%49,5
AK PARTİ birinci
5.786 geçerli oy · katılım %84,0
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Eflani ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %49,5 ile birinci; 5786 geçerli oy, katılım %84,0.
Kayıtlı seçmen 7.278 · Oy kullanan 6.115 (katılım %84,0) · Geçerli 5.786 · Geçersiz 329
Eflani Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 2.862 | %49,5 |
| MHP | 924 | %16,0 |
| CHP | 741 | %12,8 |
| İYİ | 481 | %8,3 |
| YRP | 343 | %5,9 |
| ZAFER | 72 | %1,2 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 59 | %1,0 |
| MEMLEKET | 44 | %0,8 |
| BBP | 44 | %0,8 |
| AP | 44 | %0,8 |
| ANAP | 31 | %0,5 |
| HAK-PAR | 24 | %0,4 |
| AB | 23 | %0,4 |
| HKP | 14 | %0,2 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 13 | %0,2 |
| GENÇPARTİ | 12 | %0,2 |
| TİP | 9 | %0,2 |
| GBP | 9 | %0,2 |
| MİLLET | 6 | %0,1 |
| TKH | 6 | %0,1 |
| SOL | 6 | %0,1 |
| VATAN | 6 | %0,1 |
| DEM | 4 | %0,1 |
| MİLLİ YOL | 4 | %0,1 |
| YP | 3 | %0,1 |
| TKP | 2 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Eflani mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Abakolu Köyü | 1 | 159 | %86,8 | AKP | %60,5 |
| Aday Köyü | 1 | 72 | %91,7 | AKP | %69,2 |
| Afşar Köyü | 1 | 120 | %82,5 | AKP | %49,5 |
| Akçakese Köyü | 1 | 66 | %90,9 | AKP | %66,7 |
| Akören Köyü | 1 | 99 | %84,9 | AKP | %32,9 |
| Alaçat Köyü | 1 | 48 | %91,7 | AKP | %71,4 |
| Alpagut Köyü | 1 | 146 | %78,8 | AKP | %29,0 |
| Bakırcılar Köyü | 1 | 131 | %76,3 | AKP | %57,1 |
| Bağlıca Köyü | 1 | 85 | %81,2 | AKP | %54,1 |
| Başiğdir Köyü | 1 | 75 | %82,7 | AKP | %56,7 |
| Bedil Köyü | 1 | 115 | %83,5 | AKP | %40,5 |
| Bostancı Köyü | 1 | 136 | %75,7 | AKP | %42,3 |
| Bostancılar Köyü | 1 | 89 | %85,4 | AKP | %53,7 |
| Candaroğulları Mah. | 3 | 1.065 | %84,1 | AKP | %39,6 |
| Demirli Köyü | 1 | 111 | %86,5 | AKP | %61,2 |
| Emirler Köyü | 1 | 74 | %83,8 | AKP | %65,0 |
| Esencik Köyü | 1 | 163 | %86,5 | AKP | %47,0 |
| Gelicek Köyü | 1 | 74 | %82,4 | AKP | %60,0 |
| Gökgöz Köyü | 1 | 145 | %89,0 | AKP | %57,1 |
| Göller Köyü | 1 | 108 | %76,9 | AKP | %51,3 |
| Güngören Köyü | 1 | 109 | %82,6 | AKP | %54,2 |
| Günlüce Köyü | 1 | 68 | %94,1 | AKP | %66,1 |
| Hacıağaç Köyü | 1 | 63 | %82,5 | AKP | %70,6 |
| Hacışaban Köyü | 1 | 66 | %72,7 | AKP | %56,3 |
| Halkevleri Köyü | 1 | 148 | %85,8 | AKP | %43,0 |
| Karacapınar Köyü | 1 | 168 | %75,6 | AKP | %48,4 |
| Karataş Köyü | 1 | 65 | %80,0 | AKP | %51,0 |
| Karlı Köyü | 1 | 128 | %71,1 | AKP | %58,9 |
| Kavak Köyü | 1 | 52 | %92,3 | AKP | %41,7 |
| Kayadibi Mah. | 1 | 62 | %83,9 | AKP | %62,5 |
| Kıran Köyü | 1 | 76 | %85,5 | AKP | %64,5 |
| Kocacık Köyü | 1 | 91 | %80,2 | AKP | %58,0 |
| Koltucak Köyü | 1 | 112 | %90,2 | AKP | %47,8 |
| Kutluören Köyü | 1 | 133 | %80,5 | AKP | %51,1 |
| Müftüler Köyü | 1 | 69 | %89,9 | AKP | %42,4 |
| Mülayim Köyü | 1 | 103 | %77,7 | AKP | %58,3 |
| Osmanlar Köyü | 1 | 194 | %85,1 | AKP | %46,5 |
| Ovaçalış Köyü | 1 | 76 | %90,8 | AKP | %43,1 |
| Ovaşeyhler Köyü | 1 | 203 | %78,8 | AKP | %52,0 |
| Paşabey Köyü | 1 | 75 | %90,7 | AKP | %40,3 |
| Pınarözü Köyü | 1 | 112 | %88,4 | AKP | %59,6 |
| Saraycık Köyü | 1 | 78 | %89,7 | AKP | %60,9 |
| Saçak Köyü | 1 | 104 | %88,5 | AKP | %51,2 |
| Seferler Köyü | 1 | 105 | %93,3 | AKP | %51,6 |
| Soğucak Köyü | 1 | 140 | %84,3 | AKP | %46,1 |
| Tabaklar Mah. | 1 | 119 | %86,6 | AKP | %37,0 |
| Ulugeçit Köyü | 1 | 113 | %86,7 | AKP | %52,6 |
| Yalacık Mah. | 1 | 104 | %86,5 | AKP | %31,8 |
| Yağlıca Köyü | 1 | 128 | %89,8 | AKP | %44,3 |
| Çalışlar Mah. | 1 | 42 | %90,5 | AKP | %47,4 |
| Çalköy | 1 | 115 | %78,3 | AKP | %51,7 |
| Çamyurt Köyü | 1 | 57 | %73,7 | AKP | %59,5 |
| Çavuşlu Köyü | 1 | 152 | %78,3 | AKP | %47,2 |
| Çelebiler Mah. | 1 | 189 | %89,4 | AKP | %42,7 |
| Çemçi Köyü | 1 | 103 | %89,3 | AKP | %43,7 |
| Çengeller Köyü | 1 | 143 | %88,1 | AKP | %54,6 |
| Çukurgelik Köyü | 1 | 62 | %82,3 | AKP | %74,0 |
| Çukurören Köyü | 1 | 197 | %77,7 | AKP | %56,0 |
| Çörekli Köyü | 1 | 28 | %103,6 | AKP | %42,9 |
| Şenyurt Köyü | 1 | 45 | %93,3 | AKP | %61,0 |