%46,9
AK PARTİ birinci
16.090 geçerli oy · katılım %91,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Koçarlı ilçesinde Milletvekili oylamasında AK PARTİ %46,9 ile birinci; 16.090 geçerli oy, katılım %91,3.
Kayıtlı seçmen 18.070 · Oy kullanan 16.501 (katılım %91,3) · Geçerli 16.090 · Geçersiz 411
Koçarlı Milletvekili sonuçları| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|
| AKP | 7.540 | %46,9 |
| CHP | 4.910 | %30,5 |
| İYİ | 1.722 | %10,7 |
| MHP | 1.176 | %7,3 |
| HDP | 423 | %2,6 |
| CUMHUR İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 104 | %0,7 |
| SAADET | 92 | %0,6 |
| HÜDA PAR | 53 | %0,3 |
| VATAN | 38 | %0,2 |
| MİLLET İTTİFAKI (ittifak ortak oyu) | 32 | %0,2 |
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
Koçarlı mahalle ve köy sonuçları| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|
| Adnan Menderes Mah. | 3 | 1.091 | %93,2 | CHP | %41,0 |
| Akmescit Mah. | 1 | 244 | %88,5 | AKP | %77,0 |
| Atatürk Mah. | 1 | 256 | %99,2 | CHP | %70,8 |
| Bağarcık Mah. | 1 | 113 | %97,4 | AKP | %82,4 |
| Bağcılar Mah. | 2 | 424 | %92,0 | AKP | %78,7 |
| Bıyıklı Mah. | 3 | 1.031 | %89,8 | AKP | %50,6 |
| Boydere Mah. | 1 | 155 | %96,1 | AKP | %48,9 |
| Boğaziçi Mah. | 1 | 160 | %87,5 | AKP | %41,9 |
| Büyükdere Mah. | 2 | 409 | %92,4 | CHP | %43,2 |
| Birci Mah. | 1 | 163 | %93,9 | AKP | %51,5 |
| Cincin Mah. | 2 | 638 | %87,2 | AKP | %43,5 |
| Dedeköy Mah. | 2 | 496 | %88,7 | AKP | %51,5 |
| Dereköy Mah. | 1 | 117 | %92,3 | AKP | %66,4 |
| Esentepe Mah. | 2 | 602 | %86,2 | AKP | %51,7 |
| Evsekler Mah. | 1 | 109 | %98,2 | AKP | %66,0 |
| Gaffarlar Mah. | 1 | 249 | %93,6 | AKP | %50,0 |
| Gözkaya Mah. | 1 | 175 | %93,7 | AKP | %57,4 |
| Güdüşlü Mah. | 2 | 485 | %92,2 | CHP | %47,4 |
| Gündoğan Mah. | 3 | 763 | %88,9 | AKP | %41,7 |
| Hacıhamzalar Mah. | 1 | 144 | %94,4 | AKP | %75,0 |
| Halilbeyli Mah. | 1 | 265 | %89,8 | AKP | %45,1 |
| Haydarlı Mah. | 2 | 508 | %91,3 | AKP | %44,5 |
| Karaağaç Mah. | 1 | 95 | %97,9 | AKP | %54,4 |
| Karacaören Mah. | 1 | 154 | %93,5 | AKP | %62,9 |
| Karadut Mah. | 1 | 47 | %95,7 | AKP | %44,4 |
| Kasaplar Mah. | 1 | 367 | %88,0 | AKP | %46,3 |
| Kızılcabölük Mah. | 2 | 454 | %93,4 | AKP | %80,8 |
| Kızılkaya Mah. | 1 | 281 | %89,7 | CHP | %49,2 |
| Kullar Mah. | 1 | 154 | %81,2 | AKP | %69,6 |
| Kuşlarbelen Mah. | 1 | 51 | %92,2 | AKP | %64,4 |
| Mersinbelen Mah. | 2 | 483 | %96,1 | AKP | %53,3 |
| Orhaniye Mah. | 1 | 128 | %91,4 | AKP | %46,5 |
| Orta Mah. | 3 | 1.035 | %91,7 | CHP | %40,6 |
| Sapalan Mah. | 1 | 87 | %95,4 | AKP | %68,7 |
| Satılar Mah. | 1 | 351 | %92,9 | AKP | %62,6 |
| Sobuca Mah. | 1 | 283 | %88,3 | CHP | %35,3 |
| Taşköy Mah. | 1 | 28 | %107,1 | AKP | %56,7 |
| Tekeli Mah. | 1 | 263 | %93,2 | AKP | %50,8 |
| Tığıllar Mah. | 1 | 59 | %86,4 | AKP | %60,0 |
| Timinciler Mah. | 1 | 111 | %96,4 | AKP | %46,2 |
| Yağcıdere Mah. | 1 | 130 | %93,1 | AKP | %77,8 |
| Yağhanlı Mah. | 1 | 136 | %95,6 | AKP | %35,9 |
| Yeni Mah. | 4 | 1.372 | %90,9 | CHP | %37,3 |
| Yeniköy Mah. | 3 | 953 | %90,0 | AKP | %43,1 |
| Zeytinköy Mah. | 1 | 115 | %93,9 | AKP | %67,0 |
| Çakırbeyli Mah. | 2 | 499 | %90,8 | CHP | %33,2 |
| Çakmar Mah. | 1 | 275 | %88,0 | AKP | %43,1 |
| Çallı Mah. | 2 | 389 | %96,7 | AKP | %65,0 |
| Çeşmeköy Mah. | 1 | 188 | %92,6 | CHP | %38,0 |
| Çulhalar Mah. | 1 | 286 | %87,8 | AKP | %49,8 |
| Şahinciler Mah. | 1 | 234 | %89,3 | CHP | %43,5 |
| Şenköy Mah. | 2 | 465 | %93,3 | AKP | %67,1 |