Elazığ Merkez · Cumhurbaşkanı
14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel SeçimiElazığ Merkez ilçesi
%65,8
Recep Tayyip Erdoğan birinci
275.310 geçerli oy · katılım %86,9
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Elazığ Merkez ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Recep Tayyip Erdoğan %65,8 ile birinci; 275.310 geçerli oy, katılım %86,9.
Elazığ Merkez
Kayıtlı seçmen 324.783 · Oy kullanan 282.197 (katılım %86,9) · Geçerli 275.310 · Geçersiz 6.887
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Recep Tayyip Erdoğan | 181.277 | %65,8 |
| Kemal Kılıçdaroğlu | 79.758 | %29,0 |
| Sinan Oğan | 13.558 | %4,9 |
| Muharrem İnce | 717 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Paşa Mah. | 53 | 18.867 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,3 |
| Acıpayam Köyü | 1 | 185 | %91,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,7 |
| Akpınar Mah. | 5 | 1.894 | %84,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,4 |
| Aksaray Mah. | 15 | 5.088 | %83,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,4 |
| Akçakale Köyü | 1 | 94 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,7 |
| Akçakiraz-Bahçekapı Mah. | 3 | 866 | %88,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,5 |
| Akçakiraz-Hürriyet Mah. | 2 | 576 | %88,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,6 |
| Akçakiraz-Kıraç Mah. | 2 | 443 | %87,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,5 |
| Akçakiraz-Kültür Mah. | 2 | 430 | %89,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,2 |
| Akçakiraz-Paşalar Mah. | 1 | 247 | %93,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,8 |
| Akçakiraz-Yenice Mah. | 2 | 529 | %86,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,7 |
| Akçakiraz-Yeşilkuşak Mah. | 3 | 812 | %90,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,0 |
| Akçakiraz-Yeşilyurt Mah. | 2 | 516 | %89,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,6 |
| Akçakiraz-Yüzbaşı Mah. | 2 | 706 | %87,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,7 |
| Akçakiraz-Zafer Mah. | 2 | 568 | %88,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,9 |
| Ala Yaprak Mah. | 1 | 124 | %95,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,6 |
| Alaca Köyü | 1 | 60 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,0 |
| Alatarla Köyü | 1 | 121 | %92,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,1 |
| Alpağut Köyü | 1 | 186 | %95,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,1 |
| Altınkuşak Köyü | 1 | 128 | %85,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,0 |
| Arındık Köyü | 1 | 78 | %94,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,4 |
| Ataşehir Mah. | 53 | 18.760 | %87,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,3 |
| Avcılı Köyü | 1 | 101 | %93,1 | Kemal Kılıçdaroğlu | %95,7 |
| Aydıncık Köyü | 1 | 265 | %94,7 | Kemal Kılıçdaroğlu | %75,5 |
| Aydınlar Köyü | 1 | 57 | %89,5 | Kemal Kılıçdaroğlu | %49,0 |
| Aşağıdemirtaş Köyü | 1 | 312 | %85,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,4 |
| Badempınarı Köyü | 1 | 52 | %109,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %87,5 |
| Balıbey Köyü | 1 | 55 | %101,8 | Kemal Kılıçdaroğlu | %92,7 |
| Ballıca Köyü | 1 | 108 | %90,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,9 |
| Balpınar Köyü | 1 | 53 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,3 |
| Bağdere Köyü | 1 | 97 | %96,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,6 |
| Bağlarca Köyü | 1 | 117 | %88,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,2 |
| Beydalı Köyü | 1 | 81 | %87,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,9 |
| Beydoğmuş Köyü | 1 | 68 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,4 |
| Beşoluk Köyü | 1 | 47 | %104,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,4 |
| Beşikköy | 1 | 96 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,3 |
| Bulutlu Köyü | 1 | 44 | %95,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,9 |
| Bölüklü Köyü | 1 | 62 | %91,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,7 |
| Cevizdere Köyü | 1 | 150 | %84,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,0 |
| Cumhuriyet Mah. | 51 | 17.972 | %88,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %58,3 |
| Cipköy | 2 | 549 | %89,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,3 |
| Dallıca Köyü | 1 | 107 | %106,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,8 |
| Dambüyük Köyü | 1 | 86 | %95,4 | Kemal Kılıçdaroğlu | %97,5 |
| Dedepınarı Köyü | 1 | 69 | %91,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,0 |
| Dereboğazı Köyü | 1 | 150 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,5 |
| Değirmenönü Köyü | 2 | 484 | %89,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,4 |
| Doğankuş Köyü | 1 | 225 | %96,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,5 |
| Doğu Kent Mah. | 43 | 15.693 | %85,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,6 |
| Durupınar Köyü | 1 | 85 | %95,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,8 |
| Elmapınarı Köyü | 1 | 155 | %92,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,1 |
| Erbildi Köyü | 1 | 84 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,8 |
| Esen Tepe Mah. | 4 | 1.220 | %87,9 | Kemal Kılıçdaroğlu | %95,9 |
| Esenkent Köyü | 1 | 75 | %98,7 | Kemal Kılıçdaroğlu | %91,9 |
| Fatmalı Köyü | 1 | 88 | %98,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,6 |
| Fevzi Çakmak Mah. | 15 | 5.126 | %88,6 | Kemal Kılıçdaroğlu | %93,0 |
| Gedikyolu Köyü | 1 | 103 | %103,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %98,1 |
| Gökçe Köyü | 1 | 95 | %68,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,4 |
| Gölardı Köyü | 1 | 194 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,9 |
| Gölköy | 1 | 232 | %92,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,9 |
| Göllü Bağ Mah. | 1 | 103 | %96,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,1 |
| Gözebaşı Köyü | 2 | 480 | %92,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,4 |
| Gözpınar Köyü | 1 | 72 | %102,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,2 |
| Gülpınar Köyü | 1 | 56 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,3 |
| Gümüş Kavak Mah. | 4 | 1.179 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,2 |
| Gümüşbağlar Köyü | 1 | 280 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,0 |
| Günaçtı Köyü | 1 | 102 | %92,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,3 |
| Günbağı Köyü | 1 | 48 | %95,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,1 |
| Güneykent Mah. | 33 | 11.999 | %87,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,0 |
| Güneyçayırı Köyü | 1 | 141 | %100,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,4 |
| Güzelyalı Köyü | 1 | 117 | %97,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,6 |
| Güzelyurt Köyü | 1 | 146 | %89,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,0 |
| Hal Köyü | 1 | 213 | %82,2 | Kemal Kılıçdaroğlu | %74,0 |
| Hankendi Köyü | 3 | 735 | %88,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,2 |
| Harmantepe Köyü | 1 | 107 | %92,5 | Kemal Kılıçdaroğlu | %83,5 |
| Harput Mah. | 2 | 403 | %94,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,0 |
| Hıdırbaba Köyü | 1 | 296 | %89,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,2 |
| Hoşköy | 1 | 248 | %91,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,1 |
| Hicret Mah. | 9 | 3.261 | %80,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,4 |
| Hilalkent Mah. | 9 | 3.206 | %87,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,4 |
| Işıkyolu Köyü | 1 | 119 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,0 |
| Kalkantepe Köyü | 1 | 58 | %110,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,4 |
| Kaplıkaya Köyü | 1 | 135 | %103,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,7 |
| Karaali Köyü | 1 | 136 | %94,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,0 |
| Karasaz Köyü | 1 | 152 | %94,7 | Kemal Kılıçdaroğlu | %55,2 |
| Karataş Köyü | 1 | 38 | %115,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,1 |
| Karaçavuş Köyü | 1 | 75 | %98,7 | Kemal Kılıçdaroğlu | %94,4 |
| Karşıyaka Mah. | 7 | 2.322 | %83,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,3 |
| Kavakpınar Köyü | 1 | 65 | %90,8 | Kemal Kılıçdaroğlu | %66,1 |
| Kavaktepe Köyü | 2 | 492 | %87,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,8 |
| Kelmahmut Köyü | 1 | 108 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,5 |
| Kepektaş Köyü | 1 | 72 | %102,8 | Kemal Kılıçdaroğlu | %80,8 |
| Kıraçköy | 1 | 292 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,2 |
| Kırklar Mah. | 29 | 10.865 | %83,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,3 |
| Kızılay Mah. | 5 | 1.784 | %83,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,3 |
| Konakalmaz Köyü | 1 | 127 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,8 |
| Koparuşağı Köyü | 1 | 83 | %103,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,4 |
| Korucu Köyü | 2 | 545 | %89,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,9 |
| Koruköy | 1 | 264 | %90,2 | Kemal Kılıçdaroğlu | %94,1 |
| Kozluk Köyü | 1 | 46 | %93,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,5 |
| Koçharmanı Köyü | 1 | 91 | %93,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,2 |
| Koçkale Köyü | 1 | 193 | %90,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,1 |
| Kumla Köyü | 1 | 141 | %101,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,0 |
| Kurtdere Köyü | 1 | 86 | %101,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,4 |
| Kuyulu Köyü | 3 | 846 | %86,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,4 |
| Kuşhane Köyü | 1 | 187 | %70,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,8 |
| Körpe Köyü | 1 | 177 | %100,6 | Kemal Kılıçdaroğlu | %56,6 |
| Küllük Köyü | 1 | 123 | %91,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,9 |
| Kültür Mah. | 20 | 7.228 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,7 |
| Meşeli Köyü | 1 | 226 | %95,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,3 |
| Mollakendi-Güntaşı Mah. | 2 | 618 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,5 |
| Mollakendi-Karşıbağ Mah. | 2 | 754 | %84,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,3 |
| Mollakendi-Merkez Mah. | 2 | 573 | %93,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,3 |
| Muratçık Köyü | 1 | 277 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,0 |
| Mustafa Paşa Mah. | 24 | 8.741 | %86,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,8 |
| Nail Bey Mah. | 15 | 5.420 | %84,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,5 |
| Nuralı Köyü | 1 | 178 | %98,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,0 |
| Obuz Köyü | 1 | 79 | %97,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,6 |
| Olgunlar Mah. | 24 | 8.516 | %88,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,9 |
| Ortaçalı Köyü | 1 | 133 | %95,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,3 |
| Oymaağaç Köyü | 1 | 89 | %98,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,7 |
| Pelteköy | 1 | 187 | %93,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,4 |
| Poyraz Köyü | 1 | 135 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,4 |
| Pirinççi Köyü | 1 | 112 | %101,8 | Kemal Kılıçdaroğlu | %95,6 |
| Rızaiye Mah. | 23 | 8.527 | %85,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,7 |
| Rüstem Paşa Mah. | 14 | 5.256 | %83,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,6 |
| Safran Mah. | 4 | 1.069 | %94,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,2 |
| Sakabaşı Köyü | 1 | 264 | %88,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,8 |
| Salı Baba Mah. | 7 | 2.635 | %79,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,5 |
| Salkaya Köyü | 2 | 462 | %91,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,1 |
| Sanayi Mah. | 22 | 8.036 | %83,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,8 |
| Sancaklı Köyü | 1 | 72 | %102,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,0 |
| Sarayatik Mah. | 7 | 2.421 | %87,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,0 |
| Sarıbük Köyü | 1 | 94 | %91,5 | Kemal Kılıçdaroğlu | %93,0 |
| Sarıgül Köyü | 1 | 74 | %94,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,6 |
| Sarıkamış Köyü | 1 | 317 | %88,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,0 |
| Sarılı Köyü | 1 | 111 | %89,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,7 |
| Sarıyakup Köyü | 1 | 139 | %82,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,6 |
| Sarıçubuk Köyü | 2 | 477 | %88,9 | Kemal Kılıçdaroğlu | %54,1 |
| Sedeftepe Köyü | 1 | 249 | %92,0 | Kemal Kılıçdaroğlu | %91,3 |
| Serince Köyü | 1 | 100 | %86,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,7 |
| Sugözü Mah. | 1 | 251 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,6 |
| Sultanuşağı Köyü | 1 | 83 | %85,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,5 |
| Sünköy | 1 | 299 | %91,3 | Kemal Kılıçdaroğlu | %96,7 |
| Sürsürü Mah. | 57 | 20.906 | %88,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,5 |
| Sütlüce Köyü | 1 | 214 | %96,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,0 |
| Sinanköy | 1 | 47 | %104,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,5 |
| Tadım Köyü | 1 | 313 | %86,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,1 |
| Temürköy | 1 | 80 | %93,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,3 |
| Tepeköy | 1 | 76 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,7 |
| Tohumlu Köyü | 1 | 57 | %103,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,2 |
| Ulu Kent Mah. | 39 | 13.941 | %84,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,0 |
| Uzuntarla Köyü | 1 | 347 | %85,9 | Kemal Kılıçdaroğlu | %92,9 |
| Yalındamlar Köyü | 1 | 165 | %92,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,6 |
| Yalnız Köyü | 1 | 116 | %95,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,9 |
| Yazıkonak-Cumhuriyet Mah. | 3 | 916 | %87,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,3 |
| Yazıkonak-Fatih Mah. | 3 | 933 | %82,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,0 |
| Yazıkonak-Konak Mah. | 2 | 404 | %87,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,1 |
| Yazıkonak-Merkez Mah. | 2 | 486 | %87,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,3 |
| Yazıkonak-Sanayi Mah. | 6 | 2.207 | %84,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,0 |
| Yazıkonak-Yeni Bağlar Mah. | 5 | 1.866 | %85,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,5 |
| Yazıpınarı Köyü | 1 | 39 | %89,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %94,3 |
| Yedigöze Köyü | 1 | 359 | %86,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,1 |
| Yemişlik Köyü | 3 | 851 | %84,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,9 |
| Yeni Mah. | 34 | 12.559 | %86,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,6 |
| Yenikapı Köyü | 1 | 112 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,9 |
| Yenikonak Köyü | 1 | 81 | %90,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,4 |
| Yıldız Bağları Mah. | 11 | 3.854 | %87,9 | Kemal Kılıçdaroğlu | %91,0 |
| Yolçatı Köyü | 1 | 133 | %88,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,8 |
| Yolüstü Köyü | 1 | 134 | %88,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,8 |
| Yukarıdemirtaş Köyü | 1 | 85 | %84,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,5 |
| Yukarıçakmak Köyü | 1 | 60 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,2 |
| Yurtbaşı-Akmezra Sahil Önü Mah. | 1 | 280 | %86,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,1 |
| Yurtbaşı-Bağlar Mah. | 2 | 532 | %87,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,0 |
| Yurtbaşı-Cumhuriyet Mah. | 6 | 1.912 | %85,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,4 |
| Yurtbaşı-Gülpınar Mah. | 2 | 408 | %89,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,6 |
| Yurtbaşı-Org. Eşref Bitlis Mah. | 2 | 471 | %92,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %87,6 |
| Yurtbaşı-Sanayi Mah. | 3 | 1.103 | %87,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,5 |
| Yurtbaşı-Yeni Mah. | 3 | 784 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,7 |
| Yünlüce Köyü | 1 | 238 | %88,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,7 |
| Yürekli Köyü | 1 | 105 | %96,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,1 |
| Çalıca Köyü | 1 | 167 | %85,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,3 |
| Çarşı Mah. | 2 | 477 | %85,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,8 |
| Çatal Çeşme Mah. | 20 | 7.185 | %85,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,1 |
| Çatalharman Köyü | 1 | 96 | %95,8 | Kemal Kılıçdaroğlu | %96,7 |
| Çaydaçıra Mah. | 60 | 21.889 | %87,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,2 |
| Çağlar Köyü | 1 | 326 | %79,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,7 |
| Çöteli Köyü | 1 | 162 | %97,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,5 |
| Örençay Köyü | 2 | 505 | %84,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,3 |
| Üniversite Mah. | 26 | 9.544 | %86,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,1 |
| Ürünveren Köyü | 1 | 75 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,7 |
| Üçağaç Köyü | 1 | 88 | %90,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,9 |
| İcadiye Mah. | 6 | 1.992 | %85,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,8 |
| İkitepe Köyü | 1 | 206 | %92,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,4 |
| İzzet Paşa Mah. | 23 | 8.595 | %86,3 | Kemal Kılıçdaroğlu | %50,1 |
| İçme Köyü | 2 | 430 | %88,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,5 |
| Şabanlı Köyü | 1 | 41 | %87,8 | Kemal Kılıçdaroğlu | %55,6 |
| Şahaplı Köyü | 1 | 31 | %96,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,7 |
| Şahinkaya Köyü | 6 | 2.289 | %88,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,2 |
| Şehsuvar Köyü | 1 | 282 | %83,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,7 |
| Şeyhacı Köyü | 2 | 378 | %97,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,2 |