%46,5
AK PARTİ birinci
10.934 geçerli oy · katılım %92,2
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Göynük ilçesinde İl genel meclisi üyeliği oylamasında AK PARTİ %46,5 ile birinci; 10.934 geçerli oy, katılım %92,2.
Kayıtlı seçmen 12.287 · Oy kullanan 11.328 (katılım %92,2) · Geçerli 10.934 · Geçersiz 394
Göynük İl genel meclisi üyeliği sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 5.087 | %46,5 |
| MHP | 3.849 | %35,2 |
| İYİ | 1.098 | %10,0 |
| SAADET | 805 | %7,4 |
| BBP | 56 | %0,5 |
| BTP | 39 | %0,4 |
Seçilenler
- Mehmet Özkan · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Ali Karaoğlu · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Göynük mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Ahmetbeyler Köyü | 1 | 189 | %96,3 | MHP | %48,6 |
| Aksaklar Köyü | 1 | 93 | %101,1 | AKP | %46,2 |
| Akçaalan Köyü | 1 | 78 | %93,6 | AKP | %58,9 |
| Alanköy | 1 | 113 | %95,6 | AKP | %58,0 |
| Arıkçayırı Köyü | 1 | 148 | %86,5 | AKP | %60,9 |
| Arızlar Köyü | 1 | 42 | %97,6 | AKP | %58,5 |
| Aşağıkınık Köyü | 1 | 169 | %94,7 | MHP | %53,3 |
| Bayındır Köyü | 1 | 189 | %94,7 | AKP | %68,4 |
| Bekirfakılar Köyü | 1 | 126 | %94,4 | AKP | %57,5 |
| Boyacılar Köyü | 1 | 175 | %96,6 | AKP | %50,9 |
| Bozcaarmut Köyü | 1 | 95 | %97,9 | AKP | %47,8 |
| Bulanık Köyü | 1 | 149 | %97,3 | AKP | %48,2 |
| Bölücekova Köyü | 1 | 148 | %96,6 | MHP | %58,6 |
| Ceylanlı Köyü | 1 | 62 | %100,0 | AKP | %62,5 |
| Cuma Mah. | 1 | 177 | %87,0 | MHP | %37,7 |
| Dağhacılar Köyü | 1 | 72 | %100,0 | MHP | %54,9 |
| Dağşeyhleri Köyü | 1 | 61 | %100,0 | MHP | %54,2 |
| Dedeler Köyü | 1 | 336 | %91,1 | MHP | %48,2 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 131 | %94,7 | AKP | %43,4 |
| Değirmenözü Köyü | 1 | 102 | %96,1 | AKP | %46,2 |
| Ekinciler Köyü | 1 | 187 | %97,3 | AKP | %65,2 |
| Gerişler Köyü | 1 | 192 | %88,5 | AKP | %88,5 |
| Gökçesaray Köyü | 1 | 208 | %96,6 | AKP | %55,3 |
| Güneyçalıca Köyü | 1 | 113 | %96,5 | AKP | %63,4 |
| Gürpınar Köyü | 1 | 206 | %96,6 | AKP | %53,6 |
| Hacı Abdi Mah. | 2 | 405 | %87,2 | MHP | %42,2 |
| Hacımahmut Köyü | 1 | 144 | %99,3 | AKP | %53,2 |
| Hasanlar Köyü | 1 | 212 | %97,6 | MHP | %63,1 |
| Hilaller Köyü | 1 | 86 | %95,4 | AKP | %61,0 |
| Himmetoğlu Köyü | 2 | 473 | %91,5 | AKP | %50,1 |
| Hisarözü Köyü | 1 | 90 | %95,6 | AKP | %44,7 |
| Karaaliler Köyü | 1 | 77 | %96,1 | AKP | %62,5 |
| Karaardıç Köyü | 1 | 229 | %93,0 | AKP | %52,7 |
| Karacalar Köyü | 1 | 147 | %93,9 | AKP | %53,4 |
| Kayabaşı Köyü | 1 | 83 | %100,0 | AKP | %51,9 |
| Kayalıdere Köyü | 1 | 105 | %93,3 | MHP | %46,4 |
| Kaşıkçışeyhler Köyü | 1 | 122 | %100,8 | AKP | %53,5 |
| Kepkebir Mah. | 1 | 200 | %92,0 | MHP | %38,4 |
| Kılavuzlar Köyü | 1 | 76 | %102,6 | AKP | %61,6 |
| Kızılkuyu Köyü | 1 | 185 | %94,6 | AKP | %55,8 |
| Kozcağız Köyü | 1 | 116 | %90,5 | AKP | %50,5 |
| Kumcuk Köyü | 1 | 132 | %97,0 | AKP | %33,9 |
| Kuyupınar Köyü | 1 | 154 | %97,4 | MHP | %46,0 |
| Köybaşı Köyü | 1 | 92 | %97,8 | AKP | %58,4 |
| Kürnüç Köyü | 1 | 43 | %97,7 | AKP | %65,9 |
| Kilciler Köyü | 1 | 82 | %92,7 | AKP | %61,6 |
| Memeceler Köyü | 1 | 137 | %99,3 | AKP | %53,8 |
| Mustanlar Köyü | 1 | 119 | %84,0 | AKP | %64,5 |
| Narzanlar Köyü | 1 | 133 | %94,7 | AKP | %59,5 |
| Pelitcik Köyü | 1 | 49 | %95,9 | MHP | %83,0 |
| Sarıcalar Köyü | 1 | 151 | %90,1 | AKP | %61,7 |
| Sarılar Köyü | 1 | 206 | %93,7 | AKP | %47,4 |
| Sofu Ali Mah. | 4 | 1.193 | %83,6 | MHP | %38,5 |
| Soğukçam Köyü | 1 | 27 | %85,2 | AKP | %82,6 |
| Susuz Köyü | 1 | 155 | %96,8 | AKP | %67,8 |
| Sünnet Köyü | 1 | 126 | %92,1 | İYİ | %33,0 |
| Tekirler Köyü | 1 | 128 | %94,5 | AKP | %42,0 |
| Tepebaşı Köyü | 1 | 131 | %90,1 | MHP | %51,8 |
| Umurlar Köyü | 1 | 120 | %93,3 | İYİ | %37,4 |
| Yenice Mah. | 3 | 739 | %79,6 | AKP | %36,4 |
| Yeniköy | 1 | 176 | %99,4 | AKP | %53,0 |
| Yeşilyazı Köyü | 1 | 63 | %101,6 | AKP | %48,4 |
| Yukarıkınık Köyü | 1 | 162 | %99,4 | MHP | %52,8 |
| Çamlıca Köyü | 1 | 138 | %92,8 | AKP | %37,8 |
| Çapar Köyü | 1 | 24 | %87,5 | AKP | %61,9 |
| Çatacık Köyü | 1 | 96 | %97,9 | AKP | %63,4 |
| Çayköy | 1 | 127 | %89,0 | MHP | %55,0 |
| Çaylakköy | 1 | 131 | %99,2 | AKP | %48,0 |
| Çeşme Mah. | 2 | 390 | %84,4 | AKP | %38,8 |
| Çubukköy | 1 | 140 | %95,0 | AKP | %45,3 |
| Örencik Köyü | 1 | 242 | %95,9 | AKP | %46,9 |
| İbrahimözü Köyü | 2 | 370 | %95,1 | MHP | %37,6 |