Gülnar · Belediye başkanı
%49,2
MHP birinci
17.803 geçerli oy · katılım %91,6
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Gülnar ilçesinde Belediye başkanı oylamasında MHP %49,2 ile birinci; 17.803 geçerli oy, katılım %91,6.
Gülnar
Kayıtlı seçmen 20.267 · Oy kullanan 18.558 (katılım %91,6) · Geçerli 17.803 · Geçersiz 755
Seçilenler
- Alpaslan Ünüvar · MHP (Cumhur İttifakı)
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akdeniz Mah. | 4 | 1.324 | %88,0 | CHP | %47,8 |
| Akova Mah. | 1 | 121 | %95,9 | CHP | %63,6 |
| Ardıçpınarı Mah. | 1 | 161 | %97,5 | MHP | %65,4 |
| Arıkuyusu Mah. | 2 | 454 | %91,6 | MHP | %69,5 |
| Ayvalı Mah. | 5 | 1.557 | %86,6 | CHP | %51,4 |
| Bereket Mah. | 2 | 393 | %90,6 | CHP | %61,9 |
| Beydili Mah. | 1 | 54 | %101,9 | MHP | %81,8 |
| Bolyaran Mah. | 1 | 97 | %94,9 | CHP | %49,4 |
| Bozağaç Mah. | 1 | 142 | %98,6 | CHP | %60,9 |
| Büyükeceli Mah. | 4 | 825 | %91,8 | CHP | %60,4 |
| Dayıcık Mah. | 2 | 417 | %93,3 | MHP | %57,7 |
| Dedeler Mah. | 1 | 294 | %94,2 | MHP | %67,6 |
| Delikkaya Mah. | 1 | 169 | %95,3 | CHP | %52,8 |
| Demirözü Mah. | 1 | 237 | %87,3 | CHP | %60,7 |
| Emirhacı Mah. | 1 | 46 | %100,0 | MHP | %53,3 |
| Gezende Mah. | 2 | 324 | %91,1 | CHP | %47,7 |
| Göktürk Mah. | 1 | 98 | %100,0 | MHP | %51,0 |
| Hacıpınar Mah. | 4 | 1.215 | %84,8 | MHP | %50,2 |
| Halifeler Mah. | 1 | 46 | %100,0 | CHP | %53,5 |
| Ilısu Mah. | 1 | 147 | %94,6 | MHP | %59,1 |
| Kavakoluğu Mah. | 1 | 46 | %104,4 | CHP | %65,2 |
| Kayrak Mah. | 2 | 483 | %91,7 | MHP | %69,7 |
| Konur Mah. | 1 | 349 | %91,1 | CHP | %59,1 |
| Korucuk Mah. | 1 | 156 | %85,9 | MHP | %41,1 |
| Koçaşlı Mah. | 1 | 63 | %90,5 | CHP | %52,8 |
| Kurbağa Mah. | 1 | 185 | %97,3 | MHP | %76,3 |
| Kuskan Mah. | 5 | 1.426 | %94,7 | MHP | %53,4 |
| Köseçobanlı Mah. | 12 | 1.760 | %94,8 | MHP | %50,1 |
| Mollaömerli Mah. | 1 | 103 | %90,3 | CHP | %72,9 |
| Saray Mah. | 5 | 1.662 | %84,3 | CHP | %52,1 |
| Sarıkavak Mah. | 1 | 190 | %95,8 | MHP | %57,7 |
| Sipahili Mah. | 1 | 308 | %93,8 | CHP | %47,1 |
| Taşoluk Mah. | 1 | 155 | %78,7 | CHP | %51,3 |
| Tepe Mah. | 1 | 106 | %95,3 | CHP | %74,7 |
| Tırnak Mah. | 1 | 108 | %94,4 | CHP | %48,0 |
| Tozkovan Mah. | 1 | 157 | %94,9 | MHP | %58,8 |
| Ulupınar Mah. | 1 | 232 | %96,1 | CHP | %49,1 |
| Yanışlı Mah. | 1 | 170 | %89,4 | CHP | %54,5 |
| Yarmasu Mah. | 2 | 382 | %94,0 | MHP | %50,6 |
| Yassıbağ Mah. | 1 | 82 | %96,3 | MHP | %53,6 |
| Yenice Mah. | 1 | 87 | %126,4 | MHP | %57,0 |
| Zeyne Mah. | 6 | 1.176 | %94,6 | MHP | %49,3 |
| Çavuşlar Mah. | 1 | 260 | %85,4 | MHP | %59,0 |
| Çukurasma Mah. | 3 | 592 | %92,9 | MHP | %59,0 |
| Çukurkonak Mah. | 1 | 246 | %95,9 | CHP | %58,3 |
| Örenpınar Mah. | 1 | 240 | %97,1 | MHP | %76,4 |
| Örtülü Mah. | 1 | 184 | %96,2 | MHP | %57,9 |
| Üçoluk Mah. | 1 | 345 | %94,8 | MHP | %58,2 |
| İshaklar Mah. | 2 | 459 | %97,8 | MHP | %55,3 |
| Şeyhömer Mah. | 2 | 434 | %92,2 | MHP | %54,5 |