%52,2
AK PARTİ birinci
10.334 geçerli oy · katılım %91,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Göynük ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %52,2 ile birinci; 10.334 geçerli oy, katılım %91,3.
Kayıtlı seçmen 11.652 · Oy kullanan 10.639 (katılım %91,3) · Geçerli 10.334 · Geçersiz 305
Göynük Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 5.396 | %52,2 |
| MHP | 2.015 | %19,5 |
| CHP | 1.186 | %11,5 |
| İYİ | 599 | %5,8 |
| YRP | 290 | %2,8 |
| BBP | 229 | %2,2 |
| ZAFER | 135 | %1,3 |
| MEMLEKET | 106 | %1,0 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 81 | %0,8 |
| ANAP | 56 | %0,5 |
| AP | 46 | %0,5 |
| HAK-PAR | 27 | %0,3 |
| AB | 26 | %0,3 |
| DEM | 22 | %0,2 |
| GENÇPARTİ | 21 | %0,2 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 20 | %0,2 |
| TİP | 18 | %0,2 |
| VATAN | 13 | %0,1 |
| HKP | 12 | %0,1 |
| MİLLET | 10 | %0,1 |
| TKP | 10 | %0,1 |
| TKH | 4 | %0,0 |
| GBP | 4 | %0,0 |
| YP | 3 | %0,0 |
| MİLLİ YOL | 3 | %0,0 |
| SOL | 1 | %0,0 |
| ATA İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 1 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Göynük mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Ahmetbeyler Köyü | 1 | 182 | %95,1 | MHP | %44,4 |
| Aksaklar Köyü | 1 | 85 | %95,3 | AKP | %55,7 |
| Akçaalan Köyü | 1 | 70 | %97,1 | AKP | %57,6 |
| Alanköy | 1 | 92 | %94,6 | AKP | %53,5 |
| Arıkçayırı Köyü | 1 | 121 | %96,7 | AKP | %73,5 |
| Arızlar Köyü | 1 | 33 | %103,0 | AKP | %72,7 |
| Aşağıkınık Köyü | 1 | 141 | %93,6 | AKP | %60,5 |
| Bayındır Köyü | 1 | 177 | %96,1 | AKP | %83,5 |
| Bekirfakılar Köyü | 1 | 116 | %94,8 | AKP | %45,9 |
| Boyacılar Köyü | 1 | 148 | %94,6 | AKP | %54,4 |
| Bozcaarmut Köyü | 1 | 62 | %101,6 | AKP | %65,1 |
| Bulanık Köyü | 1 | 147 | %95,9 | AKP | %70,2 |
| Bölücekova Köyü | 1 | 152 | %91,5 | AKP | %55,5 |
| Ceylanlı Köyü | 1 | 43 | %90,7 | AKP | %51,4 |
| Cuma Mah. | 1 | 172 | %83,7 | AKP | %33,8 |
| Dağhacılar Köyü | 1 | 63 | %103,2 | AKP | %61,3 |
| Dağşeyhleri Köyü | 1 | 57 | %87,7 | AKP | %59,2 |
| Dedeler Köyü | 1 | 312 | %92,6 | AKP | %51,6 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 122 | %92,6 | AKP | %50,9 |
| Değirmenözü Köyü | 1 | 87 | %95,4 | AKP | %37,7 |
| Ekinciler Köyü | 1 | 168 | %95,2 | AKP | %75,0 |
| Gerişler Köyü | 1 | 173 | %97,7 | AKP | %68,9 |
| Gökçesaray Köyü | 1 | 181 | %87,9 | AKP | %66,0 |
| Güneyçalıca Köyü | 1 | 117 | %95,7 | AKP | %65,8 |
| Gürpınar Köyü | 1 | 206 | %91,8 | AKP | %62,8 |
| Hacı Abdi Mah. | 1 | 372 | %89,0 | AKP | %44,1 |
| Hacımahmut Köyü | 1 | 143 | %95,1 | AKP | %62,1 |
| Hasanlar Köyü | 1 | 215 | %92,6 | AKP | %46,0 |
| Hilaller Köyü | 1 | 76 | %94,7 | AKP | %63,4 |
| Himmetoğlu Köyü | 2 | 411 | %92,2 | AKP | %55,3 |
| Hisarözü Köyü | 1 | 93 | %92,5 | AKP | %51,2 |
| Karaaliler Köyü | 1 | 68 | %77,9 | AKP | %50,0 |
| Karaardıç Köyü | 1 | 204 | %95,1 | AKP | %60,7 |
| Karacalar Köyü | 1 | 108 | %91,7 | AKP | %53,2 |
| Kayabaşı Köyü | 1 | 93 | %88,2 | AKP | %62,0 |
| Kayalıdere Köyü | 1 | 96 | %93,8 | AKP | %75,9 |
| Kaşıkçışeyhler Köyü | 1 | 111 | %88,3 | AKP | %75,6 |
| Kepkebir Mah. | 1 | 182 | %85,2 | CHP | %31,4 |
| Kılavuzlar Köyü | 1 | 69 | %105,8 | AKP | %72,6 |
| Kızılkuyu Köyü | 1 | 171 | %84,2 | AKP | %49,6 |
| Kozcağız Köyü | 1 | 100 | %86,0 | AKP | %51,3 |
| Kumcuk Köyü | 1 | 73 | %89,0 | AKP | %44,8 |
| Kuyupınar Köyü | 1 | 166 | %95,2 | AKP | %54,8 |
| Köybaşı Köyü | 1 | 68 | %94,1 | AKP | %44,3 |
| Kürnüç Köyü | 1 | 34 | %100,0 | AKP | %54,6 |
| Kilciler Köyü | 1 | 80 | %92,5 | AKP | %48,6 |
| Memeceler Köyü | 1 | 153 | %96,1 | AKP | %58,7 |
| Mustanlar Köyü | 1 | 103 | %90,3 | AKP | %56,5 |
| Narzanlar Köyü | 1 | 110 | %95,5 | AKP | %63,3 |
| Pelitcik Köyü | 1 | 42 | %85,7 | AKP | %80,6 |
| Sarıcalar Köyü | 1 | 149 | %94,6 | AKP | %79,0 |
| Sarılar Köyü | 1 | 203 | %93,1 | AKP | %44,4 |
| Sofu Ali Mah. | 4 | 1.478 | %89,7 | AKP | %44,5 |
| Soğukçam Köyü | 1 | 29 | %100,0 | AKP | %65,5 |
| Susuz Köyü | 1 | 145 | %93,8 | AKP | %63,9 |
| Sünnet Köyü | 1 | 116 | %90,5 | AKP | %32,3 |
| Tekirler Köyü | 1 | 79 | %87,3 | AKP | %41,8 |
| Tepebaşı Köyü | 1 | 130 | %93,1 | AKP | %37,8 |
| Umurlar Köyü | 1 | 123 | %87,0 | AKP | %44,3 |
| Yenice Mah. | 2 | 721 | %83,5 | AKP | %37,4 |
| Yeniköy | 1 | 162 | %96,3 | AKP | %53,7 |
| Yeşilyazı Köyü | 1 | 48 | %93,8 | AKP | %26,7 |
| Yukarıkınık Köyü | 1 | 159 | %87,4 | AKP | %49,2 |
| Çamlıca Köyü | 1 | 123 | %85,4 | AKP | %39,0 |
| Çapar Köyü | 1 | 19 | %79,0 | AKP | %66,7 |
| Çatacık Köyü | 1 | 94 | %94,7 | AKP | %72,4 |
| Çayköy | 1 | 127 | %89,0 | AKP | %66,1 |
| Çaylakköy | 1 | 128 | %93,8 | AKP | %62,7 |
| Çeşme Mah. | 1 | 350 | %86,9 | AKP | %39,9 |
| Çubukköy | 1 | 115 | %92,2 | AKP | %47,1 |
| Örencik Köyü | 1 | 252 | %92,5 | AKP | %52,6 |
| İbrahimözü Köyü | 2 | 334 | %92,8 | AKP | %46,8 |