%48,1
AK PARTİ birinci
6.749 geçerli oy · katılım %87,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Gölpazarı ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %48,1 ile birinci; 6749 geçerli oy, katılım %87,8.
Kayıtlı seçmen 7.981 · Oy kullanan 7.009 (katılım %87,8) · Geçerli 6.749 · Geçersiz 260
Gölpazarı Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 3.245 | %48,1 |
| CHP | 2.144 | %31,8 |
| İYİ | 689 | %10,2 |
| MHP | 416 | %6,2 |
| HDP | 60 | %0,9 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 56 | %0,8 |
| SAADET | 47 | %0,7 |
| VATAN | 31 | %0,5 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 31 | %0,5 |
| HÜDA PAR | 30 | %0,4 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Gölpazarı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Aktaş Köyü | 1 | 170 | %96,5 | CHP | %79,3 |
| Akçakavak Köyü | 1 | 56 | %101,8 | AKP | %66,7 |
| Alıç Köyü | 1 | 51 | %96,1 | AKP | %65,2 |
| Arıcaklar Köyü | 1 | 75 | %94,7 | AKP | %51,5 |
| Armutçuk Köyü | 1 | 24 | %100,0 | AKP | %45,5 |
| Bahçelievler Mah. | 1 | 96 | %89,6 | CHP | %65,9 |
| Baltalı Köyü | 1 | 18 | %105,6 | AKP | %68,4 |
| Bayat Köyü | 1 | 65 | %87,7 | AKP | %86,0 |
| Bedi Köyü | 1 | 162 | %90,7 | CHP | %57,0 |
| Bolatlı Köyü | 1 | 120 | %90,0 | AKP | %65,4 |
| Büyükbelen Köyü | 1 | 144 | %93,8 | CHP | %41,2 |
| Büyüksusuz Köyü | 1 | 69 | %98,6 | CHP | %66,7 |
| Büyüksürmeli Köyü | 1 | 37 | %78,4 | AKP | %39,3 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 62 | %80,7 | CHP | %45,8 |
| Derecikören Köyü | 1 | 26 | %107,7 | AKP | %76,0 |
| Dereli Köyü | 1 | 52 | %96,2 | AKP | %57,1 |
| Dokuz Köyü | 1 | 22 | %100,0 | AKP | %81,0 |
| Doğancılar Köyü | 1 | 61 | %91,8 | AKP | %41,8 |
| Gökçeler Köyü | 1 | 91 | %89,0 | CHP | %51,3 |
| Gökçeöz Köyü | 1 | 115 | %100,0 | AKP | %69,0 |
| Göldağı Köyü | 1 | 10 | %130,0 | AKP | %61,5 |
| Gözaçanlar Köyü | 1 | 43 | %90,7 | AKP | %64,1 |
| Hacıköy | 1 | 17 | %111,8 | AKP | %89,5 |
| Hamidiye Köyü | 1 | 10 | %100,0 | AKP | %66,7 |
| Hüyük Köyü | 1 | 135 | %94,1 | AKP | %50,8 |
| Karaahmetler Köyü | 1 | 52 | %101,9 | AKP | %96,1 |
| Karaağaç Köyü | 1 | 70 | %91,4 | AKP | %69,4 |
| Karacalar Köyü | 1 | 35 | %91,4 | AKP | %43,8 |
| Kasımlar Köyü | 1 | 68 | %88,2 | AKP | %41,8 |
| Kavak Köyü | 1 | 147 | %88,4 | AKP | %85,6 |
| Keskin Köyü | 1 | 45 | %102,2 | AKP | %67,4 |
| Kurşunlu Köyü | 1 | 150 | %88,7 | AKP | %49,6 |
| Kuşçuören Köyü | 1 | 62 | %96,8 | AKP | %56,1 |
| Köprücek Köyü | 1 | 98 | %90,8 | AKP | %71,3 |
| Kümbet Köyü | 1 | 71 | %95,8 | AKP | %56,9 |
| Küçüksusuz Köyü | 1 | 66 | %93,9 | AKP | %44,6 |
| Küçükyenice Köyü | 1 | 119 | %93,3 | CHP | %62,4 |
| Orta Mah. | 4 | 1.504 | %86,5 | AKP | %44,4 |
| Reşadiye Mah. | 2 | 672 | %71,4 | AKP | %41,0 |
| Sarıhacılar Köyü | 1 | 32 | %81,3 | AKP | %50,0 |
| Softalar Köyü | 1 | 49 | %102,0 | AKP | %77,6 |
| Söğütcük Köyü | 1 | 94 | %94,7 | AKP | %59,8 |
| Taşçıahiler Köyü | 1 | 13 | %123,1 | AKP | %53,3 |
| Tongurlar Köyü | 1 | 46 | %91,3 | CHP | %51,3 |
| Türkmen Köyü | 1 | 106 | %84,0 | AKP | %47,6 |
| Çengeller Köyü | 1 | 84 | %88,1 | AKP | %63,4 |
| Çımışkı Köyü | 1 | 29 | %110,3 | CHP | %38,7 |
| Çukurören Köyü | 1 | 27 | %107,4 | AKP | %67,9 |
| Çiftlikköy | 1 | 56 | %101,8 | AKP | %48,2 |
| İncirli Köyü | 1 | 61 | %91,8 | AKP | %64,3 |
| İsmetpaşa Mah. | 3 | 785 | %87,5 | AKP | %49,0 |
| İstiklal Mah. | 5 | 1.676 | %84,7 | AKP | %47,2 |
| Şahinler Köyü | 1 | 33 | %87,9 | AKP | %41,4 |