%63,6
AK PARTİ birinci
39.873 geçerli oy · katılım %90,5
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Türkoğlu ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %63,6 ile birinci; 39.873 geçerli oy, katılım %90,5.
Kayıtlı seçmen 45.008 · Oy kullanan 40.720 (katılım %90,5) · Geçerli 39.873 · Geçersiz 847
Türkoğlu Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 25.342 | %63,6 |
| MHP | 5.643 | %14,2 |
| İYİ | 3.286 | %8,2 |
| CHP | 3.018 | %7,6 |
| SAADET | 1.080 | %2,7 |
| HDP | 771 | %1,9 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 513 | %1,3 |
| HÜDA PAR | 104 | %0,3 |
| VATAN | 88 | %0,2 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 28 | %0,1 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Türkoğlu mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Akçalı Mah. | 2 | 448 | %94,0 | AKP | %60,7 |
| Avşarlı Mah. | 2 | 656 | %90,2 | AKP | %69,2 |
| Aydınkavak Mah. | 2 | 444 | %84,2 | AKP | %69,7 |
| Bayramgazi Mah. | 1 | 158 | %86,1 | HDP | %53,1 |
| Beyoğlu Mah. | 18 | 5.576 | %89,6 | AKP | %65,1 |
| Ceceli Mah. | 3 | 1.024 | %91,0 | AKP | %59,6 |
| Cennetpınarı Mah. | 1 | 167 | %89,2 | CHP | %50,0 |
| Cumhuriyet Mah. | 6 | 1.774 | %88,4 | AKP | %55,1 |
| Dedeler Mah. | 2 | 608 | %90,8 | AKP | %84,1 |
| Doluca Mah. | 4 | 1.234 | %89,6 | AKP | %70,9 |
| Fatih Mah. | 5 | 1.579 | %88,3 | AKP | %61,1 |
| Gaziler Mah. | 4 | 1.294 | %88,0 | AKP | %55,2 |
| Gaziosmanpaşa Mah. | 7 | 2.615 | %90,3 | AKP | %57,9 |
| Güllühüyük Mah. | 2 | 330 | %96,4 | AKP | %82,9 |
| Hacıbebek Mah. | 2 | 510 | %91,2 | AKP | %68,9 |
| Hopurlu Mah. | 3 | 969 | %92,8 | AKP | %65,8 |
| Kadıoğluçiftliği Mah. | 2 | 524 | %91,2 | AKP | %74,2 |
| Kaledibi Mah. | 1 | 176 | %98,3 | AKP | %74,0 |
| Kelibişler Mah. | 1 | 118 | %83,1 | CHP | %51,7 |
| Kılılı Mah. | 13 | 4.308 | %91,4 | AKP | %66,9 |
| Kırmakaya Mah. | 3 | 1.016 | %94,7 | AKP | %83,1 |
| Kızıleniş Mah. | 1 | 292 | %88,0 | AKP | %60,6 |
| Kumçatı Mah. | 1 | 95 | %100,0 | CHP | %86,3 |
| Kuyumcular Mah. | 1 | 222 | %85,6 | CHP | %42,9 |
| Küçükimalı Mah. | 2 | 655 | %94,2 | AKP | %73,2 |
| Minehüyük Mah. | 2 | 505 | %76,0 | HDP | %78,3 |
| Pınarhüyük Mah. | 1 | 149 | %95,3 | CHP | %74,8 |
| Tahtalıdedeler Mah. | 1 | 187 | %84,5 | CHP | %59,6 |
| Uzunsöğüt Mah. | 4 | 1.268 | %92,0 | AKP | %61,8 |
| Yavuzlar Mah. | 1 | 268 | %94,4 | AKP | %70,0 |
| Yeniköy Mah. | 1 | 218 | %90,8 | CHP | %54,9 |
| Yenipınar Mah. | 1 | 295 | %85,8 | AKP | %52,4 |
| Yeşilyurt Mah. | 1 | 100 | %99,0 | AKP | %83,7 |
| Yeşilyöre Mah. | 9 | 2.396 | %91,8 | AKP | %64,9 |
| Yolderesi Mah. | 2 | 748 | %92,5 | AKP | %58,8 |
| Çakallıhasanağa Mah. | 2 | 700 | %94,4 | AKP | %49,9 |
| Çakallıçullu Mah. | 2 | 395 | %98,5 | AKP | %78,4 |
| Çakıroğlu Mah. | 1 | 369 | %90,2 | AKP | %56,2 |
| Çobantepe Mah. | 1 | 265 | %95,1 | AKP | %68,4 |
| Önsenhopuru Mah. | 2 | 492 | %90,7 | AKP | %76,4 |
| Özbek Mah. | 1 | 172 | %94,2 | CHP | %56,9 |
| İmalı Mah. | 4 | 1.204 | %92,4 | AKP | %76,7 |
| İstasyon Mah. | 10 | 3.464 | %89,3 | AKP | %54,2 |
| Şekeroba Mah. | 15 | 5.021 | %90,0 | AKP | %78,0 |