Mudurnu · Cumhurbaşkanı
14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel SeçimiMudurnu ilçesi
%63,7
Recep Tayyip Erdoğan birinci
13.196 geçerli oy · katılım %90,7
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mudurnu ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Recep Tayyip Erdoğan %63,7 ile birinci; 13.196 geçerli oy, katılım %90,7.
Mudurnu
Kayıtlı seçmen 14.965 · Oy kullanan 13.577 (katılım %90,7) · Geçerli 13.196 · Geçersiz 381
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Recep Tayyip Erdoğan | 8.401 | %63,7 |
| Kemal Kılıçdaroğlu | 3.634 | %27,5 |
| Sinan Oğan | 997 | %7,6 |
| Muharrem İnce | 164 | %1,2 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akyokuş Köyü | 1 | 132 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,4 |
| Alpağut Köyü | 1 | 279 | %94,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,7 |
| Avdullar Köyü | 1 | 201 | %96,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,7 |
| Bekdemirler Köyü | 1 | 251 | %91,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,4 |
| Beyderesi Köyü | 1 | 117 | %94,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,2 |
| Bostancılar Köyü | 1 | 120 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,3 |
| Bulanık Köyü | 1 | 212 | %89,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,8 |
| Büyükcami Mah. | 1 | 284 | %83,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,4 |
| Cuma Köyü | 1 | 42 | %102,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,3 |
| Dağyolu Köyü | 1 | 58 | %91,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,7 |
| Dedeler Köyü | 1 | 77 | %93,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,8 |
| Delice Köyü | 1 | 105 | %96,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,0 |
| Dereköy | 1 | 103 | %86,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,1 |
| Dereçetinören Köyü | 1 | 103 | %89,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,5 |
| Dodurga Köyü | 1 | 81 | %97,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,1 |
| Dolayüz Köyü | 1 | 164 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,2 |
| Ekinören Köyü | 1 | 89 | %94,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,8 |
| Elmacıkdere Köyü | 1 | 98 | %88,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,6 |
| Esenkaya Köyü | 1 | 166 | %93,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,8 |
| Feruz Köyü | 1 | 173 | %94,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,4 |
| Fındıcak Köyü | 2 | 83 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,3 |
| Gelinözü Köyü | 1 | 64 | %96,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,1 |
| Gökören Köyü | 1 | 137 | %98,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,4 |
| Gölcük Köyü | 1 | 142 | %91,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,0 |
| Göllüören Köyü | 1 | 84 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,8 |
| Göncek Köyü | 1 | 90 | %92,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,0 |
| Gürçam Köyü | 1 | 105 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,7 |
| Güveytepe Köyü | 1 | 186 | %94,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %87,4 |
| Hacıhalimler Köyü | 1 | 102 | %96,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,6 |
| Hacımusalar Köyü | 1 | 166 | %94,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,8 |
| Hızırfakı Mah. | 1 | 216 | %90,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %46,1 |
| Hüsamettindere Köyü | 1 | 129 | %93,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,7 |
| Ilıca Köyü | 1 | 170 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,5 |
| Karacakaya Mah. | 1 | 149 | %96,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,9 |
| Karamurat Köyü | 1 | 242 | %85,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,2 |
| Karapınarkavağı Köyü | 1 | 65 | %84,6 | Kemal Kılıçdaroğlu | %59,3 |
| Karataş Köyü | 1 | 154 | %98,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,3 |
| Karşıköy | 1 | 70 | %94,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,7 |
| Kavallar Köyü | 1 | 35 | %91,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,0 |
| Kaygana Mah. | 4 | 1.232 | %85,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,1 |
| Kaçık Köyü | 1 | 27 | %103,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,8 |
| Keçikıran Köyü | 1 | 59 | %93,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,9 |
| Kovucak Köyü | 1 | 207 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,4 |
| Kurtlar Köyü | 1 | 108 | %96,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,5 |
| Kilözü Köyü | 1 | 140 | %94,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,3 |
| Mangırlar Köyü | 1 | 197 | %93,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,9 |
| Munduşlar Köyü | 1 | 167 | %89,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,0 |
| Musalla Mah. | 4 | 1.293 | %88,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,5 |
| Ordular Köyü | 1 | 56 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %92,6 |
| Ormanpınarı Köyü | 1 | 115 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,3 |
| Ortaköy | 1 | 205 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,7 |
| Pelitözü Köyü | 1 | 311 | %90,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,5 |
| Samat Köyü | 1 | 307 | %93,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,5 |
| Samsaçavuş Köyü | 1 | 117 | %93,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,1 |
| Sarıyar Köyü | 1 | 130 | %96,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,3 |
| Sarpıncık Köyü | 1 | 98 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,7 |
| Seyrancık Mah. | 1 | 311 | %85,9 | Kemal Kılıçdaroğlu | %51,6 |
| Sırçalı Köyü | 1 | 99 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,9 |
| Sürmeli Köyü | 1 | 88 | %95,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,4 |
| Tavşansuyu Köyü | 1 | 204 | %87,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,8 |
| Taşkesti-Karacasumandıra Mah. | 1 | 260 | %79,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,5 |
| Taşkesti-Karaçomak Mah. | 2 | 539 | %87,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,3 |
| Taşkesti-Merkez Mah. | 2 | 694 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,8 |
| Taşkesti-Tosunlar Mah. | 1 | 145 | %93,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,6 |
| Taşkesti-Yeğenderesi Mah. | 1 | 229 | %95,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,4 |
| Taşçılar Köyü | 1 | 70 | %97,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,9 |
| Tımaraktaş Köyü | 1 | 69 | %94,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,7 |
| Uzunçam Köyü | 1 | 214 | %86,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,7 |
| Uğurlualan Köyü | 1 | 32 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,3 |
| Vakıfaktaş Köyü | 1 | 58 | %93,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,6 |
| Yaylabeli Köyü | 1 | 78 | %89,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,5 |
| Yazılar Köyü | 1 | 245 | %96,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,5 |
| Yenice Şeyhler Köyü | 1 | 158 | %87,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,1 |
| Yıldırım Bayazıd Mah. | 2 | 297 | %89,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,2 |
| Çamurluk Köyü | 1 | 112 | %91,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,6 |
| Çamyurdu Köyü | 1 | 168 | %90,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,3 |
| Çavuşdere Köyü | 1 | 104 | %102,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,0 |
| Çağşak Köyü | 1 | 113 | %85,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,0 |
| Çepni Köyü | 1 | 189 | %93,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,3 |
| Çevreli Köyü | 1 | 80 | %91,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,9 |
| Örencik Köyü | 1 | 240 | %92,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,9 |
| İğneciler Köyü | 1 | 156 | %94,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,4 |