%41,4
AK PARTİ birinci
9.509 geçerli oy · katılım %89,2
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Çiçekdağı ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %41,4 ile birinci; 9509 geçerli oy, katılım %89,2.
Kayıtlı seçmen 10.931 · Oy kullanan 9.747 (katılım %89,2) · Geçerli 9.509 · Geçersiz 238
Çiçekdağı Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 3.934 | %41,4 |
| MHP | 2.538 | %26,7 |
| CHP | 1.520 | %16,0 |
| İYİ | 585 | %6,2 |
| YRP | 245 | %2,6 |
| DEM | 155 | %1,6 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 137 | %1,4 |
| ZAFER | 96 | %1,0 |
| BBP | 86 | %0,9 |
| MEMLEKET | 53 | %0,6 |
| AP | 28 | %0,3 |
| ANAP | 27 | %0,3 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 21 | %0,2 |
| HAK-PAR | 16 | %0,2 |
| GENÇPARTİ | 16 | %0,2 |
| TİP | 10 | %0,1 |
| SOL | 9 | %0,1 |
| TKP | 6 | %0,1 |
| MİLLİ YOL | 6 | %0,1 |
| MİLLET | 5 | %0,1 |
| VATAN | 5 | %0,1 |
| ATA İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 5 | %0,1 |
| HKP | 3 | %0,0 |
| GBP | 2 | %0,0 |
| TKH | 1 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Çiçekdağı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Acıköy | 1 | 226 | %86,7 | AKP | %56,0 |
| Akbıyıklı Köyü | 1 | 63 | %92,1 | AKP | %50,0 |
| Alahacılı Köyü | 1 | 39 | %87,2 | AKP | %41,2 |
| Alanköy | 1 | 100 | %90,0 | AKP | %60,7 |
| Alimpınar Köyü | 1 | 24 | %108,3 | CHP | %42,3 |
| Armutlu Köyü | 1 | 58 | %103,5 | AKP | %69,5 |
| Aşağıhacıahmetli Köyü | 1 | 70 | %84,3 | AKP | %53,5 |
| Bahçepınar Köyü | 1 | 56 | %92,9 | CHP | %44,0 |
| Baraklı Köyü | 1 | 36 | %80,6 | AKP | %41,4 |
| Bağlarbaşı Mah. | 1 | 185 | %83,8 | AKP | %33,3 |
| Beşikli Köyü | 1 | 112 | %90,2 | AKP | %42,6 |
| Boyalık Mah. | 1 | 250 | %84,0 | AKP | %39,6 |
| Bozlar Köyü | 1 | 54 | %96,3 | MHP | %46,2 |
| Boğazevci Köyü | 2 | 409 | %85,6 | AKP | %36,5 |
| Büyükteflek Köyü | 1 | 175 | %87,4 | AKP | %41,7 |
| Demirli Köyü | 1 | 108 | %90,7 | AKP | %50,5 |
| Doğankaş Köyü | 1 | 42 | %95,2 | MHP | %60,0 |
| Fatih Mah. | 1 | 340 | %96,2 | AKP | %49,4 |
| Fevzi Çakmak Mah. | 5 | 1.313 | %91,2 | AKP | %42,4 |
| Gölcük Köyü | 1 | 95 | %88,4 | AKP | %45,2 |
| Hacıduraklı Köyü | 1 | 54 | %92,6 | AKP | %43,5 |
| Hacıhasanlı Köyü | 1 | 186 | %91,4 | AKP | %58,0 |
| Hacıoğlu Köyü | 1 | 26 | %88,5 | MHP | %47,8 |
| Halaçlı Köyü | 1 | 102 | %86,3 | AKP | %44,4 |
| Harmanpınar Köyü | 1 | 133 | %78,2 | CHP | %51,0 |
| Haydarlı Köyü | 1 | 39 | %92,3 | AKP | %57,1 |
| Kabaklı Köyü | 1 | 126 | %85,7 | AKP | %39,6 |
| Kaleevci Köyü | 1 | 179 | %88,8 | MHP | %59,5 |
| Kavaklıöz Köyü | 1 | 37 | %89,2 | MHP | %34,4 |
| Kırdök Köyü | 1 | 83 | %96,4 | AKP | %72,2 |
| Kızılcalı Köyü | 1 | 164 | %84,8 | MHP | %55,9 |
| Konurkale Köyü | 1 | 74 | %93,2 | AKP | %56,7 |
| Köseli-Bahçelievler Mah. | 1 | 253 | %90,1 | AKP | %39,6 |
| Köseli-Cumhuriyet Mah. | 1 | 299 | %86,0 | MHP | %35,8 |
| Köseli-Devreceli Mah. | 1 | 62 | %100,0 | AKP | %59,7 |
| Köseli-Çiftlik Mah. | 3 | 779 | %91,9 | AKP | %39,3 |
| Köseli-Çiçek Mah. | 2 | 450 | %87,8 | AKP | %48,3 |
| Küçükteflek Köyü | 1 | 124 | %92,7 | MHP | %49,6 |
| Mahmutlu Köyü | 1 | 63 | %96,8 | CHP | %54,1 |
| Ortahacıahmetli Köyü | 1 | 61 | %95,1 | AKP | %52,6 |
| Osman Şevki Mah. | 1 | 343 | %87,8 | AKP | %46,9 |
| Pöhrenk Köyü | 1 | 90 | %94,4 | CHP | %54,1 |
| Safalı Köyü | 1 | 58 | %87,9 | AKP | %39,6 |
| Tatbekirli Köyü | 1 | 69 | %89,9 | AKP | %56,5 |
| Tepecik Köyü | 1 | 125 | %94,4 | AKP | %55,1 |
| Topalali Köyü | 1 | 40 | %95,0 | AKP | %42,1 |
| Yalnızağaç Köyü | 1 | 142 | %89,4 | AKP | %41,7 |
| Yeni Mah. | 6 | 1.823 | %87,2 | AKP | %40,9 |
| Yenişehir Mah. | 2 | 509 | %83,3 | AKP | %38,6 |
| Yukarıhacıahmetli Köyü | 1 | 55 | %89,1 | AKP | %62,5 |
| Çanakpınar Köyü | 1 | 83 | %89,2 | CHP | %45,2 |
| Çepni Köyü | 1 | 64 | %93,8 | CHP | %62,1 |
| Çopraşık Köyü | 1 | 91 | %89,0 | AKP | %31,3 |
| Çubuktarla Köyü | 1 | 178 | %88,8 | AKP | %42,8 |
| Çiçekli Köyü | 1 | 76 | %97,4 | AKP | %51,4 |
| İbikli Köyü | 1 | 75 | %97,3 | AKP | %52,1 |
| Şahinoğlu Köyü | 1 | 61 | %96,7 | CHP | %39,7 |