%54,4
SAADET birinci
18.771 geçerli oy · katılım %90,1
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Pamukova ilçesinde Belediye başkanı oylamasında SAADET %54,4 ile birinci; 18.771 geçerli oy, katılım %90,1.
Kayıtlı seçmen 21.637 · Oy kullanan 19.496 (katılım %90,1) · Geçerli 18.771 · Geçersiz 725
Pamukova Belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| SAADET | 10.211 | %54,4 |
| AKP | 7.388 | %39,4 |
| CHP | 740 | %3,9 |
| BBP | 239 | %1,3 |
| BTP | 47 | %0,3 |
| DSP | 27 | %0,1 |
Seçilenler
- İbrahim Güven Övün · SAADET (Millet İttifakı)
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Pamukova mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Ahılar Mah. | 1 | 129 | %97,7 | AKP | %55,7 |
| Akçakaya Mah. | 1 | 51 | %102,0 | SAADET | %69,4 |
| Ağaççılar Mah. | 1 | 31 | %103,2 | SAADET | %56,3 |
| Bacıköy Mah. | 2 | 461 | %95,2 | AKP | %49,8 |
| Bakacak Mah. | 1 | 74 | %90,5 | SAADET | %67,2 |
| Bayırakçaşehir Mah. | 2 | 355 | %96,3 | AKP | %51,4 |
| Cumhuriyet Mah. | 10 | 2.942 | %88,7 | SAADET | %51,5 |
| Cihadiye Mah. | 1 | 279 | %94,6 | SAADET | %63,5 |
| Elperek Mah. | 22 | 6.635 | %86,4 | SAADET | %58,8 |
| Eskiyayla Mah. | 1 | 132 | %99,2 | AKP | %49,2 |
| Eğriçay Mah. | 1 | 118 | %98,3 | SAADET | %51,4 |
| Fevziye Mah. | 2 | 374 | %96,5 | SAADET | %52,0 |
| Gonca Mah. | 1 | 206 | %89,3 | AKP | %69,1 |
| Gökgöz Mah. | 3 | 855 | %90,5 | SAADET | %64,3 |
| Hayrettin Mah. | 1 | 260 | %95,4 | SAADET | %51,6 |
| Hüseyinli Mah. | 1 | 199 | %99,5 | SAADET | %49,5 |
| Kadıköy Mah. | 1 | 176 | %97,7 | SAADET | %52,7 |
| Karapınar Mah. | 1 | 293 | %93,9 | SAADET | %60,5 |
| Kazımiye Mah. | 1 | 119 | %94,1 | SAADET | %55,6 |
| Kemaliye Mah. | 1 | 326 | %92,0 | AKP | %47,8 |
| Mekece Mah. | 3 | 791 | %92,7 | SAADET | %51,5 |
| Oruçlu Mah. | 1 | 134 | %101,5 | SAADET | %54,2 |
| Paşalar Mah. | 2 | 205 | %99,5 | SAADET | %67,0 |
| Pınarlı Mah. | 1 | 232 | %98,3 | SAADET | %64,6 |
| Teşvikiye Mah. | 2 | 373 | %97,3 | AKP | %51,9 |
| Turgutlu Mah. | 2 | 574 | %91,6 | SAADET | %53,7 |
| Yenice Mah. | 12 | 3.760 | %87,7 | SAADET | %55,5 |
| Çardak Mah. | 1 | 285 | %96,1 | SAADET | %56,0 |
| Çilekli Mah. | 1 | 239 | %95,4 | AKP | %61,7 |
| Özbek Mah. | 1 | 122 | %95,1 | SAADET | %65,2 |
| İsabalı Mah. | 1 | 185 | %91,4 | SAADET | %47,3 |
| Şahmelek Mah. | 1 | 238 | %97,1 | SAADET | %50,0 |
| Şeyhvarmaz Mah. | 2 | 484 | %94,6 | AKP | %46,4 |