Hayrabolu · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiHayrabolu ilçesi
%49,7
Muharrem İnce birinci
21.946 geçerli oy · katılım %90,1
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Hayrabolu ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Muharrem İnce %49,7 ile birinci; 21.946 geçerli oy, katılım %90,1.
Hayrabolu
Kayıtlı seçmen 25.143 · Oy kullanan 22.654 (katılım %90,1) · Geçerli 21.946 · Geçersiz 708
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Muharrem İnce | 10.913 | %49,7 |
| Recep Tayyip Erdoğan | 7.794 | %35,5 |
| Meral Akşener | 2.982 | %13,6 |
| Selahattin Demirtaş | 124 | %0,6 |
| Doğu Perinçek | 68 | %0,3 |
| Temel Karamollaoğlu | 65 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Ataköy Mah. | 1 | 171 | %88,9 | Muharrem İnce | %52,1 |
| Avluobası Mah. | 1 | 118 | %83,9 | Muharrem İnce | %46,9 |
| Aydınevler Mah. | 12 | 3.989 | %91,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,1 |
| Aydınlar Mah. | 1 | 338 | %90,8 | Muharrem İnce | %48,1 |
| Bayramşah Mah. | 1 | 89 | %96,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,2 |
| Buzağcı Mah. | 1 | 146 | %91,8 | Muharrem İnce | %59,1 |
| Büyükkarakarlı Mah. | 2 | 384 | %85,4 | Muharrem İnce | %50,8 |
| Cambazdere Mah. | 1 | 183 | %85,3 | Muharrem İnce | %60,3 |
| Canhıdır Mah. | 1 | 97 | %92,8 | Muharrem İnce | %60,0 |
| Dambaslar Mah. | 1 | 276 | %88,4 | Muharrem İnce | %51,5 |
| Danişment Mah. | 1 | 298 | %94,3 | Muharrem İnce | %56,4 |
| Delibedir Mah. | 1 | 169 | %92,3 | Muharrem İnce | %64,7 |
| Duğcalı Mah. | 1 | 45 | %86,7 | Muharrem İnce | %59,0 |
| Emiryakup Mah. | 1 | 246 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,8 |
| Fahrioğlu Mah. | 1 | 53 | %96,2 | Muharrem İnce | %40,0 |
| Hacıllı Mah. | 1 | 34 | %94,1 | Muharrem İnce | %50,0 |
| Hasköy Mah. | 1 | 242 | %92,2 | Muharrem İnce | %45,8 |
| Hedeyli Mah. | 1 | 270 | %90,7 | Muharrem İnce | %64,1 |
| Hisar Mah. | 7 | 2.457 | %88,0 | Muharrem İnce | %59,0 |
| Kabahöyük Mah. | 1 | 296 | %88,5 | Muharrem İnce | %75,3 |
| Kadriye Mah. | 1 | 286 | %88,5 | Muharrem İnce | %59,3 |
| Kahya Mah. | 5 | 1.715 | %90,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,6 |
| Kandamış Mah. | 1 | 138 | %90,6 | Muharrem İnce | %63,0 |
| Karababa Mah. | 1 | 144 | %86,8 | Muharrem İnce | %40,0 |
| Karabürçek Mah. | 1 | 135 | %90,4 | Muharrem İnce | %63,6 |
| Karakavak Mah. | 1 | 219 | %89,5 | Muharrem İnce | %58,6 |
| Karayahşi Mah. | 1 | 167 | %92,2 | Muharrem İnce | %52,1 |
| Kemallar Mah. | 1 | 168 | %92,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %38,4 |
| Kılıçlar Mah. | 1 | 109 | %92,7 | Muharrem İnce | %66,3 |
| Kurtdere Mah. | 1 | 121 | %94,2 | Muharrem İnce | %43,2 |
| Kutlugün Mah. | 1 | 242 | %91,7 | Muharrem İnce | %56,1 |
| Küçükkarakarlı Mah. | 1 | 92 | %91,3 | Muharrem İnce | %71,3 |
| Lahana Mah. | 2 | 656 | %89,9 | Muharrem İnce | %65,1 |
| Muzruplu Mah. | 1 | 85 | %95,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,8 |
| Parmaksız Mah. | 1 | 71 | %97,2 | Muharrem İnce | %57,1 |
| Soylu Mah. | 2 | 437 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,4 |
| Subaşı Mah. | 1 | 337 | %94,1 | Muharrem İnce | %45,7 |
| Susuzmüsellim Mah. | 1 | 186 | %89,3 | Muharrem İnce | %67,9 |
| Tatarlı Mah. | 1 | 209 | %88,5 | Muharrem İnce | %52,0 |
| Temrezli Mah. | 1 | 224 | %91,5 | Muharrem İnce | %45,8 |
| Umurbey Mah. | 1 | 154 | %89,0 | Muharrem İnce | %47,2 |
| Umurçu Mah. | 1 | 108 | %94,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %39,0 |
| Yörgüç Mah. | 1 | 159 | %91,2 | Muharrem İnce | %41,6 |
| Yörükler Mah. | 1 | 102 | %86,3 | Muharrem İnce | %47,0 |
| Çene Mah. | 1 | 287 | %87,1 | Muharrem İnce | %47,6 |
| Çerkezmüsellim Mah. | 6 | 2.047 | %90,5 | Muharrem İnce | %55,6 |
| Çıkrıkçı Mah. | 1 | 267 | %85,4 | Meral Akşener | %35,8 |
| Örey Mah. | 1 | 119 | %93,3 | Muharrem İnce | %58,7 |
| Övenler Mah. | 1 | 126 | %95,2 | Muharrem İnce | %52,2 |
| İlyas Mah. | 16 | 4.972 | %89,0 | Muharrem İnce | %58,0 |
| İsmailli Mah. | 1 | 67 | %101,5 | Muharrem İnce | %62,9 |
| Şalgamlı Mah. | 3 | 1.093 | %93,7 | Muharrem İnce | %56,0 |