%54,6
AK PARTİ birinci
7.197 geçerli oy · katılım %91,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Gölpazarı ilçesinde İl genel meclisi üyeliği oylamasında AK PARTİ %54,6 ile birinci; 7197 geçerli oy, katılım %91,3.
Kayıtlı seçmen 8.159 · Oy kullanan 7.451 (katılım %91,3) · Geçerli 7.197 · Geçersiz 254
Gölpazarı İl genel meclisi üyeliği sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 3.928 | %54,6 |
| CHP | 2.646 | %36,8 |
| MHP | 514 | %7,1 |
| SAADET | 46 | %0,6 |
| DP | 39 | %0,5 |
| VATAN | 16 | %0,2 |
| BTP | 8 | %0,1 |
Seçilenler
- Mustafa Özkan · AKP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Erkan Erdem · CHP (Millet İttifakı) · listede 1. sıra
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Gölpazarı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Aktaş Köyü | 1 | 161 | %92,6 | CHP | %85,1 |
| Akçakavak Köyü | 1 | 66 | %95,5 | AKP | %74,6 |
| Alıç Köyü | 1 | 52 | %90,4 | AKP | %63,0 |
| Arıcaklar Köyü | 1 | 93 | %97,9 | AKP | %71,4 |
| Armutçuk Köyü | 1 | 26 | %96,2 | AKP | %81,8 |
| Bahçelievler Mah. | 1 | 107 | %87,9 | AKP | %50,6 |
| Baltalı Köyü | 1 | 25 | %92,0 | AKP | %91,3 |
| Bayat Köyü | 1 | 62 | %95,2 | AKP | %88,1 |
| Bedi Köyü | 1 | 161 | %93,8 | CHP | %57,4 |
| Bolatlı Köyü | 1 | 117 | %94,9 | AKP | %64,4 |
| Büyükbelen Köyü | 1 | 148 | %93,2 | AKP | %53,4 |
| Büyüksusuz Köyü | 1 | 78 | %101,3 | CHP | %52,0 |
| Büyüksürmeli Köyü | 1 | 75 | %93,3 | CHP | %58,8 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 71 | %97,2 | AKP | %53,0 |
| Derecikören Köyü | 1 | 25 | %104,0 | AKP | %85,0 |
| Dereli Köyü | 1 | 40 | %87,5 | AKP | %61,8 |
| Dokuz Köyü | 1 | 22 | %81,8 | AKP | %75,0 |
| Doğancılar Köyü | 1 | 72 | %97,2 | AKP | %53,9 |
| Gökçeler Köyü | 1 | 93 | %89,3 | CHP | %51,2 |
| Gökçeöz Köyü | 1 | 123 | %95,1 | AKP | %57,8 |
| Göldağı Köyü | 1 | 37 | %108,1 | AKP | %72,5 |
| Gözaçanlar Köyü | 1 | 34 | %100,0 | AKP | %63,6 |
| Hacıköy | 1 | 24 | %100,0 | AKP | %90,5 |
| Hamidiye Köyü | 1 | 19 | %89,5 | AKP | %94,1 |
| Hüyük Köyü | 1 | 151 | %96,0 | AKP | %45,4 |
| Karaahmetler Köyü | 1 | 53 | %101,9 | AKP | %96,3 |
| Karaağaç Köyü | 1 | 71 | %87,3 | AKP | %61,3 |
| Karacalar Köyü | 1 | 38 | %97,4 | AKP | %40,0 |
| Kasımlar Köyü | 1 | 63 | %88,9 | CHP | %51,9 |
| Kavak Köyü | 1 | 137 | %87,6 | AKP | %75,7 |
| Keskin Köyü | 1 | 57 | %96,5 | AKP | %78,9 |
| Kurşunlu Köyü | 1 | 153 | %84,3 | AKP | %52,3 |
| Kuşçuören Köyü | 1 | 79 | %101,3 | AKP | %73,1 |
| Köprücek Köyü | 1 | 114 | %86,0 | AKP | %70,1 |
| Kümbet Köyü | 1 | 83 | %92,8 | AKP | %69,9 |
| Küçüksusuz Köyü | 1 | 64 | %95,3 | CHP | %45,0 |
| Küçükyenice Köyü | 1 | 116 | %96,6 | AKP | %48,2 |
| Orta Mah. | 5 | 1.547 | %88,8 | AKP | %51,4 |
| Reşadiye Mah. | 2 | 563 | %89,5 | AKP | %50,2 |
| Sarıhacılar Köyü | 1 | 34 | %91,2 | AKP | %74,2 |
| Softalar Köyü | 1 | 53 | %98,1 | AKP | %69,2 |
| Söğütcük Köyü | 1 | 99 | %98,0 | AKP | %75,0 |
| Taşçıahiler Köyü | 1 | 17 | %105,9 | AKP | %83,3 |
| Tongurlar Köyü | 1 | 43 | %76,7 | AKP | %67,7 |
| Türkmen Köyü | 1 | 102 | %79,4 | AKP | %50,7 |
| Çengeller Köyü | 1 | 105 | %98,1 | AKP | %45,1 |
| Çımışkı Köyü | 1 | 25 | %92,0 | CHP | %45,5 |
| Çukurören Köyü | 1 | 22 | %109,1 | AKP | %100,0 |
| Çiftlikköy | 1 | 58 | %101,7 | AKP | %43,1 |
| İncirli Köyü | 1 | 65 | %98,5 | AKP | %67,7 |
| İsmetpaşa Mah. | 3 | 814 | %93,0 | AKP | %57,7 |
| İstiklal Mah. | 5 | 1.675 | %88,9 | AKP | %52,9 |
| Şahinler Köyü | 1 | 27 | %88,9 | AKP | %56,5 |