%66,3
MHP birinci
11.752 geçerli oy · katılım %92,7
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Feke ilçesinde Belediye meclisi üyeliği oylamasında MHP %66,3 ile birinci; 11.752 geçerli oy, katılım %92,7.
Kayıtlı seçmen 13.927 · Oy kullanan 12.903 (katılım %92,7) · Geçerli 11.752 · Geçersiz 1.151
Feke Belediye meclisi üyeliği sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| MHP | 7.789 | %66,3 |
| BBP | 2.166 | %18,4 |
| İYİ | 1.237 | %10,5 |
| SAADET | 254 | %2,2 |
| BTP | 132 | %1,1 |
| VATAN | 104 | %0,9 |
| TKP | 70 | %0,6 |
Seçilenler
- Ahmet Akpınar · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Cihan Şener · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 1. sıra
- Mehmet Ali Sarıoğlan · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 2. sıra
- Mehmet Işık · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 3. sıra
- Özber Özkök · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 4. sıra
- İsmet Akyol · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 5. sıra
- Osman Erciyes · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 6. sıra
- Ömer İnanç Akça · BBP
- Vahit Todil · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 7. sıra
- Salim Şenogul · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 8. sıra
- Ogün Güven · MHP (Cumhur İttifakı) · listede 9. sıra
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Feke mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akkaya Mah. | 1 | 292 | %95,6 | MHP | %61,6 |
| Akoluk Mah. | 1 | 228 | %96,5 | MHP | %72,2 |
| Bahçecik Mah. | 1 | 284 | %93,0 | MHP | %76,5 |
| Bağdatlı Mah. | 1 | 94 | %89,4 | MHP | %86,8 |
| Belenköy Mah. | 1 | 328 | %95,1 | MHP | %54,6 |
| Değirmenciuşağı Mah. | 1 | 104 | %96,2 | MHP | %74,5 |
| Gaffaruşağı Mah. | 1 | 154 | %91,6 | MHP | %73,5 |
| Gedikli Mah. | 2 | 561 | %91,6 | MHP | %90,5 |
| Göbelli Mah. | 1 | 187 | %96,8 | MHP | %61,5 |
| Gökçeli Mah. | 1 | 28 | %103,6 | MHP | %60,7 |
| Gürümze Mah. | 2 | 512 | %93,2 | MHP | %76,1 |
| Güzpınarı Mah. | 2 | 385 | %88,6 | MHP | %76,7 |
| Hıdıruşağı Mah. | 1 | 195 | %97,4 | MHP | %73,2 |
| Kaleyüzü Mah. | 1 | 263 | %92,0 | MHP | %59,0 |
| Karacaoğlan Mah. | 2 | 688 | %88,2 | MHP | %61,6 |
| Karacauşağı Mah. | 1 | 117 | %100,9 | MHP | %76,3 |
| Kayadibi Mah. | 1 | 116 | %92,2 | MHP | %53,6 |
| Kazancı Mah. | 1 | 248 | %98,0 | MHP | %64,1 |
| Kaşaltı Mah. | 1 | 104 | %96,2 | MHP | %90,8 |
| Keklikçi Mah. | 2 | 396 | %95,0 | MHP | %50,6 |
| Kırıkuşağı Mah. | 1 | 350 | %94,9 | MHP | %68,0 |
| Kısacıklı Mah. | 1 | 221 | %95,9 | MHP | %81,4 |
| Kızılyer Mah. | 1 | 275 | %96,7 | MHP | %60,6 |
| Konakkuran Mah. | 3 | 331 | %84,9 | MHP | %85,9 |
| Kovukçınar Mah. | 1 | 211 | %97,2 | MHP | %61,3 |
| Koçyazı Mah. | 1 | 125 | %97,6 | MHP | %55,9 |
| Mansurlu Mah. | 1 | 313 | %85,9 | MHP | %81,0 |
| Musalar Mah. | 1 | 228 | %93,0 | MHP | %65,1 |
| Olucak Mah. | 1 | 165 | %95,8 | MHP | %68,8 |
| Ormancık Mah. | 2 | 469 | %94,2 | BBP | %47,8 |
| Ortaköy Mah. | 1 | 146 | %96,6 | MHP | %81,5 |
| Oruçlu Mah. | 2 | 504 | %90,9 | MHP | %71,9 |
| Paşalı Mah. | 3 | 778 | %92,7 | MHP | %61,8 |
| Sülemişli Mah. | 1 | 291 | %94,9 | MHP | %48,3 |
| Süphandere Mah. | 2 | 395 | %93,2 | MHP | %84,0 |
| Tenkerli Mah. | 1 | 196 | %90,8 | MHP | %58,8 |
| Tokmanaklı Mah. | 1 | 292 | %95,2 | MHP | %45,9 |
| Tortulu Mah. | 1 | 167 | %94,0 | MHP | %81,9 |
| Uğurlubağ Mah. | 1 | 91 | %101,1 | MHP | %80,7 |
| Yaylapınar Mah. | 1 | 114 | %100,0 | MHP | %46,1 |
| Yerebakan Mah. | 1 | 201 | %96,5 | MHP | %48,1 |
| Yeşil Düşmüş Mah. | 1 | 206 | %88,4 | MHP | %68,4 |
| Yeşilvadi Mah. | 1 | 105 | %98,1 | MHP | %74,4 |
| Çandırlar Mah. | 1 | 305 | %92,5 | MHP | %58,6 |
| Çondu Mah. | 1 | 277 | %91,7 | MHP | %60,8 |
| İncirci Mah. | 2 | 402 | %90,1 | MHP | %66,1 |
| İslam Mah. | 4 | 1.024 | %86,5 | MHP | %59,9 |
| Şahmuratlı Mah. | 2 | 461 | %93,9 | MHP | %76,6 |