%44,5
AK PARTİ birinci
12.311 geçerli oy · katılım %88,7
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mucur ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %44,5 ile birinci; 12.311 geçerli oy, katılım %88,7.
Kayıtlı seçmen 14.198 · Oy kullanan 12.595 (katılım %88,7) · Geçerli 12.311 · Geçersiz 284
Mucur Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 5.483 | %44,5 |
| CHP | 3.356 | %27,3 |
| MHP | 1.977 | %16,1 |
| İYİ | 1.030 | %8,4 |
| HDP | 166 | %1,4 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 128 | %1,0 |
| SAADET | 104 | %0,8 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 28 | %0,2 |
| VATAN | 22 | %0,2 |
| HÜDA PAR | 13 | %0,1 |
| İsmail Yıldız (bağımsız) | 4 | %0,0 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Mucur mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Acıöz Mah. | 1 | 94 | %103,2 | AKP | %35,1 |
| Aksaklı Köyü | 1 | 17 | %129,4 | AKP | %50,0 |
| Altınyazı Köyü | 1 | 99 | %96,0 | CHP | %44,3 |
| Asmakaradam Köyü | 1 | 124 | %86,3 | AKP | %64,8 |
| Avcıköy | 1 | 157 | %94,9 | AKP | %62,8 |
| Aydoğmuş Köyü | 1 | 244 | %95,1 | CHP | %34,2 |
| Babur Köyü | 1 | 17 | %111,8 | AKP | %57,9 |
| Bayramuşağı Köyü | 1 | 86 | %80,2 | AKP | %86,2 |
| Bazlamaç Köyü | 1 | 94 | %91,5 | AKP | %65,1 |
| Budak Köyü | 1 | 112 | %95,5 | AKP | %42,9 |
| Büyükkayapa Köyü | 1 | 115 | %88,7 | CHP | %46,1 |
| Dalakçı Köyü | 1 | 218 | %83,9 | CHP | %62,5 |
| Dağçiftliği Köyü | 1 | 41 | %92,7 | HDP | %50,0 |
| Devepınarı Köyü | 1 | 17 | %111,8 | AKP | %47,4 |
| Geyicek Köyü | 1 | 82 | %90,2 | AKP | %61,4 |
| Gümüşkümbet Köyü | 1 | 176 | %93,2 | CHP | %60,9 |
| Güzyurdu Köyü | 1 | 60 | %96,7 | AKP | %40,4 |
| Hamidiye Mah. | 8 | 2.640 | %87,6 | AKP | %44,2 |
| Karaarkaç Köyü | 1 | 67 | %92,5 | MHP | %45,2 |
| Karacalı Köyü | 1 | 43 | %95,4 | CHP | %53,7 |
| Karakuyu Köyü | 2 | 141 | %97,2 | CHP | %40,2 |
| Karkın Köyü | 1 | 143 | %92,3 | CHP | %48,8 |
| Karşıyaka Mah. | 5 | 1.357 | %87,8 | AKP | %48,7 |
| Kepez Köyü | 1 | 63 | %92,1 | AKP | %78,6 |
| Kılıçlı Köyü | 1 | 89 | %94,4 | CHP | %50,6 |
| Kıran Köyü | 1 | 55 | %89,1 | AKP | %63,3 |
| Kızılağıl Köyü | 1 | 28 | %82,1 | AKP | %34,8 |
| Kızıldağyeniyapan Köyü | 2 | 526 | %83,5 | AKP | %69,0 |
| Kurugöl Köyü | 2 | 458 | %90,6 | AKP | %40,5 |
| Kuşaklı Köyü | 1 | 69 | %92,8 | AKP | %76,6 |
| Küçükburunağıl Köyü | 1 | 104 | %93,3 | AKP | %37,9 |
| Küçükkavak Köyü | 1 | 18 | %105,6 | AKP | %31,6 |
| Küçükkayapa Köyü | 1 | 34 | %94,1 | CHP | %71,9 |
| Medetsiz Köyü | 1 | 138 | %80,4 | AKP | %59,4 |
| Obruk Köyü | 1 | 41 | %82,9 | AKP | %41,2 |
| Osmangazi Mah. | 1 | 360 | %90,8 | AKP | %38,6 |
| Palangıç Köyü | 1 | 53 | %86,8 | AKP | %50,0 |
| Pınarkaya Köyü | 1 | 120 | %95,0 | AKP | %51,8 |
| Rahmalar Köyü | 1 | 42 | %95,2 | AKP | %53,9 |
| Seyfe Köyü | 1 | 88 | %93,2 | CHP | %62,5 |
| Solaklı Mah. | 3 | 922 | %87,7 | AKP | %43,1 |
| Susuz Köyü | 1 | 32 | %106,3 | AKP | %35,3 |
| Yazıkınık Köyü | 1 | 121 | %93,4 | AKP | %48,2 |
| Yenice Mah. | 14 | 4.266 | %86,7 | AKP | %44,6 |
| Yeniköy | 1 | 19 | %121,1 | AKP | %47,8 |
| Yeğenağa Köyü | 1 | 62 | %87,1 | AKP | %57,4 |
| Yeşilyurt Köyü | 1 | 51 | %90,2 | AKP | %42,2 |
| Yürücek Köyü | 1 | 50 | %96,0 | AKP | %39,6 |
| Çatalarkaç Köyü | 1 | 17 | %117,7 | CHP | %40,0 |
| İnaç Köyü | 1 | 114 | %94,7 | AKP | %41,9 |
| Şatıroğlu Mah. | 1 | 114 | %97,4 | CHP | %37,8 |