%39,8
AK PARTİ birinci
16.270 geçerli oy · katılım %93,0
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Koçarlı ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %39,8 ile birinci; 16.270 geçerli oy, katılım %93,0.
Kayıtlı seçmen 17.999 · Oy kullanan 16.730 (katılım %93,0) · Geçerli 16.270 · Geçersiz 460
Koçarlı Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 6.482 | %39,8 |
| CHP | 4.729 | %29,1 |
| MHP | 1.917 | %11,8 |
| İYİ | 1.685 | %10,4 |
| DEM | 300 | %1,8 |
| ZAFER | 264 | %1,6 |
| BBP | 188 | %1,2 |
| MEMLEKET | 126 | %0,8 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 118 | %0,7 |
| YRP | 113 | %0,7 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 101 | %0,6 |
| AP | 59 | %0,4 |
| ANAP | 36 | %0,2 |
| HAK-PAR | 32 | %0,2 |
| GENÇPARTİ | 28 | %0,2 |
| VATAN | 21 | %0,1 |
| MİLLET | 15 | %0,1 |
| HKP | 15 | %0,1 |
| SOL | 13 | %0,1 |
| Hüseyin Aksu (bağımsız) | 10 | %0,1 |
| TKP | 7 | %0,0 |
| TKH | 5 | %0,0 |
| ATA İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 5 | %0,0 |
| YP | 1 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Koçarlı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Adnan Menderes Mah. | 3 | 1.060 | %93,2 | CHP | %40,7 |
| Akmescit Mah. | 1 | 253 | %97,6 | AKP | %69,3 |
| Atatürk Mah. | 1 | 253 | %97,6 | CHP | %71,7 |
| Bağarcık Mah. | 1 | 124 | %101,6 | AKP | %62,9 |
| Bağcılar Mah. | 2 | 420 | %92,1 | AKP | %50,4 |
| Bıyıklı Mah. | 3 | 964 | %91,1 | AKP | %45,6 |
| Boydere Mah. | 1 | 146 | %95,9 | AKP | %34,3 |
| Boğaziçi Mah. | 1 | 172 | %94,8 | AKP | %49,0 |
| Büyükdere Mah. | 2 | 387 | %95,4 | CHP | %45,5 |
| Birci Mah. | 1 | 157 | %96,2 | AKP | %46,1 |
| Cincin Mah. | 2 | 605 | %86,9 | AKP | %41,1 |
| Dedeköy Mah. | 2 | 452 | %89,2 | AKP | %40,9 |
| Dereköy Mah. | 1 | 109 | %91,7 | AKP | %65,7 |
| Esentepe Mah. | 2 | 625 | %90,4 | AKP | %41,0 |
| Evsekler Mah. | 1 | 96 | %97,9 | AKP | %59,6 |
| Gaffarlar Mah. | 1 | 242 | %95,0 | AKP | %52,8 |
| Gözkaya Mah. | 1 | 208 | %92,8 | AKP | %52,2 |
| Güdüşlü Mah. | 2 | 481 | %93,4 | CHP | %41,7 |
| Gündoğan Mah. | 3 | 780 | %90,3 | AKP | %38,5 |
| Hacıhamzalar Mah. | 1 | 134 | %97,0 | AKP | %72,8 |
| Halilbeyli Mah. | 1 | 258 | %90,7 | AKP | %43,0 |
| Haydarlı Mah. | 2 | 498 | %95,8 | AKP | %38,9 |
| Karaağaç Mah. | 1 | 98 | %100,0 | AKP | %49,5 |
| Karacaören Mah. | 1 | 145 | %92,4 | AKP | %57,9 |
| Karadut Mah. | 1 | 47 | %76,6 | CHP | %40,0 |
| Kasaplar Mah. | 1 | 365 | %91,0 | AKP | %45,4 |
| Kızılcabölük Mah. | 2 | 469 | %96,4 | MHP | %45,3 |
| Kızılkaya Mah. | 1 | 275 | %94,2 | CHP | %38,4 |
| Kullar Mah. | 1 | 156 | %93,0 | AKP | %59,9 |
| Kuşlarbelen Mah. | 1 | 53 | %98,1 | AKP | %48,0 |
| Mersinbelen Mah. | 2 | 477 | %94,8 | AKP | %39,6 |
| Orhaniye Mah. | 1 | 128 | %91,4 | AKP | %39,5 |
| Orta Mah. | 3 | 1.086 | %92,8 | CHP | %38,6 |
| Sapalan Mah. | 1 | 89 | %93,3 | AKP | %59,5 |
| Satılar Mah. | 1 | 329 | %96,7 | AKP | %59,2 |
| Sobuca Mah. | 1 | 299 | %90,3 | CHP | %33,0 |
| Taşköy Mah. | 1 | 33 | %103,0 | AKP | %39,4 |
| Tekeli Mah. | 1 | 232 | %94,4 | AKP | %47,1 |
| Tığıllar Mah. | 1 | 47 | %100,0 | AKP | %59,6 |
| Timinciler Mah. | 1 | 118 | %95,8 | AKP | %43,8 |
| Yağcıdere Mah. | 1 | 119 | %90,8 | AKP | %64,4 |
| Yağhanlı Mah. | 1 | 123 | %96,8 | AKP | %32,8 |
| Yeni Mah. | 4 | 1.466 | %91,3 | CHP | %35,0 |
| Yeniköy Mah. | 3 | 937 | %93,6 | AKP | %39,1 |
| Zeytinköy Mah. | 1 | 91 | %95,6 | AKP | %60,7 |
| Çakırbeyli Mah. | 2 | 502 | %90,2 | CHP | %41,4 |
| Çakmar Mah. | 1 | 239 | %93,7 | AKP | %39,7 |
| Çallı Mah. | 2 | 403 | %97,0 | AKP | %38,4 |
| Çeşmeköy Mah. | 1 | 213 | %88,3 | AKP | %37,9 |
| Çulhalar Mah. | 1 | 296 | %93,2 | AKP | %42,0 |
| Şahinciler Mah. | 1 | 242 | %92,6 | CHP | %45,8 |
| Şenköy Mah. | 2 | 498 | %95,2 | AKP | %47,8 |