%67,9
MHP birinci
11.991 geçerli oy · katılım %92,7
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Feke ilçesinde Belediye başkanı oylamasında MHP %67,9 ile birinci; 11.991 geçerli oy, katılım %92,7.
Kayıtlı seçmen 13.927 · Oy kullanan 12.910 (katılım %92,7) · Geçerli 11.991 · Geçersiz 919
Feke Belediye başkanı sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| MHP | 8.141 | %67,9 |
| BBP | 2.375 | %19,8 |
| İYİ | 982 | %8,2 |
| SAADET | 198 | %1,7 |
| BTP | 128 | %1,1 |
| VATAN | 51 | %0,4 |
Seçilenler
- Ahmet Sel · MHP (Cumhur İttifakı)
Seçilenler listesi: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındıSandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Feke mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akkaya Mah. | 1 | 292 | %95,6 | MHP | %63,8 |
| Akoluk Mah. | 1 | 228 | %96,5 | MHP | %70,4 |
| Bahçecik Mah. | 1 | 284 | %93,0 | MHP | %75,3 |
| Bağdatlı Mah. | 1 | 94 | %89,4 | MHP | %85,7 |
| Belenköy Mah. | 1 | 328 | %95,1 | MHP | %51,0 |
| Değirmenciuşağı Mah. | 1 | 104 | %96,2 | MHP | %71,1 |
| Gaffaruşağı Mah. | 1 | 154 | %91,6 | MHP | %68,9 |
| Gedikli Mah. | 2 | 561 | %91,6 | MHP | %87,9 |
| Göbelli Mah. | 1 | 187 | %98,4 | MHP | %60,4 |
| Gökçeli Mah. | 1 | 28 | %103,6 | MHP | %71,4 |
| Gürümze Mah. | 2 | 512 | %93,2 | MHP | %72,4 |
| Güzpınarı Mah. | 2 | 385 | %88,6 | MHP | %74,8 |
| Hıdıruşağı Mah. | 1 | 195 | %95,9 | MHP | %78,0 |
| Kaleyüzü Mah. | 1 | 263 | %92,0 | MHP | %72,2 |
| Karacaoğlan Mah. | 2 | 688 | %88,2 | MHP | %64,3 |
| Karacauşağı Mah. | 1 | 117 | %100,9 | MHP | %76,7 |
| Kayadibi Mah. | 1 | 116 | %92,2 | BBP | %54,0 |
| Kazancı Mah. | 1 | 248 | %98,0 | MHP | %65,0 |
| Kaşaltı Mah. | 1 | 104 | %96,2 | MHP | %92,7 |
| Keklikçi Mah. | 2 | 396 | %95,0 | MHP | %53,1 |
| Kırıkuşağı Mah. | 1 | 350 | %94,9 | MHP | %69,8 |
| Kısacıklı Mah. | 1 | 221 | %95,9 | MHP | %79,3 |
| Kızılyer Mah. | 1 | 275 | %96,7 | MHP | %55,4 |
| Konakkuran Mah. | 3 | 331 | %85,8 | MHP | %85,3 |
| Kovukçınar Mah. | 1 | 211 | %97,2 | MHP | %64,0 |
| Koçyazı Mah. | 1 | 125 | %97,6 | MHP | %64,9 |
| Mansurlu Mah. | 1 | 313 | %85,9 | MHP | %79,6 |
| Musalar Mah. | 1 | 228 | %93,0 | MHP | %66,5 |
| Olucak Mah. | 1 | 165 | %95,8 | MHP | %66,4 |
| Ormancık Mah. | 2 | 469 | %94,2 | MHP | %61,7 |
| Ortaköy Mah. | 1 | 146 | %96,6 | MHP | %78,1 |
| Oruçlu Mah. | 2 | 504 | %90,9 | MHP | %67,1 |
| Paşalı Mah. | 3 | 778 | %92,7 | MHP | %65,8 |
| Sülemişli Mah. | 1 | 291 | %94,9 | MHP | %47,7 |
| Süphandere Mah. | 2 | 395 | %93,2 | MHP | %82,8 |
| Tenkerli Mah. | 1 | 196 | %90,8 | MHP | %74,4 |
| Tokmanaklı Mah. | 1 | 292 | %95,2 | MHP | %57,0 |
| Tortulu Mah. | 1 | 167 | %94,0 | MHP | %78,6 |
| Uğurlubağ Mah. | 1 | 91 | %101,1 | MHP | %79,3 |
| Yaylapınar Mah. | 1 | 114 | %100,0 | BBP | %42,2 |
| Yerebakan Mah. | 1 | 201 | %96,5 | MHP | %50,6 |
| Yeşil Düşmüş Mah. | 1 | 206 | %88,4 | MHP | %72,7 |
| Yeşilvadi Mah. | 1 | 105 | %98,1 | MHP | %76,8 |
| Çandırlar Mah. | 1 | 305 | %93,4 | MHP | %58,8 |
| Çondu Mah. | 1 | 277 | %91,7 | MHP | %70,3 |
| İncirci Mah. | 2 | 402 | %90,1 | MHP | %67,7 |
| İslam Mah. | 4 | 1.024 | %86,8 | MHP | %58,9 |
| Şahmuratlı Mah. | 2 | 461 | %93,5 | MHP | %76,3 |