%52,5
CHP birinci
10.057 geçerli oy · katılım %93,9
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Seyitgazi ilçesinde Belediye başkanı oylamasında CHP %52,5 ile birinci; 10.057 geçerli oy, katılım %93,9.
Kayıtlı seçmen 11.193 · Oy kullanan 10.513 (katılım %93,9) · Geçerli 10.057 · Geçersiz 456
Seçilenler
- Uğur Tepe · CHP (Millet İttifakı)
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Seyitgazi mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Aksaklı Mah. | 1 | 70 | %94,3 | CHP | %71,2 |
| Akin Mah. | 1 | 262 | %98,1 | CHP | %77,7 |
| Aslanbeyli Mah. | 1 | 88 | %101,1 | CHP | %81,8 |
| Ayvalı Mah. | 1 | 338 | %91,7 | CHP | %50,3 |
| Aşağısöğüt Mah. | 1 | 39 | %100,0 | AKP | %54,1 |
| Bardakçı Mah. | 2 | 418 | %93,8 | CHP | %55,0 |
| Beykışla Mah. | 1 | 69 | %87,0 | AKP | %63,3 |
| Beşsaray Mah. | 1 | 26 | %100,0 | AKP | %88,5 |
| Büyükdere Mah. | 1 | 78 | %92,3 | CHP | %83,8 |
| Büyükyayla Mah. | 1 | 68 | %100,0 | CHP | %72,1 |
| Cevizli Mah. | 2 | 567 | %97,0 | AKP | %54,2 |
| Derebenek Mah. | 3 | 500 | %92,6 | AKP | %53,2 |
| Değişören Mah. | 1 | 81 | %84,0 | AKP | %55,9 |
| Doğançayır Mah. | 3 | 780 | %92,6 | CHP | %93,4 |
| Fethiye Mah. | 1 | 68 | %98,5 | CHP | %53,0 |
| Gemiç Mah. | 1 | 127 | %100,0 | AKP | %53,5 |
| Göcenoluk Mah. | 1 | 106 | %96,2 | AKP | %75,5 |
| Gökbahçe Mah. | 1 | 336 | %90,8 | AKP | %79,7 |
| Göknebi Mah. | 1 | 47 | %106,4 | AKP | %66,0 |
| Gökçegüney Mah. | 1 | 24 | %104,2 | AKP | %62,5 |
| Gümüşbel Mah. | 1 | 128 | %89,1 | AKP | %51,8 |
| Karacalık Mah. | 1 | 61 | %93,4 | CHP | %56,1 |
| Karaören Mah. | 2 | 516 | %96,9 | AKP | %61,6 |
| Kesenler Mah. | 1 | 65 | %90,8 | AKP | %55,2 |
| Kırka Mah. | 7 | 2.423 | %93,7 | CHP | %57,1 |
| Kümbet Mah. | 1 | 348 | %95,1 | AKP | %72,5 |
| Numanoluk Mah. | 1 | 108 | %97,2 | CHP | %64,1 |
| Oynaş Mah. | 1 | 51 | %98,0 | AKP | %63,8 |
| Salihler Mah. | 1 | 49 | %98,0 | CHP | %91,5 |
| Sancar Mah. | 1 | 130 | %100,0 | CHP | %54,4 |
| Sandıközü Mah. | 1 | 70 | %95,7 | AKP | %85,7 |
| Sarayören Mah. | 1 | 218 | %99,5 | AKP | %70,2 |
| Sarıcailyas Mah. | 1 | 109 | %96,3 | AKP | %67,0 |
| Taşlıkköy Mah. | 1 | 111 | %98,2 | AKP | %54,2 |
| Yapıldak Mah. | 1 | 231 | %92,6 | AKP | %54,1 |
| Yarbasan Mah. | 1 | 24 | %100,0 | CHP | %66,7 |
| Yazıdere Mah. | 1 | 184 | %90,8 | AKP | %57,8 |
| Yenikent Mah. | 1 | 89 | %95,5 | CHP | %72,8 |
| Yeşiltepe Mah. | 1 | 87 | %105,8 | AKP | %54,4 |
| Yukarısöğüt Mah. | 1 | 64 | %92,2 | AKP | %75,4 |
| Yunus Mah. | 2 | 525 | %89,9 | AKP | %53,2 |
| Çatören Mah. | 1 | 51 | %96,1 | CHP | %60,9 |
| Çukurağıl Mah. | 1 | 68 | %89,7 | CHP | %51,7 |
| Çukurca Mah. | 1 | 80 | %93,8 | AKP | %65,3 |
| Çürüttüm Mah. | 1 | 30 | %100,0 | CHP | %86,2 |
| Örencik Mah. | 1 | 119 | %97,5 | AKP | %62,5 |
| Üçsaray Mah. | 1 | 103 | %101,0 | CHP | %88,4 |
| İdrisyayla Mah. | 1 | 88 | %96,6 | AKP | %65,8 |
| İkizoluk Mah. | 1 | 41 | %100,0 | CHP | %53,7 |
| İkiçeşme Mah. | 3 | 851 | %87,2 | CHP | %53,8 |
| Şükranlı Mah. | 1 | 79 | %97,5 | AKP | %51,5 |