Mihalıççık · Belediye meclisi üyeliği
%44,3
DSP birinci
6.191 geçerli oy · katılım %89,2
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mihalıççık ilçesinde Belediye meclisi üyeliği oylamasında DSP %44,3 ile birinci; 6191 geçerli oy, katılım %89,2.
Mihalıççık
Kayıtlı seçmen 7.309 · Oy kullanan 6.520 (katılım %89,2) · Geçerli 6.191 · Geçersiz 329
Seçilenler
- Gökhan Zeybek · DSP · listede 1. sıra
- Mustafa İmre · DSP · listede 1. sıra
- Murat Yalçın · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Yavuz Cebeci · DSP · listede 2. sıra
- Metin Ataç · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 2. sıra
- Ömer Göbekli · DSP · listede 3. sıra
- Susan Karakaya · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 3. sıra
- Numan Nebioğlu · DSP · listede 4. sıra
- Gürol Ersoy · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 4. sıra
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Adahisar Mah. | 1 | 46 | %102,2 | MHP | %61,7 |
| Ahur Mah. | 1 | 110 | %97,3 | DSP | %41,0 |
| Ahurözü Mah. | 1 | 192 | %89,1 | DSP | %49,7 |
| Akçaören Mah. | 1 | 68 | %101,5 | MHP | %65,0 |
| Aydınlar Mah. | 1 | 24 | %87,5 | DSP | %42,9 |
| Bahtiyar Mah. | 1 | 46 | %95,7 | MHP | %38,6 |
| Belen Mah. | 1 | 90 | %86,7 | DSP | %51,4 |
| Bey Mah. | 1 | 29 | %96,6 | DSP | %53,6 |
| Camikebir Mah. | 3 | 914 | %80,4 | DSP | %60,2 |
| Dağcı Mah. | 1 | 91 | %95,6 | DSP | %53,1 |
| Dümrek Mah. | 1 | 95 | %84,2 | MHP | %38,0 |
| Diközü Mah. | 1 | 73 | %86,3 | MHP | %47,5 |
| Dinek Mah. | 1 | 220 | %89,1 | DSP | %50,0 |
| Gözeler Mah. | 1 | 37 | %102,7 | DSP | %51,4 |
| Güce Mah. | 1 | 100 | %97,0 | DSP | %44,3 |
| Güreş Mah. | 1 | 69 | %97,1 | MHP | %47,8 |
| Gürleyik Mah. | 1 | 186 | %85,5 | DSP | %37,7 |
| Hamidiye Mah. | 1 | 66 | %84,9 | DSP | %44,6 |
| Ilıcalar Mah. | 1 | 78 | %97,4 | İYİ | %36,5 |
| Karageyikli Mah. | 1 | 113 | %92,0 | MHP | %48,4 |
| Karaçam Mah. | 1 | 32 | %100,0 | DSP | %48,3 |
| Kavak Mah. | 1 | 151 | %91,4 | MHP | %78,4 |
| Kayı Mah. | 1 | 299 | %89,6 | DSP | %87,0 |
| Kızılbörüklü Mah. | 1 | 119 | %95,8 | DSP | %52,7 |
| Korucu Mah. | 1 | 84 | %92,9 | DSP | %53,7 |
| Koyunağılı Mah. | 1 | 117 | %89,7 | DSP | %72,3 |
| Kozlu Mah. | 1 | 71 | %97,2 | DSP | %69,2 |
| Lütfiye Mah. | 1 | 79 | %96,2 | MHP | %51,4 |
| Mahmuthisar Mah. | 1 | 30 | %110,0 | MHP | %66,7 |
| Medrese Mah. | 3 | 916 | %83,0 | DSP | %57,8 |
| Narlı Mah. | 1 | 149 | %95,3 | MHP | %55,0 |
| Obruk Mah. | 1 | 140 | %99,3 | MHP | %62,5 |
| Otluk Mah. | 1 | 64 | %100,0 | MHP | %67,8 |
| Saray Mah. | 1 | 170 | %88,2 | MHP | %44,9 |
| Sazak Mah. | 1 | 117 | %88,0 | MHP | %44,3 |
| Seki Mah. | 1 | 66 | %68,2 | DSP | %51,3 |
| Sekiören Mah. | 1 | 161 | %91,9 | MHP | %68,0 |
| Sorkun Mah. | 1 | 159 | %96,9 | MHP | %52,8 |
| Süleler Mah. | 1 | 48 | %93,8 | MHP | %44,2 |
| Tatarcık Mah. | 1 | 20 | %110,0 | MHP | %59,1 |
| Uşakbükü Mah. | 1 | 51 | %96,1 | MHP | %45,8 |
| Yalımkaya Mah. | 2 | 193 | %90,7 | MHP | %42,1 |
| Yayla Mah. | 1 | 109 | %99,1 | MHP | %36,6 |
| Yeşilyurt Mah. | 1 | 153 | %96,7 | MHP | %58,3 |
| Yunusemre Mah. | 2 | 551 | %85,3 | MHP | %37,9 |
| Çalkaya Mah. | 1 | 168 | %86,3 | MHP | %74,3 |
| Çalçı Mah. | 1 | 72 | %91,7 | DSP | %67,7 |
| Çardak Mah. | 1 | 92 | %93,5 | DSP | %56,5 |
| Çukurören Mah. | 1 | 50 | %96,0 | MHP | %45,7 |
| Ömer Mah. | 1 | 69 | %98,6 | DSP | %54,1 |
| Üçbaşlı Mah. | 1 | 46 | %95,7 | DSP | %48,8 |
| İkizafer Mah. | 1 | 86 | %91,9 | MHP | %65,8 |
| İğdecik Mah. | 1 | 30 | %86,7 | MHP | %36,0 |