Kırkağaç · Büyükşehir belediye başkanı
%61,7
MHP birinci
24.202 geçerli oy · katılım %89,7
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Kırkağaç ilçesinde Büyükşehir belediye başkanı oylamasında MHP %61,7 ile birinci; 24.202 geçerli oy, katılım %89,7.
Kırkağaç
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Alacalar Mah. | 2 | 445 | %87,2 | MHP | %53,4 |
| Alifakı Mah. | 2 | 570 | %95,1 | MHP | %88,5 |
| Bademli Mah. | 1 | 135 | %100,0 | MHP | %76,0 |
| Bakır Mah. | 7 | 2.348 | %88,5 | MHP | %53,0 |
| Boduroğlu Mah. | 2 | 381 | %85,8 | MHP | %58,7 |
| Bostancı Mah. | 2 | 631 | %95,3 | MHP | %77,5 |
| Cinosman Mah. | 2 | 541 | %91,1 | MHP | %51,4 |
| Demirtaş Mah. | 2 | 424 | %98,1 | MHP | %71,7 |
| Dualar Mah. | 2 | 454 | %98,2 | MHP | %79,8 |
| Fırdanlar Mah. | 1 | 119 | %95,8 | MHP | %76,9 |
| Gebeler Mah. | 2 | 373 | %90,4 | MHP | %59,4 |
| Gelenbe Mah. | 4 | 1.334 | %89,2 | MHP | %53,1 |
| Gökçukur Mah. | 1 | 130 | %99,2 | MHP | %84,8 |
| Güvendik Mah. | 1 | 331 | %98,2 | MHP | %51,3 |
| Hacet Mah. | 1 | 218 | %95,0 | MHP | %72,3 |
| Hacıhimmet Mah. | 1 | 304 | %87,5 | MHP | %66,4 |
| Halkahavlu Mah. | 1 | 160 | %98,1 | MHP | %65,6 |
| Hamidiye Mah. | 1 | 270 | %97,4 | MHP | %93,9 |
| Hamitli Mah. | 1 | 283 | %96,8 | MHP | %77,7 |
| Hıdırağa Mah. | 3 | 949 | %86,4 | MHP | %54,4 |
| Işıklar Mah. | 1 | 274 | %96,7 | MHP | %66,4 |
| Kadriye Mah. | 2 | 566 | %85,5 | MHP | %63,3 |
| Karaali Mah. | 3 | 796 | %90,3 | MHP | %59,2 |
| Karakurt Mah. | 5 | 1.455 | %92,8 | MHP | %67,4 |
| Kayadibi Mah. | 1 | 321 | %90,3 | MHP | %52,9 |
| Kınık Mah. | 1 | 182 | %97,8 | MHP | %71,4 |
| Kocamehmetağa Mah. | 1 | 181 | %98,9 | MHP | %56,0 |
| Kocaiskan Mah. | 2 | 453 | %93,8 | MHP | %86,1 |
| Kuyucak Mah. | 1 | 102 | %99,0 | MHP | %68,4 |
| Küçükyaya Mah. | 1 | 82 | %90,2 | MHP | %73,6 |
| Memiş Mah. | 5 | 1.451 | %85,1 | MHP | %59,6 |
| Musahoca Mah. | 2 | 396 | %92,7 | İYİ | %45,7 |
| Musalar Mah. | 2 | 474 | %88,8 | MHP | %60,0 |
| Sakarlı Mah. | 1 | 129 | %98,5 | MHP | %71,4 |
| Sarıağa Mah. | 4 | 1.347 | %86,3 | MHP | %55,4 |
| Söğütalan Mah. | 1 | 219 | %97,7 | MHP | %71,4 |
| Siledik Mah. | 1 | 76 | %101,3 | MHP | %55,7 |
| Tevfikiye Mah. | 7 | 2.101 | %87,2 | MHP | %62,8 |
| Yağmurlu Mah. | 2 | 529 | %91,7 | MHP | %68,6 |
| Yeni Mah. | 1 | 333 | %89,2 | MHP | %54,7 |
| Zorağa Mah. | 2 | 536 | %87,3 | MHP | %57,8 |
| Çaltıcak Mah. | 1 | 224 | %97,3 | MHP | %45,2 |
| Çobanlar Mah. | 1 | 246 | %95,9 | MHP | %83,9 |
| Çiftlik Mah. | 1 | 168 | %97,0 | MHP | %84,0 |
| Öveçli Mah. | 1 | 206 | %90,3 | MHP | %53,7 |
| İlyaslar Mah. | 4 | 1.055 | %90,4 | İYİ | %50,6 |
| Şair Eşref Mah. | 16 | 5.116 | %85,3 | MHP | %60,8 |