Gülnar · Büyükşehir belediye başkanı
%52,0
MHP birinci
17.960 geçerli oy · katılım %91,9
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Gülnar ilçesinde Büyükşehir belediye başkanı oylamasında MHP %52,0 ile birinci; 17.960 geçerli oy, katılım %91,9.
Gülnar
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akdeniz Mah. | 4 | 1.324 | %88,3 | MHP | %46,5 |
| Akova Mah. | 1 | 121 | %95,9 | CHP | %65,7 |
| Ardıçpınarı Mah. | 1 | 161 | %97,5 | MHP | %63,2 |
| Arıkuyusu Mah. | 2 | 454 | %91,6 | MHP | %70,0 |
| Ayvalı Mah. | 5 | 1.557 | %86,6 | MHP | %41,1 |
| Bereket Mah. | 2 | 393 | %90,8 | CHP | %54,7 |
| Beydili Mah. | 1 | 54 | %103,7 | MHP | %76,8 |
| Bolyaran Mah. | 1 | 97 | %95,9 | CHP | %48,9 |
| Bozağaç Mah. | 1 | 142 | %98,6 | MHP | %45,7 |
| Büyükeceli Mah. | 4 | 825 | %92,0 | MHP | %43,5 |
| Dayıcık Mah. | 2 | 417 | %93,3 | MHP | %62,8 |
| Dedeler Mah. | 1 | 294 | %94,2 | MHP | %67,5 |
| Delikkaya Mah. | 1 | 169 | %96,5 | MHP | %56,9 |
| Demirözü Mah. | 1 | 237 | %94,9 | CHP | %55,9 |
| Emirhacı Mah. | 1 | 46 | %100,0 | MHP | %63,0 |
| Gezende Mah. | 2 | 324 | %91,1 | MHP | %45,1 |
| Göktürk Mah. | 1 | 98 | %100,0 | MHP | %53,7 |
| Hacıpınar Mah. | 4 | 1.215 | %84,8 | MHP | %51,5 |
| Halifeler Mah. | 1 | 46 | %100,0 | MHP | %40,9 |
| Ilısu Mah. | 1 | 147 | %95,9 | MHP | %64,7 |
| Kavakoluğu Mah. | 1 | 46 | %104,4 | CHP | %65,2 |
| Kayrak Mah. | 2 | 483 | %92,8 | MHP | %74,8 |
| Konur Mah. | 1 | 349 | %91,1 | CHP | %57,1 |
| Korucuk Mah. | 1 | 156 | %87,2 | DP | %42,6 |
| Koçaşlı Mah. | 1 | 63 | %93,7 | MHP | %50,0 |
| Kurbağa Mah. | 1 | 185 | %98,4 | MHP | %74,4 |
| Kuskan Mah. | 5 | 1.426 | %94,6 | MHP | %58,9 |
| Köseçobanlı Mah. | 12 | 1.760 | %95,2 | MHP | %49,9 |
| Mollaömerli Mah. | 1 | 103 | %91,3 | MHP | %54,1 |
| Saray Mah. | 5 | 1.662 | %84,3 | MHP | %48,5 |
| Sarıkavak Mah. | 1 | 190 | %95,8 | MHP | %53,9 |
| Sipahili Mah. | 1 | 308 | %94,2 | MHP | %51,6 |
| Taşoluk Mah. | 1 | 155 | %78,7 | CHP | %44,8 |
| Tepe Mah. | 1 | 106 | %97,2 | CHP | %43,4 |
| Tırnak Mah. | 1 | 108 | %95,4 | MHP | %57,6 |
| Tozkovan Mah. | 1 | 157 | %94,9 | MHP | %49,0 |
| Ulupınar Mah. | 1 | 232 | %96,1 | MHP | %46,0 |
| Yanışlı Mah. | 1 | 170 | %89,4 | MHP | %59,3 |
| Yarmasu Mah. | 2 | 382 | %94,0 | MHP | %54,7 |
| Yassıbağ Mah. | 1 | 82 | %98,8 | MHP | %69,6 |
| Yenice Mah. | 1 | 87 | %126,4 | MHP | %50,5 |
| Zeyne Mah. | 6 | 1.176 | %94,9 | MHP | %48,5 |
| Çavuşlar Mah. | 1 | 260 | %85,4 | MHP | %60,9 |
| Çukurasma Mah. | 3 | 592 | %93,4 | MHP | %63,8 |
| Çukurkonak Mah. | 1 | 246 | %95,9 | CHP | %52,4 |
| Örenpınar Mah. | 1 | 240 | %97,1 | MHP | %79,0 |
| Örtülü Mah. | 1 | 184 | %96,2 | MHP | %60,7 |
| Üçoluk Mah. | 1 | 345 | %94,8 | MHP | %64,4 |
| İshaklar Mah. | 2 | 459 | %98,0 | MHP | %60,8 |
| Şeyhömer Mah. | 2 | 434 | %92,4 | MHP | %52,1 |