%42,5
AK PARTİ birinci
10.862 geçerli oy · katılım %85,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Keskin ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %42,5 ile birinci; 10.862 geçerli oy, katılım %85,3.
Kayıtlı seçmen 13.085 · Oy kullanan 11.155 (katılım %85,3) · Geçerli 10.862 · Geçersiz 293
Keskin Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 4.614 | %42,5 |
| İYİ | 2.600 | %23,9 |
| MHP | 1.963 | %18,1 |
| CHP | 1.113 | %10,3 |
| HDP | 238 | %2,2 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 138 | %1,3 |
| SAADET | 131 | %1,2 |
| VATAN | 25 | %0,2 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 25 | %0,2 |
| HÜDA PAR | 15 | %0,1 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Keskin mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Altuntaş Mah. | 6 | 1.841 | %81,3 | İYİ | %34,6 |
| Armutlu Köyü | 1 | 145 | %77,9 | AKP | %60,6 |
| Aşağışeyh Köyü | 1 | 22 | %100,0 | AKP | %59,1 |
| Barak Köyü | 1 | 85 | %87,1 | İYİ | %38,6 |
| Barakobası Köyü | 1 | 86 | %94,2 | AKP | %59,3 |
| Beşler Köyü | 1 | 101 | %77,2 | AKP | %52,0 |
| Bozkurt Mah. | 3 | 1.112 | %79,6 | AKP | %36,4 |
| Büyükceceli Köyü | 1 | 122 | %85,3 | AKP | %67,4 |
| Cabatobası Köyü | 1 | 182 | %75,3 | AKP | %48,9 |
| Cankurtaran Köyü | 1 | 122 | %79,5 | AKP | %43,8 |
| Cebrailli Köyü | 1 | 81 | %80,3 | AKP | %38,1 |
| Ceritkale Köyü | 1 | 204 | %92,7 | AKP | %50,5 |
| Ceritmüminli Köyü | 1 | 306 | %82,7 | AKP | %60,6 |
| Ceritobası Köyü | 1 | 23 | %95,7 | AKP | %77,3 |
| Cinali Köyü | 1 | 43 | %90,7 | AKP | %56,4 |
| Danacıobası Köyü | 1 | 153 | %85,0 | AKP | %52,3 |
| Dağsolaklısı Köyü | 1 | 38 | %94,7 | MHP | %48,6 |
| Efendiköy | 1 | 76 | %92,1 | MHP | %55,9 |
| Eminefendi Köyü | 1 | 37 | %81,1 | AKP | %44,4 |
| Eroğlu Köyü | 1 | 27 | %85,2 | AKP | %34,8 |
| Esatmüminli Köyü | 1 | 40 | %95,0 | AKP | %56,8 |
| Eskialibudak Köyü | 1 | 69 | %94,2 | AKP | %65,0 |
| Gazibeyli Köyü | 1 | 55 | %78,2 | AKP | %58,1 |
| Göktaş Köyü | 1 | 30 | %110,0 | MHP | %57,6 |
| Göçbeyli Köyü | 1 | 54 | %100,0 | AKP | %72,2 |
| Gülkonak Köyü | 1 | 92 | %104,4 | AKP | %75,3 |
| Gündoğdu Mah. | 2 | 741 | %84,5 | AKP | %49,7 |
| Hacıaliobası Köyü | 1 | 43 | %95,4 | AKP | %75,0 |
| Hacıömersolaklısı Köyü | 1 | 179 | %92,7 | AKP | %61,3 |
| Haydardede Köyü | 1 | 201 | %92,0 | CHP | %45,3 |
| Karafakılı Köyü | 1 | 37 | %89,2 | AKP | %59,4 |
| Kasımağa Köyü | 1 | 35 | %94,3 | AKP | %63,6 |
| Kavlak Köyü | 1 | 48 | %85,4 | AKP | %63,4 |
| Kavurgalı Köyü | 1 | 119 | %91,6 | AKP | %53,2 |
| Kayalaksolaklısı Köyü | 1 | 47 | %106,4 | MHP | %48,0 |
| Kaçakköy | 1 | 136 | %86,8 | AKP | %54,2 |
| Kevenli Köyü | 1 | 19 | %105,3 | AKP | %52,6 |
| Konur Köyü | 2 | 411 | %92,7 | AKP | %48,1 |
| Konurhacıobası Köyü | 1 | 220 | %90,5 | AKP | %63,5 |
| Kurşunkaya Köyü | 1 | 174 | %85,6 | AKP | %70,6 |
| Kuzugüdenli Köyü | 1 | 15 | %106,7 | İYİ | %62,5 |
| Köprüköy | 2 | 543 | %87,5 | AKP | %40,7 |
| Maden Mah. | 2 | 510 | %85,5 | AKP | %50,0 |
| Müsellim Köyü | 1 | 119 | %87,4 | AKP | %45,1 |
| Olunlu Köyü | 1 | 23 | %91,3 | MHP | %33,3 |
| Ortasöken Köyü | 1 | 33 | %97,0 | AKP | %61,3 |
| Polatyurdu Köyü | 1 | 44 | %97,7 | AKP | %44,2 |
| Seyifli Köyü | 1 | 107 | %81,3 | AKP | %50,0 |
| Takazlı Köyü | 1 | 155 | %101,9 | AKP | %68,8 |
| Turhanlı Köyü | 1 | 46 | %89,1 | AKP | %48,8 |
| Yeni Mah. | 7 | 1.921 | %82,9 | İYİ | %31,1 |
| Yenialibudak Köyü | 1 | 86 | %84,9 | AKP | %58,9 |
| Yenice Mah. | 4 | 1.151 | %83,0 | AKP | %40,7 |
| Yeniyapan Köyü | 1 | 74 | %94,6 | AKP | %41,4 |
| Yoncalı Köyü | 1 | 46 | %91,3 | AKP | %56,1 |
| Çalış Köyü | 1 | 268 | %86,6 | AKP | %50,9 |
| Çamurabatmaz Köyü | 1 | 102 | %93,1 | AKP | %71,0 |
| Çipideresi Köyü | 1 | 92 | %97,8 | AKP | %53,4 |
| Üçevler Köyü | 1 | 19 | %115,8 | MHP | %86,4 |
| Üçkuyu Köyü | 1 | 32 | %84,4 | MHP | %37,0 |
| İnziloğlu Köyü | 1 | 143 | %83,2 | AKP | %53,9 |