%46,8
AK PARTİ birinci
6.479 geçerli oy · katılım %88,9
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Gölpazarı ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %46,8 ile birinci; 6479 geçerli oy, katılım %88,9.
Kayıtlı seçmen 7.580 · Oy kullanan 6.742 (katılım %88,9) · Geçerli 6.479 · Geçersiz 263
Gölpazarı Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 3.035 | %46,8 |
| CHP | 1.984 | %30,6 |
| İYİ | 599 | %9,3 |
| MHP | 385 | %5,9 |
| YRP | 92 | %1,4 |
| ZAFER | 72 | %1,1 |
| MEMLEKET | 40 | %0,6 |
| AP | 36 | %0,6 |
| TİP | 34 | %0,5 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 32 | %0,5 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 28 | %0,4 |
| BBP | 26 | %0,4 |
| ANAP | 25 | %0,4 |
| HAK-PAR | 13 | %0,2 |
| DEM | 12 | %0,2 |
| HKP | 12 | %0,2 |
| GENÇPARTİ | 9 | %0,1 |
| VATAN | 9 | %0,1 |
| AB | 7 | %0,1 |
| Bahadır Güler (bağımsız) | 7 | %0,1 |
| TKP | 5 | %0,1 |
| MİLLET | 4 | %0,1 |
| GBP | 4 | %0,1 |
| ATA İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 3 | %0,1 |
| TKH | 2 | %0,0 |
| SOL | 2 | %0,0 |
| YP | 2 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Gölpazarı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Aktaş Köyü | 1 | 141 | %101,4 | CHP | %61,3 |
| Akçakavak Köyü | 1 | 56 | %92,9 | AKP | %54,0 |
| Alıç Köyü | 1 | 62 | %88,7 | AKP | %77,8 |
| Arıcaklar Köyü | 1 | 82 | %92,7 | AKP | %50,7 |
| Armutçuk Köyü | 1 | 26 | %111,5 | AKP | %63,0 |
| Bahçelievler Mah. | 1 | 112 | %96,4 | CHP | %46,2 |
| Baltalı Köyü | 1 | 23 | %100,0 | AKP | %50,0 |
| Bayat Köyü | 1 | 60 | %88,3 | AKP | %75,5 |
| Bedi Köyü | 1 | 130 | %86,9 | CHP | %52,4 |
| Bolatlı Köyü | 1 | 112 | %87,5 | AKP | %58,9 |
| Büyükbelen Köyü | 1 | 116 | %94,0 | AKP | %46,1 |
| Büyüksusuz Köyü | 1 | 68 | %100,0 | CHP | %62,5 |
| Büyüksürmeli Köyü | 1 | 45 | %84,4 | CHP | %54,1 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 53 | %92,5 | AKP | %34,8 |
| Derecikören Köyü | 1 | 22 | %113,6 | AKP | %69,6 |
| Dereli Köyü | 1 | 44 | %95,5 | AKP | %59,0 |
| Dokuz Köyü | 1 | 26 | %80,8 | AKP | %52,4 |
| Doğancılar Köyü | 1 | 49 | %93,9 | AKP | %52,3 |
| Gökçeler Köyü | 1 | 98 | %91,8 | AKP | %44,9 |
| Gökçeöz Köyü | 1 | 102 | %96,1 | AKP | %68,1 |
| Göldağı Köyü | 1 | 21 | %114,3 | İYİ | %37,5 |
| Gözaçanlar Köyü | 1 | 34 | %94,1 | AKP | %65,6 |
| Hacıköy | 1 | 13 | %115,4 | AKP | %80,0 |
| Hamidiye Köyü | 1 | 14 | %128,6 | AKP | %77,8 |
| Hüyük Köyü | 1 | 137 | %97,1 | AKP | %44,6 |
| Karaahmetler Köyü | 1 | 49 | %100,0 | AKP | %81,6 |
| Karaağaç Köyü | 1 | 75 | %94,7 | AKP | %65,7 |
| Karacalar Köyü | 1 | 29 | %93,1 | AKP | %37,0 |
| Kasımlar Köyü | 1 | 52 | %88,5 | CHP | %39,5 |
| Kavak Köyü | 1 | 130 | %92,3 | AKP | %85,8 |
| Keskin Köyü | 1 | 40 | %105,0 | AKP | %61,0 |
| Kurşunlu Köyü | 1 | 131 | %90,8 | AKP | %36,5 |
| Kuşçuören Köyü | 1 | 59 | %93,2 | AKP | %59,3 |
| Köprücek Köyü | 1 | 94 | %97,9 | AKP | %64,4 |
| Kümbet Köyü | 1 | 66 | %87,9 | AKP | %71,9 |
| Küçüksusuz Köyü | 1 | 64 | %96,9 | AKP | %34,4 |
| Küçükyenice Köyü | 1 | 93 | %92,5 | CHP | %44,7 |
| Orta Mah. | 4 | 1.390 | %85,3 | AKP | %41,0 |
| Reşadiye Mah. | 2 | 560 | %78,4 | AKP | %45,3 |
| Sarıhacılar Köyü | 1 | 27 | %88,9 | AKP | %66,7 |
| Softalar Köyü | 1 | 48 | %95,8 | AKP | %84,4 |
| Söğütcük Köyü | 1 | 83 | %86,8 | AKP | %56,1 |
| Taşçıahiler Köyü | 1 | 17 | %111,8 | AKP | %55,6 |
| Tongurlar Köyü | 1 | 42 | %92,9 | AKP | %47,4 |
| Türkmen Köyü | 1 | 83 | %86,8 | AKP | %52,1 |
| Çengeller Köyü | 1 | 105 | %91,4 | AKP | %45,1 |
| Çımışkı Köyü | 1 | 29 | %103,5 | CHP | %36,7 |
| Çukurören Köyü | 1 | 26 | %96,2 | AKP | %64,0 |
| Çiftlikköy | 1 | 61 | %96,7 | MHP | %28,3 |
| İncirli Köyü | 1 | 57 | %91,2 | AKP | %53,9 |
| İsmetpaşa Mah. | 2 | 760 | %88,7 | AKP | %48,6 |
| İstiklal Mah. | 5 | 1.735 | %86,2 | AKP | %46,2 |
| Şahinler Köyü | 1 | 29 | %103,5 | AKP | %46,7 |