%45,3
AK PARTİ birinci
13.666 geçerli oy · katılım %92,4
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mudurnu ilçesinde İl genel meclisi üyeliği oylamasında AK PARTİ %45,3 ile birinci; 13.666 geçerli oy, katılım %92,4.
Kayıtlı seçmen 15.466 · Oy kullanan 14.292 (katılım %92,4) · Geçerli 13.666 · Geçersiz 626
Mudurnu İl genel meclisi üyeliği sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 6.194 | %45,3 |
| MHP | 3.361 | %24,6 |
| CHP | 2.773 | %20,3 |
| DP | 634 | %4,6 |
| İYİ | 507 | %3,7 |
| SAADET | 91 | %0,7 |
| BBP | 70 | %0,5 |
| BTP | 36 | %0,3 |
Seçilenler
- Salih Şener · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Yusuf Mintaş · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 2. sıra
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Mudurnu mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akyokuş Köyü | 1 | 149 | %95,3 | AKP | %79,7 |
| Alpağut Köyü | 1 | 276 | %85,9 | AKP | %53,0 |
| Avdullar Köyü | 1 | 197 | %96,5 | AKP | %61,0 |
| Bekdemirler Köyü | 1 | 258 | %97,7 | AKP | %48,6 |
| Beyderesi Köyü | 1 | 139 | %97,8 | AKP | %53,8 |
| Bostancılar Köyü | 1 | 128 | %95,3 | AKP | %66,4 |
| Bulanık Köyü | 1 | 235 | %91,1 | AKP | %43,7 |
| Büyükcami Mah. | 1 | 350 | %86,3 | MHP | %31,6 |
| Cuma Köyü | 1 | 49 | %93,9 | AKP | %54,6 |
| Dağyolu Köyü | 1 | 62 | %93,6 | AKP | %54,4 |
| Dedeler Köyü | 1 | 90 | %97,8 | AKP | %42,3 |
| Delice Köyü | 1 | 110 | %96,4 | AKP | %54,7 |
| Dereköy | 1 | 111 | %87,4 | AKP | %55,4 |
| Dereçetinören Köyü | 1 | 115 | %97,4 | AKP | %45,5 |
| Dodurga Köyü | 1 | 88 | %96,6 | AKP | %73,8 |
| Dolayüz Köyü | 1 | 191 | %94,2 | AKP | %39,4 |
| Ekinören Köyü | 1 | 84 | %100,0 | AKP | %58,7 |
| Elmacıkdere Köyü | 1 | 96 | %95,8 | AKP | %40,2 |
| Esenkaya Köyü | 1 | 187 | %84,5 | AKP | %51,3 |
| Feruz Köyü | 1 | 191 | %97,4 | AKP | %53,9 |
| Fındıcak Köyü | 1 | 88 | %95,5 | AKP | %68,8 |
| Gelinözü Köyü | 1 | 82 | %87,8 | MHP | %58,0 |
| Gökören Köyü | 1 | 135 | %100,0 | AKP | %56,2 |
| Gölcük Köyü | 1 | 154 | %98,7 | AKP | %56,6 |
| Göllüören Köyü | 1 | 94 | %96,8 | AKP | %55,3 |
| Göncek Köyü | 1 | 116 | %96,6 | AKP | %61,8 |
| Gürçam Köyü | 1 | 120 | %97,5 | AKP | %55,9 |
| Güveytepe Köyü | 1 | 203 | %97,0 | MHP | %45,6 |
| Hacıhalimler Köyü | 1 | 116 | %89,7 | AKP | %63,7 |
| Hacımusalar Köyü | 1 | 169 | %92,3 | MHP | %61,0 |
| Hızırfakı Mah. | 1 | 236 | %87,7 | AKP | %35,0 |
| Hüsamettindere Köyü | 1 | 156 | %93,6 | AKP | %48,2 |
| Ilıca Köyü | 1 | 198 | %96,0 | AKP | %36,9 |
| Karacakaya Mah. | 1 | 146 | %99,3 | MHP | %42,8 |
| Karamurat Köyü | 1 | 246 | %91,9 | AKP | %50,2 |
| Karapınarkavağı Köyü | 1 | 74 | %96,0 | CHP | %45,7 |
| Karataş Köyü | 1 | 160 | %96,3 | AKP | %47,7 |
| Karşıköy | 1 | 70 | %102,9 | MHP | %53,5 |
| Kavallar Köyü | 1 | 60 | %88,3 | AKP | %60,8 |
| Kaygana Mah. | 3 | 861 | %84,8 | MHP | %33,1 |
| Kaçık Köyü | 1 | 42 | %90,5 | AKP | %51,4 |
| Keçikıran Köyü | 1 | 68 | %97,1 | AKP | %46,2 |
| Kovucak Köyü | 1 | 222 | %93,2 | AKP | %42,1 |
| Kurtlar Köyü | 1 | 126 | %92,1 | AKP | %62,2 |
| Kilözü Köyü | 1 | 145 | %84,1 | AKP | %44,6 |
| Mangırlar Köyü | 1 | 221 | %93,2 | AKP | %50,0 |
| Munduşlar Köyü | 1 | 191 | %89,0 | AKP | %39,2 |
| Musalla Mah. | 4 | 1.295 | %87,0 | MHP | %36,1 |
| Ordular Köyü | 1 | 62 | %90,3 | AKP | %85,4 |
| Ormanpınarı Köyü | 1 | 122 | %95,9 | AKP | %41,7 |
| Ortaköy | 1 | 220 | %90,5 | AKP | %51,1 |
| Pelitözü Köyü | 1 | 341 | %94,1 | AKP | %36,2 |
| Samat Köyü | 2 | 355 | %93,0 | AKP | %57,4 |
| Samsaçavuş Köyü | 1 | 125 | %89,6 | MHP | %46,2 |
| Sarıyar Köyü | 1 | 138 | %97,1 | AKP | %63,6 |
| Sarpıncık Köyü | 1 | 112 | %96,4 | AKP | %71,0 |
| Seyrancık Mah. | 2 | 368 | %87,5 | CHP | %36,7 |
| Sırçalı Köyü | 1 | 100 | %94,0 | AKP | %44,9 |
| Sürmeli Köyü | 1 | 94 | %94,7 | MHP | %33,3 |
| Tavşansuyu Köyü | 1 | 209 | %96,7 | AKP | %64,2 |
| Taşkesti-Karacasumandıra Mah. | 1 | 283 | %91,9 | AKP | %51,4 |
| Taşkesti-Karaçomak Mah. | 2 | 392 | %92,4 | AKP | %36,6 |
| Taşkesti-Merkez Mah. | 3 | 775 | %89,9 | AKP | %38,2 |
| Taşkesti-Tosunlar Mah. | 1 | 118 | %99,2 | AKP | %42,7 |
| Taşkesti-Yeğenderesi Mah. | 1 | 223 | %97,8 | AKP | %41,4 |
| Taşçılar Köyü | 1 | 77 | %87,0 | AKP | %45,8 |
| Tımaraktaş Köyü | 1 | 80 | %100,0 | AKP | %51,3 |
| Uzunçam Köyü | 1 | 227 | %89,9 | AKP | %58,9 |
| Uğurlualan Köyü | 1 | 33 | %97,0 | AKP | %61,3 |
| Vakıfaktaş Köyü | 1 | 63 | %96,8 | AKP | %75,0 |
| Yaylabeli Köyü | 1 | 86 | %93,0 | AKP | %66,7 |
| Yazılar Köyü | 1 | 266 | %94,4 | AKP | %60,3 |
| Yenice Şeyhler Köyü | 1 | 172 | %94,8 | AKP | %38,9 |
| Yıldırım Bayazıd Mah. | 2 | 321 | %92,8 | AKP | %42,3 |
| Çamurluk Köyü | 1 | 122 | %94,3 | AKP | %57,1 |
| Çamyurdu Köyü | 1 | 161 | %98,1 | AKP | %60,3 |
| Çavuşdere Köyü | 1 | 111 | %97,3 | MHP | %34,0 |
| Çağşak Köyü | 1 | 113 | %100,0 | AKP | %55,7 |
| Çepni Köyü | 1 | 204 | %93,1 | AKP | %50,3 |
| Çevreli Köyü | 1 | 81 | %93,8 | AKP | %56,2 |
| Örencik Köyü | 1 | 239 | %97,5 | MHP | %34,5 |
| İğneciler Köyü | 1 | 173 | %99,4 | AKP | %51,8 |