%42,8
AK PARTİ birinci
13.078 geçerli oy · katılım %90,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mudurnu ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %42,8 ile birinci; 13.078 geçerli oy, katılım %90,8.
Kayıtlı seçmen 14.965 · Oy kullanan 13.580 (katılım %90,8) · Geçerli 13.078 · Geçersiz 502
Mudurnu Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 5.598 | %42,8 |
| MHP | 2.497 | %19,1 |
| CHP | 2.355 | %18,0 |
| İYİ | 1.131 | %8,7 |
| YRP | 348 | %2,7 |
| ZAFER | 218 | %1,7 |
| MEMLEKET | 153 | %1,2 |
| BBP | 120 | %0,9 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 118 | %0,9 |
| AP | 85 | %0,7 |
| ANAP | 55 | %0,4 |
| DEM | 50 | %0,4 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 48 | %0,4 |
| AB | 44 | %0,3 |
| GENÇPARTİ | 43 | %0,3 |
| TİP | 35 | %0,3 |
| HAK-PAR | 28 | %0,2 |
| MİLLET | 26 | %0,2 |
| HKP | 23 | %0,2 |
| VATAN | 21 | %0,2 |
| SOL | 20 | %0,2 |
| GBP | 18 | %0,1 |
| TKP | 17 | %0,1 |
| MİLLİ YOL | 15 | %0,1 |
| TKH | 5 | %0,0 |
| YP | 4 | %0,0 |
| ATA İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 2 | %0,0 |
| SOSYALİST GÜÇ BİRLİĞİ İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 1 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Mudurnu mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akyokuş Köyü | 1 | 132 | %94,7 | AKP | %56,4 |
| Alpağut Köyü | 1 | 279 | %94,6 | AKP | %44,8 |
| Avdullar Köyü | 1 | 201 | %96,0 | AKP | %50,0 |
| Bekdemirler Köyü | 1 | 251 | %91,2 | AKP | %57,5 |
| Beyderesi Köyü | 1 | 117 | %94,0 | AKP | %44,9 |
| Bostancılar Köyü | 1 | 120 | %93,3 | AKP | %50,9 |
| Bulanık Köyü | 1 | 212 | %89,2 | AKP | %35,0 |
| Büyükcami Mah. | 1 | 284 | %85,6 | CHP | %31,3 |
| Cuma Köyü | 1 | 42 | %102,4 | AKP | %57,1 |
| Dağyolu Köyü | 1 | 58 | %91,4 | AKP | %50,9 |
| Dedeler Köyü | 1 | 77 | %93,5 | AKP | %28,6 |
| Delice Köyü | 1 | 105 | %96,2 | AKP | %43,0 |
| Dereköy | 1 | 103 | %86,4 | AKP | %50,0 |
| Dereçetinören Köyü | 1 | 103 | %89,3 | AKP | %35,2 |
| Dodurga Köyü | 1 | 81 | %97,5 | AKP | %61,3 |
| Dolayüz Köyü | 1 | 164 | %93,3 | AKP | %44,4 |
| Ekinören Köyü | 1 | 89 | %94,4 | AKP | %62,2 |
| Elmacıkdere Köyü | 1 | 98 | %88,8 | AKP | %48,2 |
| Esenkaya Köyü | 1 | 166 | %93,4 | AKP | %51,0 |
| Feruz Köyü | 1 | 173 | %94,2 | AKP | %50,6 |
| Fındıcak Köyü | 2 | 83 | %96,4 | AKP | %59,5 |
| Gelinözü Köyü | 1 | 64 | %96,9 | AKP | %43,3 |
| Gökören Köyü | 1 | 137 | %98,5 | AKP | %44,0 |
| Gölcük Köyü | 1 | 142 | %91,6 | AKP | %36,1 |
| Göllüören Köyü | 1 | 84 | %96,4 | İYİ | %34,2 |
| Göncek Köyü | 1 | 90 | %92,2 | AKP | %53,2 |
| Gürçam Köyü | 1 | 105 | %92,4 | AKP | %49,4 |
| Güveytepe Köyü | 1 | 186 | %94,6 | AKP | %59,5 |
| Hacıhalimler Köyü | 1 | 102 | %96,1 | AKP | %63,4 |
| Hacımusalar Köyü | 1 | 166 | %94,0 | AKP | %41,7 |
| Hızırfakı Mah. | 1 | 216 | %90,3 | CHP | %37,6 |
| Hüsamettindere Köyü | 1 | 129 | %93,8 | AKP | %38,1 |
| Ilıca Köyü | 1 | 170 | %94,7 | AKP | %37,3 |
| Karacakaya Mah. | 1 | 149 | %96,6 | AKP | %42,9 |
| Karamurat Köyü | 1 | 242 | %85,5 | AKP | %43,8 |
| Karapınarkavağı Köyü | 1 | 65 | %84,6 | CHP | %40,4 |
| Karataş Köyü | 1 | 154 | %98,7 | AKP | %29,1 |
| Karşıköy | 1 | 70 | %94,3 | AKP | %60,9 |
| Kavallar Köyü | 1 | 35 | %91,4 | AKP | %61,3 |
| Kaygana Mah. | 4 | 1.232 | %85,1 | AKP | %33,8 |
| Kaçık Köyü | 1 | 27 | %103,7 | AKP | %69,2 |
| Keçikıran Köyü | 1 | 59 | %93,2 | AKP | %40,7 |
| Kovucak Köyü | 1 | 207 | %88,4 | AKP | %26,6 |
| Kurtlar Köyü | 1 | 108 | %96,3 | AKP | %43,1 |
| Kilözü Köyü | 1 | 140 | %94,3 | AKP | %44,1 |
| Mangırlar Köyü | 1 | 197 | %93,9 | AKP | %52,3 |
| Munduşlar Köyü | 1 | 167 | %89,8 | AKP | %42,5 |
| Musalla Mah. | 4 | 1.293 | %88,2 | AKP | %36,9 |
| Ordular Köyü | 1 | 56 | %96,4 | AKP | %72,2 |
| Ormanpınarı Köyü | 1 | 115 | %87,0 | AKP | %41,8 |
| Ortaköy | 1 | 205 | %92,7 | AKP | %52,4 |
| Pelitözü Köyü | 1 | 311 | %90,0 | AKP | %34,9 |
| Samat Köyü | 1 | 307 | %93,8 | AKP | %51,7 |
| Samsaçavuş Köyü | 1 | 117 | %93,2 | AKP | %35,6 |
| Sarıyar Köyü | 1 | 130 | %96,2 | AKP | %55,8 |
| Sarpıncık Köyü | 1 | 98 | %92,9 | AKP | %72,7 |
| Seyrancık Mah. | 1 | 311 | %85,9 | CHP | %41,7 |
| Sırçalı Köyü | 1 | 99 | %100,0 | AKP | %34,4 |
| Sürmeli Köyü | 1 | 88 | %95,5 | MHP | %37,5 |
| Tavşansuyu Köyü | 1 | 204 | %87,8 | AKP | %65,2 |
| Taşkesti-Karacasumandıra Mah. | 1 | 260 | %79,2 | AKP | %43,7 |
| Taşkesti-Karaçomak Mah. | 2 | 539 | %87,6 | AKP | %34,6 |
| Taşkesti-Merkez Mah. | 2 | 694 | %86,9 | AKP | %37,0 |
| Taşkesti-Tosunlar Mah. | 1 | 145 | %93,8 | AKP | %35,9 |
| Taşkesti-Yeğenderesi Mah. | 1 | 229 | %95,6 | AKP | %37,3 |
| Taşçılar Köyü | 1 | 70 | %97,1 | AKP | %44,4 |
| Tımaraktaş Köyü | 1 | 69 | %94,2 | AKP | %40,3 |
| Uzunçam Köyü | 1 | 214 | %86,5 | AKP | %52,8 |
| Uğurlualan Köyü | 1 | 32 | %87,5 | AKP | %39,3 |
| Vakıfaktaş Köyü | 1 | 58 | %93,1 | AKP | %72,2 |
| Yaylabeli Köyü | 1 | 78 | %89,7 | AKP | %63,1 |
| Yazılar Köyü | 1 | 245 | %96,3 | AKP | %55,8 |
| Yenice Şeyhler Köyü | 1 | 158 | %87,3 | AKP | %42,7 |
| Yıldırım Bayazıd Mah. | 2 | 297 | %89,9 | AKP | %44,4 |
| Çamurluk Köyü | 1 | 112 | %91,1 | AKP | %53,3 |
| Çamyurdu Köyü | 1 | 168 | %90,5 | AKP | %49,7 |
| Çavuşdere Köyü | 1 | 104 | %102,9 | AKP | %35,7 |
| Çağşak Köyü | 1 | 113 | %85,8 | AKP | %45,2 |
| Çepni Köyü | 1 | 189 | %93,1 | AKP | %47,6 |
| Çevreli Köyü | 1 | 80 | %90,0 | AKP | %47,1 |
| Örencik Köyü | 1 | 240 | %92,1 | AKP | %37,6 |
| İğneciler Köyü | 1 | 156 | %94,2 | AKP | %36,7 |