geçersiz 591
Of Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 16.893 | %56,6 |
| MHP | 4.967 | %16,6 |
| CHP | 2.697 | %9,0 |
| YRP | 2.028 | %6,8 |
| İYİ | 1.607 | %5,4 |
| ZAFER | 473 | %1,6 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 291 | %1,0 |
| MEMLEKET | 204 | %0,7 |
| BBP | 172 | %0,6 |
| DEM | 125 | %0,4 |
| AP | 85 | %0,3 |
| TİP | 61 | %0,2 |
| Teoman Yılmaz (bağımsız) | 54 | %0,2 |
| HAK-PAR | 36 | %0,1 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 33 | %0,1 |
| MİLLET | 28 | %0,1 |
| HKP | 27 | %0,1 |
| VATAN | 21 | %0,1 |
| TKP | 16 | %0,1 |
| ATA İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 8 | %0,0 |
| YP | 6 | %0,0 |
| TKH | 4 | %0,0 |
| SOL | 4 | %0,0 |
| Hüseyin Karahan (bağımsız) | 2 | %0,0 |
| EMEK VE ÖZGÜRLÜK İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 1 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Of mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Ağaçbaşı Mah. | 1 | 249 | %95,2 | AKP | %66,2 |
| Ağaçseven Mah. | 1 | 333 | %86,5 | AKP | %90,9 |
| Aşağıkışlacık Mah. | 1 | 214 | %88,8 | AKP | %56,6 |
| Ballıca Mah. | 3 | 566 | %90,8 | AKP | %63,0 |
| Barış Mah. | 1 | 117 | %89,7 | AKP | %66,0 |
| Bayırca Mah. | 1 | 194 | %88,7 | AKP | %70,8 |
| Başköy Mah. | 1 | 57 | %98,3 | AKP | %67,9 |
| Bölümlü Mah. | 7 | 1.629 | %89,4 | AKP | %59,8 |
| Birlik Mah. | 1 | 186 | %95,7 | AKP | %67,1 |
| Cumapazarı Mah. | 4 | 850 | %87,9 | AKP | %46,2 |
| Cumhuriyet Mah. | 5 | 1.544 | %87,4 | AKP | %51,9 |
| Darılı Mah. | 1 | 301 | %92,7 | AKP | %61,9 |
| Dağalan Mah. | 1 | 78 | %98,7 | AKP | %51,4 |
| Dereköy Mah. | 1 | 80 | %101,3 | AKP | %69,1 |
| Doğançay Mah. | 1 | 184 | %93,5 | AKP | %62,2 |
| Dumlusu Mah. | 2 | 538 | %95,4 | AKP | %77,1 |
| Erenköy Mah. | 1 | 361 | %88,6 | AKP | %71,8 |
| Esenköy Mah. | 1 | 167 | %94,0 | AKP | %57,8 |
| Eskipazar Mah. | 2 | 640 | %86,1 | AKP | %54,0 |
| Fındıkoba Mah. | 2 | 550 | %90,9 | AKP | %64,4 |
| Gökçeoba Mah. | 1 | 379 | %88,1 | MHP | %78,3 |
| Gümüşören Mah. | 1 | 194 | %91,8 | AKP | %60,0 |
| Güresen Mah. | 2 | 444 | %90,8 | AKP | %63,5 |
| Gürpınar Mah. | 5 | 1.061 | %88,5 | AKP | %58,2 |
| Kaban Mah. | 1 | 133 | %85,7 | AKP | %49,6 |
| Karabudak Mah. | 1 | 173 | %93,6 | AKP | %54,2 |
| Kavakpınar Mah. | 1 | 220 | %90,9 | AKP | %52,1 |
| Kazançlı Mah. | 1 | 195 | %84,1 | AKP | %48,8 |
| Keler Mah. | 1 | 258 | %84,1 | AKP | %63,9 |
| Kıyıboyu Mah. | 1 | 344 | %88,4 | AKP | %46,8 |
| Kıyıcık Mah. | 3 | 959 | %88,5 | AKP | %51,3 |
| Korkut Mah. | 1 | 179 | %86,6 | AKP | %64,1 |
| Korucuk Mah. | 1 | 118 | %89,0 | AKP | %64,4 |
| Kumludere Mah. | 1 | 308 | %87,7 | AKP | %55,1 |
| Kiraz Mah. | 1 | 160 | %98,1 | AKP | %68,4 |
| Kireçli Mah. | 1 | 358 | %86,0 | AKP | %62,8 |
| Ovacık Mah. | 1 | 214 | %89,3 | AKP | %66,3 |
| Pınaraltı Mah. | 1 | 313 | %91,7 | AKP | %64,7 |
| Sarayköy Mah. | 1 | 108 | %86,1 | AKP | %61,3 |
| Saraçlı Mah. | 1 | 270 | %90,7 | AKP | %72,8 |
| Sarıbey Mah. | 1 | 107 | %90,7 | AKP | %48,4 |
| Sarıkaya Mah. | 1 | 124 | %91,1 | AKP | %39,6 |
| Sefaköy Mah. | 1 | 89 | %93,3 | AKP | %62,2 |
| Serince Mah. | 1 | 96 | %94,8 | AKP | %67,8 |
| Sıraağaç Mah. | 2 | 490 | %83,3 | AKP | %45,5 |
| Soğukpınar Mah. | 1 | 132 | %82,6 | AKP | %44,9 |
| Sugeldi Mah. | 1 | 305 | %87,5 | AKP | %67,8 |
| Sulaklı Mah. | 16 | 5.209 | %87,9 | AKP | %52,1 |
| Söğütlü Mah. | 1 | 112 | %92,9 | AKP | %63,1 |
| Sivrice Mah. | 1 | 176 | %88,6 | AKP | %53,7 |
| Tavşanlı Mah. | 1 | 323 | %87,9 | AKP | %56,7 |
| Tekoba Mah. | 1 | 152 | %93,4 | AKP | %71,4 |
| Uluağaç Mah. | 1 | 353 | %92,1 | AKP | %42,0 |
| Uğurlu Mah. | 4 | 955 | %88,6 | AKP | %51,0 |
| Yanıktaş Mah. | 1 | 137 | %93,4 | AKP | %70,9 |
| Yazlık Mah. | 2 | 682 | %87,8 | AKP | %61,9 |
| Yemişalan Mah. | 2 | 458 | %94,3 | AKP | %70,2 |
| Yeni Mah. | 2 | 650 | %88,2 | AKP | %48,7 |
| Yukarı Kışlacık Mah. | 2 | 492 | %88,0 | AKP | %52,4 |
| Çaltılı Mah. | 1 | 183 | %89,1 | AKP | %51,6 |
| Çamlı Mah. | 1 | 357 | %88,8 | AKP | %49,0 |
| Çamlıtepe Mah. | 2 | 464 | %92,0 | AKP | %56,9 |
| Çataldere Mah. | 1 | 337 | %89,9 | AKP | %65,0 |
| Çatalsöğüt Mah. | 1 | 124 | %98,4 | AKP | %66,9 |
| Çukurova Mah. | 1 | 51 | %107,8 | AKP | %61,8 |
| Örtülü Mah. | 1 | 188 | %93,6 | AKP | %72,5 |
| İkidere Mah. | 1 | 344 | %91,0 | AKP | %59,9 |
| İrfanlı Mah. | 16 | 5.835 | %88,7 | AKP | %55,6 |