%49,4
AK PARTİ birinci
31.827 geçerli oy · katılım %89,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Beypazarı ilçesinde Büyükşehir belediye başkanı oylamasında AK PARTİ %49,4 ile birinci; 31.827 geçerli oy, katılım %89,8.
Kayıtlı seçmen 36.558 · Oy kullanan 32.838 (katılım %89,8) · Geçerli 31.827 · Geçersiz 1.011
Beypazarı Büyükşehir belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 15.717 | %49,4 |
| CHP | 15.567 | %48,9 |
| SAADET | 318 | %1,0 |
| VATAN | 86 | %0,3 |
| DSP | 60 | %0,2 |
| BTP | 40 | %0,1 |
| TKP | 26 | %0,1 |
| Mehmet Hoşoğlu (bağımsız) | 6 | %0,0 |
| Mehmet Cerit (bağımsız) | 3 | %0,0 |
| Sabit Tekin (bağımsız) | 2 | %0,0 |
| Meriç Meydan (bağımsız) | 2 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Beypazarı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Acısu Mah. | 1 | 83 | %103,6 | AKP | %76,2 |
| Adaören Mah. | 1 | 195 | %93,9 | AKP | %59,2 |
| Akçakavak Mah. | 1 | 68 | %100,0 | CHP | %50,0 |
| Akçalı Mah. | 1 | 35 | %97,1 | AKP | %91,2 |
| Ayvaşık Mah. | 17 | 5.273 | %89,3 | CHP | %51,0 |
| Aşağıgüney Mah. | 1 | 23 | %104,4 | AKP | %83,3 |
| Batça Mah. | 1 | 56 | %94,6 | AKP | %51,9 |
| Bağözü Mah. | 1 | 82 | %98,8 | AKP | %60,8 |
| Başağaç Mah. | 14 | 4.179 | %90,0 | CHP | %54,7 |
| Başören Mah. | 1 | 42 | %104,8 | AKP | %76,7 |
| Beytepe Mah. | 1 | 332 | %86,1 | CHP | %50,2 |
| Boyalı Mah. | 1 | 60 | %98,3 | AKP | %54,2 |
| Cumhuriyet Mah. | 4 | 743 | %88,6 | AKP | %54,4 |
| Dağşeyhler Mah. | 1 | 50 | %106,0 | CHP | %53,3 |
| Dereli Mah. | 1 | 122 | %77,1 | AKP | %66,3 |
| Doğanyurt Mah. | 1 | 39 | %102,6 | AKP | %55,0 |
| Doğançalı Mah. | 1 | 43 | %95,4 | AKP | %52,5 |
| Dudaş Mah. | 1 | 108 | %92,6 | AKP | %52,6 |
| Dibecik Mah. | 1 | 158 | %93,0 | AKP | %48,3 |
| Dibekören Mah. | 1 | 56 | %105,4 | AKP | %53,7 |
| Dikmen Mah. | 1 | 184 | %97,8 | CHP | %62,4 |
| Fasıl Mah. | 1 | 105 | %100,0 | AKP | %76,0 |
| Gazipaşa Mah. | 1 | 322 | %89,4 | AKP | %54,8 |
| Geyikpınarı Mah. | 1 | 37 | %100,0 | CHP | %72,2 |
| Gürsöğüt Mah. | 2 | 483 | %96,7 | AKP | %51,3 |
| Hacıkara Mah. | 32 | 10.508 | %88,0 | AKP | %49,1 |
| Harmancık Mah. | 1 | 80 | %90,0 | AKP | %76,4 |
| Haydarlar Mah. | 1 | 37 | %105,4 | CHP | %73,7 |
| Hırkatepe Mah. | 1 | 124 | %94,4 | AKP | %58,9 |
| Kabaca Mah. | 1 | 134 | %96,3 | CHP | %57,4 |
| Kabalar Mah. | 1 | 90 | %101,1 | CHP | %49,4 |
| Kaplan Mah. | 1 | 38 | %105,3 | AKP | %64,1 |
| Kapullu Mah. | 1 | 190 | %92,6 | AKP | %63,3 |
| Karacaören Mah. | 1 | 166 | %97,0 | CHP | %60,5 |
| Karaören Mah. | 1 | 59 | %105,1 | CHP | %50,0 |
| Karaşar Mah. | 2 | 549 | %75,4 | CHP | %92,1 |
| Kargı Mah. | 1 | 74 | %87,8 | CHP | %50,0 |
| Kayabükü Mah. | 1 | 158 | %97,5 | AKP | %72,7 |
| Kerbanlar Mah. | 1 | 60 | %101,7 | CHP | %50,0 |
| Kırbaşı Mah. | 3 | 740 | %91,2 | CHP | %59,3 |
| Kırşeyhler Mah. | 1 | 331 | %97,3 | AKP | %55,8 |
| Kızılcasöğüt Mah. | 1 | 262 | %96,2 | CHP | %52,6 |
| Kozalan Mah. | 1 | 217 | %98,2 | AKP | %51,0 |
| Kozağaç Mah. | 1 | 54 | %101,9 | AKP | %72,7 |
| Kurtkovan Mah. | 1 | 22 | %86,4 | AKP | %84,2 |
| Kurtuluş Mah. | 10 | 3.132 | %85,6 | AKP | %52,5 |
| Kuyucak Mah. | 1 | 153 | %98,0 | AKP | %72,6 |
| Kuyumcutekke Mah. | 1 | 195 | %101,0 | AKP | %55,4 |
| Köseler Mah. | 1 | 36 | %69,4 | CHP | %96,0 |
| Köst Mah. | 1 | 105 | %97,1 | AKP | %71,7 |
| Macun Mah. | 1 | 266 | %94,7 | AKP | %59,1 |
| Mahmutlar Mah. | 1 | 296 | %96,6 | AKP | %61,5 |
| Mençeler Mah. | 1 | 28 | %110,7 | AKP | %75,9 |
| Mikail Mah. | 1 | 98 | %99,0 | CHP | %69,9 |
| Nuhhoca Mah. | 1 | 42 | %95,2 | CHP | %53,9 |
| Oymaağaç Mah. | 2 | 365 | %93,7 | AKP | %55,2 |
| Rüstempaşa Mah. | 2 | 389 | %80,2 | CHP | %49,0 |
| Saray Mah. | 1 | 194 | %86,6 | CHP | %59,4 |
| Sarıağıl Mah. | 1 | 30 | %103,3 | AKP | %79,3 |
| Sekli Mah. | 1 | 306 | %96,4 | CHP | %67,4 |
| Sopçaalan Mah. | 1 | 85 | %109,4 | AKP | %55,0 |
| Tacettin Mah. | 1 | 328 | %97,0 | AKP | %58,2 |
| Tahir Mah. | 1 | 222 | %95,5 | AKP | %74,4 |
| Uruş Mah. | 1 | 308 | %77,6 | CHP | %66,1 |
| Uşakgöl Mah. | 1 | 93 | %100,0 | CHP | %57,8 |
| Yalnızçam Mah. | 1 | 108 | %100,0 | AKP | %53,4 |
| Yeşilağaç Mah. | 2 | 360 | %93,9 | CHP | %53,7 |
| Yıldız Mah. | 1 | 66 | %95,5 | AKP | %61,7 |
| Yoğunpelit Mah. | 1 | 236 | %90,3 | AKP | %73,9 |
| Yukarıgüney Mah. | 1 | 23 | %100,0 | AKP | %60,9 |
| Yukarıulucak Mah. | 1 | 136 | %97,1 | AKP | %61,7 |
| Yiğerler Mah. | 1 | 208 | %93,3 | CHP | %59,3 |
| Zafer Mah. | 3 | 845 | %86,0 | AKP | %52,4 |
| Çakıloba Mah. | 1 | 102 | %97,1 | CHP | %53,3 |
| Çantırlı Mah. | 1 | 139 | %98,6 | AKP | %67,2 |
| Üreğil Mah. | 2 | 360 | %90,3 | AKP | %63,0 |
| İncepelit Mah. | 1 | 126 | %97,6 | AKP | %58,7 |
| İstiklal Mah. | 2 | 407 | %90,4 | AKP | %49,6 |