%50,8
AK PARTİ birinci
17.826 geçerli oy · katılım %95,5
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Koçarlı ilçesinde Büyükşehir belediye başkanı oylamasında AK PARTİ %50,8 ile birinci; 17.826 geçerli oy, katılım %95,5.
Kayıtlı seçmen 19.213 · Oy kullanan 18.342 (katılım %95,5) · Geçerli 17.826 · Geçersiz 516
Koçarlı Büyükşehir belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 9.048 | %50,8 |
| CHP | 8.675 | %48,7 |
| SAADET | 33 | %0,2 |
| DSP | 29 | %0,2 |
| VATAN | 27 | %0,2 |
| TKP | 10 | %0,1 |
| BTP | 4 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Koçarlı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Adnan Menderes Mah. | 4 | 1.139 | %95,2 | CHP | %53,3 |
| Akmescit Mah. | 1 | 258 | %90,3 | AKP | %69,3 |
| Atatürk Mah. | 1 | 281 | %100,0 | CHP | %73,4 |
| Bağarcık Mah. | 1 | 128 | %100,0 | AKP | %81,0 |
| Bağcılar Mah. | 2 | 461 | %98,9 | AKP | %62,4 |
| Bıyıklı Mah. | 4 | 1.080 | %92,8 | AKP | %54,6 |
| Boydere Mah. | 1 | 162 | %95,7 | CHP | %55,6 |
| Boğaziçi Mah. | 1 | 166 | %91,6 | AKP | %55,8 |
| Büyükdere Mah. | 2 | 437 | %93,6 | CHP | %74,9 |
| Birci Mah. | 1 | 188 | %95,2 | CHP | %56,0 |
| Cincin Mah. | 2 | 637 | %91,5 | CHP | %52,8 |
| Dedeköy Mah. | 2 | 502 | %93,6 | AKP | %53,4 |
| Dereköy Mah. | 1 | 118 | %101,7 | AKP | %70,9 |
| Esentepe Mah. | 2 | 623 | %98,7 | CHP | %55,5 |
| Evsekler Mah. | 1 | 127 | %99,2 | AKP | %65,3 |
| Gaffarlar Mah. | 1 | 256 | %100,0 | AKP | %55,1 |
| Gözkaya Mah. | 1 | 191 | %96,9 | AKP | %61,1 |
| Güdüşlü Mah. | 2 | 497 | %94,2 | CHP | %60,8 |
| Gündoğan Mah. | 3 | 780 | %88,5 | AKP | %51,1 |
| Hacıhamzalar Mah. | 1 | 142 | %98,6 | AKP | %90,6 |
| Halilbeyli Mah. | 1 | 278 | %96,4 | AKP | %51,8 |
| Haydarlı Mah. | 2 | 576 | %96,2 | CHP | %52,0 |
| Karaağaç Mah. | 1 | 97 | %100,0 | AKP | %61,1 |
| Karacaören Mah. | 1 | 156 | %96,2 | AKP | %75,2 |
| Karadut Mah. | 1 | 55 | %90,9 | AKP | %57,1 |
| Kasaplar Mah. | 2 | 382 | %97,4 | CHP | %51,8 |
| Kızılcabölük Mah. | 2 | 479 | %97,9 | AKP | %89,6 |
| Kızılkaya Mah. | 1 | 299 | %95,0 | CHP | %71,2 |
| Kullar Mah. | 1 | 168 | %99,4 | AKP | %63,0 |
| Kuşlarbelen Mah. | 1 | 72 | %98,6 | CHP | %59,7 |
| Mersinbelen Mah. | 2 | 500 | %97,6 | AKP | %56,4 |
| Orhaniye Mah. | 1 | 168 | %98,8 | AKP | %53,8 |
| Orta Mah. | 4 | 1.108 | %95,2 | CHP | %55,4 |
| Sapalan Mah. | 1 | 90 | %98,9 | AKP | %81,8 |
| Satılar Mah. | 2 | 416 | %96,9 | AKP | %55,6 |
| Sobuca Mah. | 1 | 288 | %95,5 | CHP | %63,8 |
| Taşköy Mah. | 1 | 46 | %100,0 | AKP | %69,6 |
| Tekeli Mah. | 1 | 265 | %95,1 | AKP | %59,7 |
| Tığıllar Mah. | 1 | 65 | %93,9 | CHP | %52,5 |
| Timinciler Mah. | 1 | 135 | %99,3 | AKP | %54,6 |
| Yağcıdere Mah. | 1 | 129 | %97,7 | AKP | %79,2 |
| Yağhanlı Mah. | 1 | 134 | %95,5 | CHP | %59,4 |
| Yeni Mah. | 5 | 1.459 | %94,1 | CHP | %51,9 |
| Yeniköy Mah. | 3 | 1.015 | %95,2 | CHP | %50,1 |
| Zeytinköy Mah. | 1 | 128 | %98,4 | AKP | %65,6 |
| Çakırbeyli Mah. | 2 | 538 | %94,4 | CHP | %61,4 |
| Çakmar Mah. | 1 | 271 | %97,1 | CHP | %61,0 |
| Çallı Mah. | 2 | 414 | %98,1 | AKP | %54,6 |
| Çeşmeköy Mah. | 1 | 230 | %97,4 | CHP | %49,5 |
| Çulhalar Mah. | 1 | 335 | %96,4 | AKP | %54,3 |
| Şahinciler Mah. | 1 | 261 | %96,2 | CHP | %75,6 |
| Şenköy Mah. | 2 | 483 | %96,3 | AKP | %61,6 |