%66,7
AK PARTİ birinci
10.591 geçerli oy · katılım %90,5
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Göynük ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %66,7 ile birinci; 10.591 geçerli oy, katılım %90,5.
Kayıtlı seçmen 12.059 · Oy kullanan 10.916 (katılım %90,5) · Geçerli 10.591 · Geçersiz 325
Göynük Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 7.065 | %66,7 |
| MHP | 1.327 | %12,5 |
| CHP | 1.006 | %9,5 |
| İYİ | 787 | %7,4 |
| SAADET | 173 | %1,6 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 102 | %1,0 |
| VATAN | 46 | %0,4 |
| HDP | 39 | %0,4 |
| HÜDA PAR | 37 | %0,4 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 9 | %0,1 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Göynük mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Ahmetbeyler Köyü | 1 | 195 | %90,3 | AKP | %55,4 |
| Aksaklar Köyü | 1 | 91 | %95,6 | AKP | %66,7 |
| Akçaalan Köyü | 1 | 77 | %92,2 | AKP | %64,3 |
| Alanköy | 1 | 99 | %95,0 | AKP | %71,1 |
| Arıkçayırı Köyü | 1 | 145 | %91,7 | AKP | %88,6 |
| Arızlar Köyü | 1 | 46 | %100,0 | AKP | %82,6 |
| Aşağıkınık Köyü | 1 | 162 | %91,4 | AKP | %76,4 |
| Bayındır Köyü | 1 | 176 | %95,5 | AKP | %90,5 |
| Bekirfakılar Köyü | 1 | 130 | %95,4 | AKP | %80,8 |
| Boyacılar Köyü | 1 | 166 | %89,8 | AKP | %61,0 |
| Bozcaarmut Köyü | 1 | 87 | %96,6 | AKP | %85,5 |
| Bulanık Köyü | 1 | 147 | %95,9 | AKP | %86,3 |
| Bölücekova Köyü | 1 | 157 | %96,2 | AKP | %71,9 |
| Ceylanlı Köyü | 1 | 46 | %89,1 | AKP | %75,8 |
| Cuma Mah. | 1 | 191 | %93,2 | AKP | %48,9 |
| Dağhacılar Köyü | 1 | 72 | %90,3 | AKP | %79,0 |
| Dağşeyhleri Köyü | 1 | 60 | %103,3 | AKP | %80,0 |
| Dedeler Köyü | 1 | 330 | %91,2 | AKP | %82,8 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 133 | %93,2 | AKP | %72,4 |
| Değirmenözü Köyü | 1 | 101 | %91,1 | AKP | %60,7 |
| Ekinciler Köyü | 1 | 168 | %97,0 | AKP | %84,8 |
| Gerişler Köyü | 1 | 194 | %95,4 | AKP | %83,0 |
| Gökçesaray Köyü | 1 | 191 | %91,6 | AKP | %75,7 |
| Güneyçalıca Köyü | 1 | 113 | %93,8 | AKP | %76,0 |
| Gürpınar Köyü | 1 | 206 | %94,2 | AKP | %80,3 |
| Hacı Abdi Mah. | 2 | 385 | %87,5 | AKP | %58,0 |
| Hacımahmut Köyü | 1 | 146 | %87,0 | AKP | %77,9 |
| Hasanlar Köyü | 1 | 214 | %97,7 | AKP | %73,7 |
| Hilaller Köyü | 1 | 83 | %89,2 | AKP | %90,1 |
| Himmetoğlu Köyü | 2 | 469 | %91,3 | AKP | %67,3 |
| Hisarözü Köyü | 1 | 89 | %88,8 | AKP | %71,8 |
| Karaaliler Köyü | 1 | 73 | %83,6 | AKP | %77,6 |
| Karaardıç Köyü | 1 | 227 | %90,8 | AKP | %82,7 |
| Karacalar Köyü | 1 | 134 | %87,3 | AKP | %77,6 |
| Kayabaşı Köyü | 1 | 85 | %84,7 | AKP | %68,1 |
| Kayalıdere Köyü | 1 | 116 | %88,8 | AKP | %85,4 |
| Kaşıkçışeyhler Köyü | 1 | 120 | %90,8 | AKP | %76,0 |
| Kepkebir Mah. | 1 | 202 | %81,2 | AKP | %41,3 |
| Kılavuzlar Köyü | 1 | 73 | %104,1 | AKP | %82,7 |
| Kızılkuyu Köyü | 1 | 184 | %88,0 | AKP | %66,7 |
| Kozcağız Köyü | 1 | 121 | %86,0 | AKP | %76,0 |
| Kumcuk Köyü | 1 | 93 | %75,3 | AKP | %55,1 |
| Kuyupınar Köyü | 1 | 152 | %94,7 | AKP | %55,2 |
| Köybaşı Köyü | 1 | 72 | %95,8 | AKP | %72,7 |
| Kürnüç Köyü | 1 | 33 | %93,9 | AKP | %80,7 |
| Kilciler Köyü | 1 | 80 | %96,3 | AKP | %52,0 |
| Memeceler Köyü | 1 | 137 | %97,1 | AKP | %68,7 |
| Mustanlar Köyü | 1 | 118 | %89,8 | AKP | %72,1 |
| Narzanlar Köyü | 1 | 117 | %94,9 | AKP | %73,9 |
| Pelitcik Köyü | 1 | 30 | %100,0 | AKP | %86,2 |
| Sarıcalar Köyü | 1 | 148 | %96,6 | AKP | %77,1 |
| Sarılar Köyü | 1 | 216 | %94,4 | AKP | %58,6 |
| Sofu Ali Mah. | 3 | 1.123 | %83,1 | AKP | %53,7 |
| Soğukçam Köyü | 1 | 30 | %93,3 | AKP | %71,4 |
| Susuz Köyü | 1 | 159 | %97,5 | AKP | %71,6 |
| Sünnet Köyü | 1 | 127 | %86,6 | AKP | %50,5 |
| Tekirler Köyü | 1 | 87 | %92,0 | AKP | %52,0 |
| Tepebaşı Köyü | 1 | 134 | %90,3 | AKP | %49,2 |
| Umurlar Köyü | 1 | 120 | %88,3 | AKP | %69,3 |
| Yenice Mah. | 3 | 771 | %85,2 | AKP | %43,8 |
| Yeniköy | 1 | 179 | %97,2 | AKP | %67,6 |
| Yeşilyazı Köyü | 1 | 62 | %101,6 | AKP | %55,2 |
| Yukarıkınık Köyü | 1 | 157 | %96,8 | AKP | %78,4 |
| Çamlıca Köyü | 1 | 139 | %89,2 | AKP | %62,3 |
| Çapar Köyü | 1 | 26 | %96,2 | AKP | %96,0 |
| Çatacık Köyü | 1 | 97 | %88,7 | AKP | %82,4 |
| Çayköy | 1 | 130 | %89,2 | AKP | %69,9 |
| Çaylakköy | 1 | 135 | %94,8 | AKP | %70,3 |
| Çeşme Mah. | 2 | 406 | %87,4 | AKP | %47,4 |
| Çubukköy | 1 | 152 | %92,8 | AKP | %70,2 |
| Örencik Köyü | 1 | 234 | %93,2 | AKP | %71,6 |
| İbrahimözü Köyü | 1 | 391 | %87,0 | AKP | %55,8 |