%34,9
AK PARTİ birinci
33.266 geçerli oy · katılım %91,2
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Beypazarı ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %34,9 ile birinci; 33.266 geçerli oy, katılım %91,2.
Kayıtlı seçmen 37.430 · Oy kullanan 34.133 (katılım %91,2) · Geçerli 33.266 · Geçersiz 867
Beypazarı Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 11.596 | %34,9 |
| İYİ | 9.453 | %28,4 |
| MHP | 4.994 | %15,0 |
| CHP | 3.545 | %10,7 |
| YRP | 742 | %2,2 |
| ZAFER | 725 | %2,2 |
| DEM | 628 | %1,9 |
| BBP | 269 | %0,8 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 236 | %0,7 |
| MEMLEKET | 227 | %0,7 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 207 | %0,6 |
| TİP | 158 | %0,5 |
| ANAP | 116 | %0,4 |
| AP | 114 | %0,3 |
| GENÇPARTİ | 46 | %0,1 |
| AB | 43 | %0,1 |
| VATAN | 28 | %0,1 |
| MİLLET | 25 | %0,1 |
| HAK-PAR | 18 | %0,1 |
| TKP | 16 | %0,1 |
| HKP | 14 | %0,0 |
| GBP | 12 | %0,0 |
| YP | 11 | %0,0 |
| SOL | 10 | %0,0 |
| TKH | 8 | %0,0 |
| MİLLİ YOL | 8 | %0,0 |
| ATA İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 8 | %0,0 |
| EMEK VE ÖZGÜRLÜK İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 4 | %0,0 |
| Ömer Mustafa Özal (bağımsız) | 3 | %0,0 |
| Şemseddin Ahmet Yaşar (bağımsız) | 1 | %0,0 |
| Ülkü Güngör (bağımsız) | 1 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Beypazarı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Acısu Mah. | 1 | 56 | %94,6 | AKP | %49,1 |
| Adaören Mah. | 1 | 164 | %89,0 | AKP | %53,2 |
| Akçakavak Mah. | 1 | 74 | %97,3 | AKP | %41,4 |
| Akçalı Mah. | 1 | 34 | %100,0 | AKP | %70,6 |
| Ayvaşık Mah. | 16 | 5.748 | %90,8 | AKP | %35,9 |
| Aşağıgüney Mah. | 1 | 22 | %118,2 | AKP | %38,5 |
| Batça Mah. | 1 | 25 | %116,0 | AKP | %37,9 |
| Bağözü Mah. | 1 | 73 | %93,2 | AKP | %46,2 |
| Başağaç Mah. | 17 | 5.753 | %92,9 | İYİ | %35,4 |
| Başören Mah. | 1 | 38 | %102,6 | AKP | %53,9 |
| Beytepe Mah. | 1 | 264 | %84,5 | İYİ | %33,0 |
| Boyalı Mah. | 1 | 73 | %98,6 | AKP | %54,9 |
| Cumhuriyet Mah. | 2 | 653 | %90,1 | AKP | %37,5 |
| Dağşeyhler Mah. | 1 | 52 | %100,0 | İYİ | %34,6 |
| Dereli Mah. | 1 | 107 | %86,9 | AKP | %61,6 |
| Doğanyurt Mah. | 1 | 52 | %105,8 | İYİ | %47,2 |
| Doğançalı Mah. | 1 | 32 | %75,0 | AKP | %50,0 |
| Dudaş Mah. | 1 | 99 | %92,9 | AKP | %34,1 |
| Dibecik Mah. | 1 | 132 | %97,0 | AKP | %40,5 |
| Dibekören Mah. | 1 | 41 | %102,4 | İYİ | %51,2 |
| Dikmen Mah. | 1 | 162 | %92,6 | İYİ | %66,9 |
| Fasıl Mah. | 1 | 87 | %101,2 | AKP | %45,5 |
| Gazipaşa Mah. | 1 | 287 | %96,5 | AKP | %38,0 |
| Geyikpınarı Mah. | 1 | 27 | %114,8 | İYİ | %35,5 |
| Gürsöğüt Mah. | 1 | 255 | %92,9 | AKP | %43,5 |
| Hacıkara Mah. | 31 | 11.584 | %90,6 | AKP | %34,9 |
| Harmancık Mah. | 1 | 62 | %100,0 | AKP | %46,7 |
| Haydarlar Mah. | 1 | 26 | %111,5 | AKP | %31,0 |
| Hırkatepe Mah. | 1 | 101 | %103,0 | AKP | %55,8 |
| Kabaca Mah. | 1 | 99 | %90,9 | İYİ | %32,9 |
| Kabalar Mah. | 1 | 42 | %107,1 | İYİ | %36,4 |
| Kaplan Mah. | 1 | 43 | %90,7 | AKP | %39,5 |
| Kapullu Mah. | 1 | 156 | %84,6 | AKP | %42,9 |
| Karacaören Mah. | 1 | 108 | %88,9 | İYİ | %37,2 |
| Karaören Mah. | 1 | 39 | %105,1 | AKP | %37,5 |
| Karaşar Mah. | 2 | 400 | %81,8 | CHP | %62,2 |
| Kargı Mah. | 1 | 52 | %94,2 | AKP | %47,9 |
| Kayabükü Mah. | 1 | 134 | %100,0 | AKP | %50,0 |
| Kerbanlar Mah. | 1 | 62 | %90,3 | AKP | %41,8 |
| Kırbaşı Mah. | 2 | 588 | %92,2 | İYİ | %36,9 |
| Kırşeyhler Mah. | 1 | 239 | %93,3 | AKP | %32,7 |
| Kızılcasöğüt Mah. | 1 | 231 | %94,8 | AKP | %41,7 |
| Kozalan Mah. | 1 | 141 | %97,2 | AKP | %44,9 |
| Kozağaç Mah. | 1 | 46 | %108,7 | AKP | %53,1 |
| Kurtkovan Mah. | 1 | 18 | %116,7 | AKP | %47,6 |
| Kurtuluş Mah. | 9 | 3.296 | %88,4 | AKP | %34,8 |
| Kuyucak Mah. | 1 | 144 | %95,8 | AKP | %55,5 |
| Kuyumcutekke Mah. | 1 | 150 | %94,7 | AKP | %44,2 |
| Köseler Mah. | 1 | 35 | %91,4 | CHP | %68,8 |
| Köst Mah. | 1 | 105 | %93,3 | AKP | %50,0 |
| Macun Mah. | 1 | 241 | %95,0 | AKP | %47,3 |
| Mahmutlar Mah. | 1 | 167 | %92,2 | AKP | %36,6 |
| Mençeler Mah. | 1 | 32 | %103,1 | AKP | %68,8 |
| Mikail Mah. | 1 | 61 | %96,7 | İYİ | %50,0 |
| Nuhhoca Mah. | 1 | 28 | %103,6 | İYİ | %40,7 |
| Oymaağaç Mah. | 1 | 230 | %90,0 | MHP | %35,8 |
| Rüstempaşa Mah. | 1 | 357 | %82,9 | AKP | %40,5 |
| Saray Mah. | 1 | 148 | %70,3 | AKP | %29,0 |
| Sarıağıl Mah. | 1 | 37 | %110,8 | AKP | %48,8 |
| Sekli Mah. | 1 | 225 | %91,6 | İYİ | %38,8 |
| Sopçaalan Mah. | 1 | 64 | %98,4 | AKP | %42,9 |
| Tacettin Mah. | 1 | 294 | %94,9 | AKP | %48,0 |
| Tahir Mah. | 1 | 189 | %95,8 | AKP | %43,8 |
| Uruş Mah. | 1 | 252 | %86,1 | İYİ | %34,3 |
| Uşakgöl Mah. | 1 | 84 | %94,1 | AKP | %42,3 |
| Yalnızçam Mah. | 1 | 82 | %100,0 | AKP | %40,2 |
| Yeşilağaç Mah. | 1 | 282 | %96,1 | AKP | %38,6 |
| Yıldız Mah. | 1 | 61 | %98,4 | AKP | %35,0 |
| Yoğunpelit Mah. | 1 | 215 | %92,1 | AKP | %42,0 |
| Yukarıgüney Mah. | 1 | 31 | %96,8 | AKP | %41,4 |
| Yukarıulucak Mah. | 1 | 133 | %98,5 | AKP | %53,1 |
| Yiğerler Mah. | 1 | 122 | %88,5 | İYİ | %36,8 |
| Zafer Mah. | 3 | 885 | %86,3 | AKP | %26,3 |
| Çakıloba Mah. | 1 | 116 | %93,1 | İYİ | %45,3 |
| Çantırlı Mah. | 1 | 124 | %100,0 | AKP | %58,1 |
| Üreğil Mah. | 1 | 302 | %90,1 | AKP | %56,9 |
| İncepelit Mah. | 1 | 103 | %101,0 | AKP | %45,0 |
| İstiklal Mah. | 1 | 354 | %87,6 | AKP | %42,5 |